Прескочи до съдържание

Магелански малки обяви


Martin

Препоръчани мнения

Дани Магелани
преди 1 час, aleksandrina каза:

Предполагам знаете, че смяната на име е 90€ за двете посоки.

По тази причина винаги ми изгарят билетите, когато не мога да пътувам. 

НАК са си направили сметката, че е по-изгодно купуването на нов билет. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 3 часа, aleksandrina каза:

Предполагам знаете, че смяната на име е 90€ за двете посоки.

Дал съм за билетите 54 евро, смяната на име ще ми струва  91 евро в двете посоки. Аз продавам билетите за 130 евро (в цената влиза смяната на име). В момента цената за тези дати в WIZZAIR е 210 евро.

  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Имаме 4 нощувки в Неапол от 03.02. до 07.02 - check out, за двама души. Платили сме 102 Евро. Чак днес установяваме, че по погрешка така сме се увлякли, забравили сме за тези, и в друг момент сме резервирали и 4 нощувки в Соренто. Тези в Неапол са ни излишни, ако някой ги иска, давам ги на половин цена. Хотелът е H.g. Toledo Boutique Napoli centro.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, подарявам две Дубайски Нол силвър карти , мисля че има и няколко останали дирхама в тях, но са малко 🙂 Също така подарявам и сим карта на Етисалат, но не съм сигурна колко време ще е активна 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, mary_shery каза:

Подарявам индонезийски сим карти, които ползвахме успешно за интернет в Бали и Ява. 

Мисля, че са валидни за около една седмица още. Също за Сингапур, валидни до 12ти февруари. Сингапурските имат и минути, индонезийските само интернет.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,
Предлагам билет (1 бр.) за „Жена ми се казва Борис“ с Любомир Нейков. Дата: 22.02.2020 (събота) от 19:00. Цена: 40лв.
Ако някой има желание да дойде с нас (трима човека сме), да ми пише.

Купила съм билети за четирима през pricelesstickets.bg, но един от мойте познати няма да може да дойде.
Мястото се намира тук:

:Capture.PNG.2a599eff7536b53a706b45522c87532c.PNG

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Подарявам 2 двупосочни билета на RegioJet Братислава-Виена-Братислава за 30.03. След промяна деня на полета на Wizz, ми е невъзможно да ги ползвам. 

Дано се намери някой да се възползва от тях 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
1 hour ago, Dotc said:

Подарявам 2 двупосочни билета на RegioJet Братислава-Виена-Братислава за 30.03. След промяна деня на полета на Wizz, ми е невъзможно да ги ползвам. 

Дано се намери някой да се възползва от тях 🙂

Здравей, Принципно имаш възможност да ги анулираш. Влизат като кредит в профила и след това с този кредит се резервират други билети. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , Eagleman каза:

Здравей, Принципно имаш възможност да ги анулираш. Влизат като кредит в профила и след това с този кредит се резервират други билети. 

Благодаря, но няма да пътувам в тази посока..... поне не и тази година, така че подарявам ги🙂

Всъщност, дали стана ясно, че това, което подарявам са билети за автобус Братислава-Виена-Братислава?

Връзка към мнение

@Dotc, aко анулираш билетите, ще ти върнат парите по картата, не е задължително да са като кредит.

На мен така преди годинa дори за билет от 1 евро си ми върнаха сумата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Подарявам 6 лв. ваучер за Mega Xtreme Bowling

https://www.openpush.io/#/product/69

 

Трябва аз да изпратя формуляр с името на човека,затова на лични.Ако не отговоря ,значи е подарен вече.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Разполагам с 4 ваучера в Trip.com всеки на стойност по $200, които трябва да бъдат ползвани до 30.04.2020, а настаняването може да е дори през 2021г, това не е проблем.

Проблемът е, че вероятно ще ми пропаднат нещата със САЩ и няма да успея да си ги осребря, за това се обръщам с Молба, ако някой ще резервира хотел през Trip.com да се свърже с мен. Разменям всеки ваучер от $200 за 300лв кеш. Имам и някъв "Златен" статус там, та някои хотели идват и с някаква минимална отстъпка.

Благодаря предварително!

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Ако някой иска да се върне в България имам един билет Лондон - София на 30 март, който няма да ползвам (само трябва да си плати на wizzair таксата смята на име - 45 евро. В момента цената на този билет е 410 евро.

Ако admin-а реши да го премести в друга тема 🙂

 

Screenshot_20200325_201555.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
backpacking.southamerica

Здравейте!

Продавам следните 2 чисто нови пътеводителя на Lonely Planet на английски език:

-South America - най-новото издание (октомври 2019). Следващото издание е планирано за октомври 2022. Пътеводителят пристигна след като бях заминал и се оказа ненужен. Не е отварян, но пристигна с много леко измачкана корица, ще пратя снимка при желание. Цената му е 30 лв + доставка, като в сайтът на Lonely Planet e 21.75 паунда с доставката.

 

https://shop.lonelyplanet.com/products/south-america-14?_=c43ba73bae3c9e00439ad5c4ddb882d9&via=Z2lkOi8vbG9uZWx5LXBsYW5ldC9Xb3JrYXJlYTo6Q2F0YWxvZzo6Q2F0ZWdvcnkvNTllZTQ5YzFmOTJlYTE0MTg2MDU4Nzgw

 

-Russia - издание март 2015 (мисля предпоследното издание). Също неотварян и в перфектно състояние. Цена 15 лв. + доставка.

Връзка към мнение

Подарявам ваучери за Vayama.com. Имам 3 броя по 40$ и за 8$. Всичките са валидни до 16-ти Април.

Ако някой си е харесал полет и могат да са му от полза, да ми пише на лично. Кодовете нарочно не съм ги снимал изцяло, защото доколкото знам изгарят дори само при проба за закупуване, дори да откажете плащането в последния момент. Така че ако някой си е избрал полет и иска да ги ползва със сигурност, нека ми пише на лично, ще ги предоставя.

Screenshot_12.png.4f33362d20ba998a8ef07a2dc949c2a9.png

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
На 14.04.2020 г. в 19:35, boogy83 каза:

Подарявам ваучери за Vayama.com. Имам 3 броя по 40$ и за 8$. Всичките са валидни до 16-ти Април.

Ако някой си е харесал полет и могат да са му от полза, да ми пише на лично. Кодовете нарочно не съм ги снимал изцяло, защото доколкото знам изгарят дори само при проба за закупуване, дори да откажете плащането в последния момент. Така че ако някой си е избрал полет и иска да ги ползва със сигурност, нека ми пише на лично, ще ги предоставя.

Screenshot_12.png.4f33362d20ba998a8ef07a2dc949c2a9.png

Получих обратна връзка за единия от ваучерите, че е минал успешно. Другите все още са свободни 🙂

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

ВАУЧЕР за foodpanda.bg

5 лв. отстъпка за следващата ти поръчка!

vfa7g11      

Важи за поръчки от 20 лв. или повече и само за онлайн плащане до 07/06/2020.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

ВАУЧЕР за foodpanda.bg

15 лв. отстъпка за следващата ти поръчка!

vR5Fpuf     

Важи за поръчки от 20 лв. или повече и само за онлайн плащане до 27/06/2020.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.