Прескочи до съдържание

Магелански малки обяви


Martin

Препоръчани мнения

МОЛБА! Може ли някой да ми услужи със снимки от интериора на Саграда Фамилия? Изгубих флашката си със страхотна фотосесия  от вътрешността на тази катердала и сега не мога да публикувам едно свое писание за нея. Ще бъда благодарна и ще посоча автора на снимките.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 58 минути , Ханоки каза:

МОЛБА! Може ли някой да ми услужи със снимки от интериора на Саграда Фамилия? Изгубих флашката си със страхотна фотосесия  от вътрешността на тази катердала и сега не мога да публикувам едно свое писание за нея. Ще бъда благодарна и ще посоча автора на снимките.

Можеш да използваш и "стоковите снимки" докато пишеш коментар - те са споделени и безплатни изображения: 

 

image.png.68afbc41b069657105776f73101d2c84.png

 

Зарежда ми изображения от интериора при търсене на Sagrada, но не и Sagrada Familia. Погледни все пак дали ще ти свършат работа. Успех! 

 

sagrada-familia-3746024.jpg.35436b1899ab52bad413b90e0f702122.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, Lindt каза:

Можеш да използваш и "стоковите снимки" докато пишеш коментар - те са споделени и безплатни изображения: 

 

image.png.68afbc41b069657105776f73101d2c84.png

 

Зарежда ми изображения от интериора при търсене на Sagrada, но не и Sagrada Familia. Погледни все пак дали ще ти свършат работа. Успех! 

 

sagrada-familia-3746024.jpg.35436b1899ab52bad413b90e0f702122.jpg

Благодаря,  Lindt, аз също попаднах на тази снимка, но тя  е повече атрактивна и показва много малко от гениалните акценти и детайли на Гауди вътре. Освен това не съм сигурна, че няма да наруша авторското право, ако я използвам без заплащане. Разглеждала съм и други сайтове, не намирам нищо от интериора. Разчитам,че тук ще се намерят магеланци, които могат да ми предоставят поне 4-5 такива свои снимки. Моите бяха над 15, но...

Връзка към коментар
преди 7 часа, Ханоки каза:

Благодаря,  Lindt, аз също попаднах на тази снимка, но тя  е повече атрактивна и показва много малко от гениалните акценти и детайли на Гауди вътре. Освен това не съм сигурна, че няма да наруша авторското право, ако я използвам без заплащане. Разглеждала съм и други сайтове, не намирам нищо от интериора. Разчитам,че тук ще се намерят магеланци, които могат да ми предоставят поне 4-5 такива свои снимки. Моите бяха над 15, но...

Добре е все пак да пишете кой е автора на снимката, дори и да са със свободно ползване.

Връзка към коментар
На 4.12.2021 г. в 16:21, neuromancer каза:

Добре е все пак да пишете кой е автора на снимката, дори и да са със свободно ползване.

Естествено. По тази тема аз съм много навътре. Но за щастие снимките ми се намериха и вече се виждат в пътеписа ми тук. Такива снимки от никого не можех да получа.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако някой иска да се възползва - промокод за пазаруване в Intersport, валиден до 31.01.2022 г. 

 

Y3E94TUG

 

Може да се използва еднократно във физически магазин или в онлайн магазина. Дава 15% отстъпка във физическите магазини за всички НЕнамалени продукти. В онлайн магазина дава допълнителни 10% за всички вече намалени дрехи и обувки. Не важи за продукти, обозначени с First price.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Подарявам любезно дадените сим карти за Египет от @Juliaaa. В едната има останали само минути разговори, а в другата около 4-5 ГБ. Тази без може да се зареди от всеки екскурзовод с обаждане на някакъв номер или всеки, който се оправя с арабски 🙂 

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Някой ако иска,мога да му подаря бланка с 4 стикера за количките от промоцията на Шел!

Най-новата колекция състезателни колички Ferrari | Shell в България България

Промоцията е продължена до 6-ти февруари(по думите на служител)!

Дотогава мога да събера стикери за още 1-2 колички..

Връзка към коментар
преди 14 часа, crazyhorse каза:

Някой ако иска,мога да му подаря бланка с 4 стикера за количките от промоцията на Шел!

Най-новата колекция състезателни колички Ferrari | Shell в България България

Промоцията е продължена до 6-ти февруари(по думите на служител)!

