Прескочи до съдържание

Магелански малки обяви


Martin

Препоръчани мнения

Ако има лекари или студенти по медицина, които ползват UpToDate, в американските сайтове за купони сега се намира по над 60% отстъпка (до края на октомври). Работи. 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Darina, имаш подарък! Поръчай днес и вземи -15% отстъпка! Подари си вкусен край на седмицата! Използвай промо код SUNDAY15, за да получиш своя подарък. Промо кодът е валиден само днес, неделя (24.10.2021), за онлайн поръчка от ресторанти Happy Bar & Grill.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте,

Подарявам карта Т-CASUAL за транспорта в Барселона с останали 7 пътувания. Купувана е на 05.11. , но не помня колко време важи.

Билетът-карта може да се ползва от повече хора, но не едновременно, както бях подведена първоначално. Кой  да чете на автомата, след като в интернет пише, че може🤪, както бяха билетите Т-10. Този не може да се ползва едновременно от повече от едно лице.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Подарявам ваучер за Spirit - 162 долара.  Пишете ЛС, ако на някого ще свърши работа. Условия за ползване на ваучера:

 

Dear Spirit Guest,

Spirit is committed to providing Safe Travels and peace of mind. As part of that commitment, we are extending the time in which you can use your previously-issued reservation credit. You can now use your reservation credit to book with us by December 31, 2021, for any flight available in the system. Your reservation credit is automatically being extended, so nothing is needed on your part . . . except to book your next trip!

Your reservation credit:

  • is available to book by December 31, 2021 for any flight available in the system.
  • can be used for multiple bookings until the full value is used.
  • can be applied toward airfare, bags, seats, vacation packages, taxes, and fees.
  • can be redeemed by any Guest linked to this reservation.
  • can be redeemed via Spirit.com. At this time, our Spirit App does not support reservation credit bookings.
  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Подарявам 2 билета за EXPO DUBAI 2020. Не са поименни и важат за еднократен вход по време на целия период на експото. Получих ги бонус към билети на FlyDubai, но няма да ги ползвам - може обаче на някого да са полезни. @Ivko?

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 4 минути , Георги Матеев каза:

Подарявам 2 билета за EXPO DUBAI 2020. Не са поименни и важат за еднократен вход по време на целия период на експото. Получих ги бонус към билети на FlyDubai, но няма да ги ползвам - може обаче на някой да са му полезни. @Ivko?

Имам желание, ако не са дадени вече.

Връзка към коментар
преди 17 минути , Георги Матеев каза:

Подарявам 2 билета за EXPO DUBAI 2020. Не са поименни и важат за еднократен вход по време на целия период на експото. Получих ги бонус към билети на FlyDubai, но няма да ги ползвам - може обаче на някого да са полезни. @Ivko?

Благодаря ти много!

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 21 минути , Alexander каза:

Подарявам кръгъл  камък за печене на пица-нов.

може ли да го пробваме?

Ако си го разопаковал и тествал вече имах предвид 🙂

Връзка към коментар
преди 4 минути , Lindt каза:

може ли да го пробваме?

Ако си го разопаковал и тествал вече имах предвид 🙂

Имам 4 броя вече-три за подаряване, два дойдоха с новата придовивка/пицарника , но аз сложих друг по-специален ..

Та затова имам един неизползван и още 2 пробвани, даже единия от пробваните според мен е по-добър-на Джейм Оливър, ако искаш мога да ти дам него. 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 41 минути , Alexander каза:

Имам 4 броя вече-три за подаряване, два дойдоха с новата придовивка/пицарника , но аз сложих друг по-специален ..

Та затова имам един неизползван и още 2 пробвани, даже единия от пробваните според мен е по-добър-на Джейм Оливър, ако искаш мога да ти дам него. 

Ти похвалил ли си се с "пицарника" някъде, защото май съм пропуснала това?  

Благодаря, който ми избереш, него ще искам, предполагам заемат едно и също място 🙂  

Връзка към коментар
преди 31 минути , Lindt каза:

Ти похвалил ли си се с "пицарника" някъде, защото май съм пропуснала това?  

Благодаря, който ми избереш, него ще искам, предполагам заемат едно и също място 🙂  

Рязбира се, че се похвалих в темата за готвене.

избирай кой, ти си първа.

 

Връзка към коментар
преди 3 минути , Alexander каза:

Рязбира се, че се похвалих в темата за готвене.

избирай кой, ти си първа.

 

Е, щом трябва - взимам този на Джейми Оливър :ok:

Може ли да ми го донесеш на Коледната сбирка? 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 30 минути , Alexander каза:

Запазаени са на Джейм Оливър за @Lindt, един от пицарника за @The Doctor, остава още един от пицарника-дойде с два и позлван няколко пъти.

Кандидатирам се за последния!😊

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 30.11.2021 г. в 17:51, randi каза:

Здравейте, вчера се прибрах от Мароко и имам сим карта с над 3 ГБ нет на Orange. Би следвало да е валидна до 20 май 22 - ра. Ако някой има нужда съм насреща. 

Ако още не си я подарил - бих я взел. Мисля, че ще ми свърши работа до 2-3 месеца. Благодаря 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.