Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2015


Препоръчани мнения

  • 3 седмици по-късно ...

Резерва за 01.03.-09.03.2015-Мароко.Интерсните места са водопада Узуд и дюните Ерг чигага.Естествено-Маракеш,Уарзазат,Загора,Агадир и т.н.

Все пак пожелавам на Lyusi да го разходи до Доменикана.

Връзка към мнение

Моето изкачване на Килиманджаро влиза точно в европейската разходка на Красен, та ако той сметне за достатъчно интересно да качим знамето на покрива на Африка, ще се радвам да го преотстъпи. Ако не го, записвам се резерва за дати 29/05 - 07/06 - Килиманджаро/Танзания.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Бих искала и аз да се запиша за знамето. През периода 19.08 до 26.08.2015 година ще бъдем в Германия и Австрия. Гледам, че са свободни засега тези дати.

Мога да разходя знамето до Баварските замъци (Нойшванщайн, Линдерхоф), замъка на езерото Химзее, Мюнхен и в Австрия - по Алпийски красоти - глетчера Гросклокнер, ледената пещера до Верфен, езерото Кьонингзее, Eagle's Nest. Обещавам качествени снимки!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Готово, актуализирах графика

Красен се съгласи и остава резерв, а съответно Plovdivian (29/05-07/06) ще го снима на Килиманджаро/Танзания

Alienad с Германия и Австрия също добавих (19.08 - 26.08.2015)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Готово, актуализирах графика

Красен се съгласи и остава резерв, а съответно Plovdivian (19.08 - 26.08.2015) ще го снима на Килиманджаро/Танзания

Alienad с Германия и Австрия също добавих

Много благодаря! Ще бъде чест за мен да снимам знамето!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Готово, актуализирах графика

Красен се съгласи и остава резерв, а съответно Plovdivian (19.08 - 26.08.2015) ще го снима на Килиманджаро/Танзания

Alienad с Германия и Австрия също добавих

 

Може би стана объркване с датите и лицата. 19-26.08 е за alienad, а моите са 29/05-07/06. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Може би стана объркване с датите и лицата. 19-26.08 е за alienad, а моите са 29/05-07/06. 

Абсолютно си прав. Коригирах се.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Ники, според мен трябва да си титуляр за периода, Жоро едва ли ще има нещо против. Твоите дестинации са по-екзотични.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ники, според мен трябва да си титуляр за периода, Жоро едва ли ще има нещо против. Твоите дестинации са по-екзотични.

 

Cck ги преценява, едва ли ще има проблем наистина за такива места, не съм гледал коя друга дестинация ще отпадне.

 

Сега видях, че другото е Бразилия, така че мисля че няма проблем :)

Връзка към мнение

Според статистиката в атласа и в Република Конго никой не е ходил ;) Но дано първо да се случи и после ще го отчетем :)

 

Успех, и разбира се ако имаш време за дневниче или фотопис :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А какво е ЦАР? :wacko:Простете за невежеството :lol:

И да питам - ако знамето не е ходило в Австралия, Нова Зеландия и Малайзия, да го заведа за периода 1-31 октомври 2015. Ако е свободно.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А какво е ЦАР? :wacko:Простете за невежеството :lol:

 

Съкращение на Централноафриканската република :)http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE%D0%B0%D1%84%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%80%D0%B5%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нещо като ЮАР - Централно Африканска Република  (държава в Африка)

Мерси ти. :)

Благодаря и на теб, изЯсни ми се.

Ама аз по тази част на Африка нали съм съвсем боса,  :O  :O  не планирам ходене натам, та не знам елементарни явно неща. :O :O

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

Готово, обособена е темичка за Bronco и пътуването му в този африкански регион

http://magelanci.com/topic/3632-камерун-цар-република-конго-и-демократична-реп

Връзка към мнение

И да питам - ако знамето не е ходило в Австралия, Нова Зеландия и Малайзия, да го заведа за периода 1-31 октомври 2015. Ако е свободно.

Връзка към мнение

Вероятно и аз ще съм тогава + Фиджи, но е рано да кажа.

Така че пиши Александра, щом има вече билети.

ПП:Теди го води там,така че ако има други места по същото време, на които не е било, те са с предимство, разбира се.

Редактирано от Тони
Връзка към мнение

Вероятно и аз ще съм тогава + Фиджи, но е рано да кажа.

Така че пиши Александра, щом има вече билети.

ПП:Теди го води там,така че ако има други места по същото време, на които не е било, те са с предимство, разбира се.

Да, по-добре е да се заведе на ново място. Ако няма такова - дала съм заявка. :) Еееех, на мен също ми се ходи на Фиджи :blush: :blush: :blush:то, на мен, ми се ходи навсякъде и непрекъснато :rolleyes:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Актуализирах графика. Чудесни дестинации се оформят. Благодарности на всички желаещи да развеят знамето на близо и далеч :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

От скоро съм член на форума и ако ми се доверите в периода 25 юли - 23 август ще мога да "разходя" знамето до Москва, по Транссибирската магистрала, Монголия, Китай, Тибет (включително северния базов лагер на Еверест), Непал.

За съжаление периодът се покрива малкo с alienad.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.