Прескочи до съдържание

Братислава - магеланска инвазия 2018


samuraika

Препоръчани мнения

За съжление не мога да редактирам и да добавям в първото мнение,

моля модератор да добави

1.08-308 samyraika +5

1.08-5.08 reinamarsela

1.08-5.08 Marisha

 

Поне тези видях че са пропуснати.

Много благодаря за темата!:)

Връзка към мнение
преди 5 минути , Фил каза:

Едно, че може би сме ходили, и второ, че има директни полети на Уиз до Будапеща. ;)

хахахах, има но не за 0 пари :D :D :D 

Връзка към мнение

@Георги Матеев моят план е идентичен с твоят - два лежееерни дена в Братислава. Ако подшушнеш тук някои яки местенца ще съм много благодарна :wub:

 

И в тази връзка, ако някой има опит - гледах апартаменти на airbnb - има малко предложения . Рано ли е още или? Как е в разгара на лятото с апартаментите специално, че каквато сме тумба от 6 човека - хотел не ни побира!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ние ще спим в лодка, надявам се на хубаво пролетно време и гледки

https://www.booking.com/hotel/sk/botel-gracia.bg.html

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Аз, @Light и още 8 човека си заформихме група за 7-10 септември. Аз нарочно добавях тъпи услуги през Оподо, за да ми станат билетите между 0 и 1 паунда и да не ги канселират. Така, че общата цена на калпак излезе 1 паунд :)

 

Плана на @Георги Матеев ми звучи страхотно, а пък сме и на същите дати. Ще се видим, Жоре!

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Аз още преди тази промоция имах билети на 15-18,06,2018г. - 8 бр. Но с идеята да ходим към Прага.

Сега взех и за 21-24.09,2018г - 4 билета, но е много вероятно да съм изчерпал отпуската преди това  и да не се възползвам.Още правя планове кои дестинации ще имам възможност да направя от пазара на едро. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз взех билети за 28-30 септември 2018. Резервирахме хотел (Mercure Bratislava Centrum) с право на безплатна отмяна до 18:00 на 28 септември 2018, просто ей така - да имаме някакво местенце за в краен случай.

Ще следя за промени в разписанието на wizz, цени на автобуси Братислава-Виена, промоции на хотели, ... , както и за отзиви от магеланци, които пътуват на по-ранни дати.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Колегите по другите теми коментират, че разписанието на Уиз ще се промени почти сигурно, та това ме замисля с хотелите. Право да безплатна отмяна е супер, но в пик сезхона (1.08) дори и да си отменя резервацията - като няма нищо читаво останало кел файда?

Редактирано от chandni
Датите в 1-вото мнение нанесени до тук.
Връзка към мнение

Не се шашкай толкова. Промените ще ги направят преди смяната в разписанието, т.е. някъде март месец... Все ще има останало нещо читаво до август. Пък и можеш да променяш дати или откажеш пътуването.

Мен лично, както резервирам в последния момент, "няма останало нищо читаво" не може да ме уплаши.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, bay_kolio каза:

Дядо Мраз ли е дошъл?

Не... Черният Петър! Ъъъъ, пардон - петък! :lol: Обаче беше, к'вото беше! Кой ял - ял, кой не е... ще се облизва гладно до следващия черен петък и ще се надява Opodo и компания да се представят отново на ниво ;)

Връзка към мнение
преди 2 часа, bay_kolio каза:

Абе аз малко съм изкуфел, ама гледам и не разбирам. Отде ги вземате тез билети. Дядо Мраз ли е дошъл? 

 

дойде и си тръгна

Връзка към мнение
преди 2 часа, bay_kolio каза:

Абе аз малко съм изкуфел, ама гледам и не разбирам. Отде ги вземате тез билети. Дядо Мраз ли е дошъл? 

Не си, ама сигурно последния уикенд много си празнувал или много си работил и не си имал време да надникнеш във форума ;)
Дядо Opodo и баба eDreams  раздаваха подаръци, включително съвсем безплатни (буквално) и имаше голямо магеланско пазаруване ;) 
Може да видиш в последните 20-тина страници на тази тема

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , Фил каза:

съвсем безплатни (буквално)

преди 2 минути , Фил каза:

голямо магеланско пазаруване

Какви са тези оксиморони бе, Фичо? :lol: Какво "пазаруване", какви 5 лева, какъв жълт трамвай...? То си беше чисто грабене! :lol: Някои даже загубиха бройката на грабнатите билети... :biggrin:

 

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, cybersimo каза:

Аз, @Light и още 8 човека си заформихме група за 7-10 септември.:)

Някой модератор не ми е разчел правилно поста при отразяването му на първата страница

Връзка към мнение
преди 6 минути , cybersimo каза:

Някой модератор не ми е разчел правилно поста при отразяването му на първата страница

Извинявам се за допуснатата грешка... :) Коригирана е. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз писах, че ще ходя до Краков с кола от Братислава, но сега се чудя дали да не мина на връщане през  Дрезден (Краков-Дрезден са 250км) и да останем там за 1 нощ. Знам, че е доста хубаво в този град и е силно подценяван като цяло.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Коригирах първото мнение, тагвайки всички "заподозрени" :), за да си видите датите и ако има допусната грешка, да сигнализирате да коригирам. :)

Редактирано от chandni
Връзка към мнение

Добре де, защо дразните човека сега, а? @bay_kolio недей да отваряш онази тема! 

 

@Alexander Дрезден беше първото ми пътуване в чужбина, бях на 15 и имам приказни спомени от там! Бяхме в дискотека в един замък, слушахме Симпли ред (шшшшът, трайте си за кои години иде реч) и тогава се заразих с пътешественическия бъг. Не знам доколко спомените ми са обагрени в розово, но много ми хареса този град!

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение

За тези, които ще пътуват първи и смятат да наемат кола

https://www.autoeurope.eu/car.cfm

Хвърлете един поглед , цената ми се стори ненормало ниска , и не включва трансгранични такси за определени  държави ?!?!?

Aaaa аз не съм разбрала правилно ... чела-недочела....

Редактирано от reinamarsela
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 4 часа, chandni каза:

Какви са тези оксиморони бе, Фичо? :lol: Какво "пазаруване", какви 5 лева, какъв жълт трамвай...? То си беше чисто грабене! :lol: Някои даже загубиха бройката на грабнатите билети... :biggrin:

 

Сещам се за поне един човек, който загуби бройката на билетите... :lol:

 

Между другото в Братислава ще съм "+3", та ако искаш коригирай в първия пост.

Връзка към мнение
преди 1 минута , Георги Матеев каза:

Сещам се за поне един човек

То да беше само 1... С мед да го намажеш! :lol:

преди 1 минута , Георги Матеев каза:

в Братислава ще съм "+3"

Коригирано :)

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.