Дотогава мога да събера стикери за още 1-2 колички..

Аз бих, ако някой друг не пожелае...с 3 момчета у дома количките винаги не стигат 🙂 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 3.12.2021 г. в 19:35, Ханоки каза:

МОЛБА! Може ли някой да ми услужи със снимки от интериора на Саграда Фамилия? Изгубих флашката си със страхотна фотосесия  от вътрешността на тази катердала и сега не мога да публикувам едно свое писание за нея. Ще бъда благодарна и ще посоча автора на снимките.

Намери ли си снимки? Ако искаш мога да изпратя каквото имам, ако си харесаш нещо да го ползваш (не са най-добрите снимки, но може и да ти свършат работа). Снимките са от 2015 год..

Връзка към коментар
На 3.12.2021 г. в 19:35, Ханоки каза:

МОЛБА! Може ли някой да ми услужи със снимки от интериора на Саграда Фамилия? Изгубих флашката си със страхотна фотосесия  от вътрешността на тази катердала и сега не мога да публикувам едно свое писание за нея. Ще бъда благодарна и ще посоча автора на снимките.

сайт с безплатни снимки

Има и с витражите.

 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 20 часа, ESK каза:

Намери ли си снимки? Ако искаш мога да изпратя каквото имам, ако си харесаш нещо да го ползваш (не са най-добрите снимки, но може и да ти свършат работа). Снимките са от 2015 год..

Да, намерих  своите снимки на някоя от флашките. Благодаря обаче за готовността да ми услужиш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 21.01.2022 г. в 13:06, ESK каза:

Намери ли си снимки? Ако искаш мога да изпратя каквото имам, ако си харесаш нещо да го ползваш (не са най-добрите снимки, но може и да ти свършат работа). Снимките са от 2015 год..

Благодаря, но си намерих моите снимки и те са в публикацията ми за Гауди тук.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 12.11.2021 г. в 10:16, Mamas каза:

Здравейте,

Подарявам карта Т-CASUAL за транспорта в Барселона с останали 7 пътувания. Купувана е на 05.11. , но не помня колко време важи.

Билетът-карта може да се ползва от повече хора, но не едновременно, както бях подведена първоначално. Кой  да чете на автомата, след като в интернет пише, че може🤪, както бяха билетите Т-10. Този не може да се ползва едновременно от повече от едно лице.

Получих картата от @Mamas, но след две промени на полети се отказах от пътуване. Картата е валидна до края на февруари и удобно се съчетава с карта T-familiar.

Изпращам за моя сметка или може лично предаване за София. Ще се радвам да бъде ползвана, защото това е желанието на @Mamas.

Връзка към коментар
преди 1 минута , The Doctor каза:

Получих картата от @Mamas, но след две промени на полети се отказах от пътуване. Картата е валидна до края на февруари и удобно се съчетава с карта T-familiar.

Изпращам за моя сметка или може лично предаване за София. Ще се радвам да бъде ползвана, защото това е желанието на @Mamas.

@The Doctor, съжалявам, че нямам пътуване до Барселона. Само заради опцията и привилегията "лично предаване от теб" бих я взела 🙂 Надявам се да е полезна на друг магеланец.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 12 часа, The Doctor каза:

Получих картата от @Mamas, но след две промени на полети се отказах от пътуване. Картата е валидна до края на февруари и удобно се съчетава с карта T-familiar.

Изпращам за моя сметка или може лично предаване за София. Ще се радвам да бъде ползвана, защото това е желанието на @Mamas.

Здравейте @The Doctor

Ако все още е налична картата, ще бъда в Барселона от 24 до 27 февпуари. 

В София съм, благодаря 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 24.01.2022 г. в 11:03, The Doctor каза:

Получих картата от @Mamas, но след две промени на полети се отказах от пътуване. Картата е валидна до края на февруари и удобно се съчетава с карта T-familiar.

Изпращам за моя сметка или може лично предаване за София. Ще се радвам да бъде ползвана, защото това е желанието на @Mamas.

Картата има нов собственик - @antony2001🙂 

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, The Doctor каза:

Картата има нов собственик - @antony2001🙂 

Благодаря на @The Doctor и на @Mamas за картата. 

Ще се постарая да я използвам на max, след като снощи купих след инфарктно надлъгване с уиз билет за 4.99 евро BCN-SOF.  

  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.