Прескочи до съдържание

Братислава - магеланска инвазия 2018


samuraika

Препоръчани мнения

Билетите ,които закупих ги предвидих като подарък за сестра ми и мъжът и  ,така че и те сас с Вас 21.09-24.09 ,сега остана да запазя хотел , казвайте за нещо подходящо 

Връзка към мнение

Ние бяхме в Hotel Viktor - свежи и чисти стаи, добре обзаведени. Хотелът се намира на две спирки от централната част на града. Ние използвахме 24-часовия билет за придвижване из града.

Връзка към мнение
преди 5 минути , noshtna_ptica каза:

Аз съм +11 :lol:

Отбелязано! :lol:

На 11/29/2017 в 11:20, samuraika каза:

16.03 - 21.03 @noshtna_ptica +футболен отбор! 

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 8 минути , noshtna_ptica каза:

Аз съм +11 :lol:

Бравоооо!!!!!!!! :clapping::biggrin:
Това, струва ми се, може също да претендира за своебразен  рекорд! :smile3:  То почти чартър, тоз полет. :biggrin:


 

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 5 минути , Фил каза:

Бравоооо!!!!!!!! :clapping::biggrin:
Това, струва ми се, може също да претендира за своебразен  рекорд! :smile3:  То почти чартър, тоз полет. :biggrin:


 

Хаха, не ни е за първи път - и се чуваме, и се виждаме :)

Дано Уиз четат, надявам се да пуснат и Discount XXL

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 11/29/2017 в 20:17, Alexander каза:

На мен  ми излязоха безплатни в едната посока благодарение на @Mary, а в другата си ги взех през Уиз с дискаунт. Исках да използвам почивния ден на 6 септември и взех от 5 до 9 септември.

Смятам да стоя един ден максимум в Братислава, а основната цел ще е посещение на Краков с кола под наем.

+2ма ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз съм пропуснала черния петък, но пък ще посрещам рождения си ден там. Преди време си купих билети до Братислава. Датите са 04.05-07.05 :-) +1 съм

Редактирано от Eti*
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Фил каза:

Бравоооо!!!!!!!! :clapping::biggrin:
Това, струва ми се, може също да претендира за своебразен  рекорд! :smile3:  То почти чартър, тоз полет. :biggrin:


 

Изглежда цялата линия София-Братислава през 2018 ще е с чартъри от magelanci.com...И ся ако не почерпят нещо тия от Уиз не са хора!

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 8 часа, chandni каза:

05.09 - 09.09 ли са и вашите дати?

Гледам, че всички пишат и колко хора ще са общо. Ние сме  +2, а @Lindt e +1  или общо става @Alexander + @Lindt +3.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 9 часа, Lindt каза:

Да, запълнихме колата на Алекс

преди 48 минути , Alexander каза:

Гледам, че всички пишат и колко хора ще са общо. Ние сме  +2, а @Lindt e +1  или общо става @Alexander + @Lindt +3.

Коригирано. :) 

На 11/29/2017 в 11:20, samuraika каза:

05.09 - 09.09

@Alexander +2 + @Lindt +1

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 29.11.2017 г. в 22:02, КолЮ каза:

Живи и здрави сме там за един weekend 24-26.08

1 магеланец-новобранец заедно с жената и децата. Не съм ходил в Братислава и мисля и двата дни да ги изкарам там, но току виж сме скочили примерно до Бърно.

Следвайки тенденциите моля цитата да се разбира като КолЮ +3

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз съм с купени от преди билети от 15 до 17.01, с конкретна цел зимен шопинг в Парндорф. Преди го правехме с кола, но отиват два дни в път, затова тази година с уиз и кола под наем. Общо сме 8 човека:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 29.11.2017 г. в 19:55, Иван Попов каза:

Аа и аз и аз ,но аз ще съм от 26 до 30 септември.Но,аз се колебая  между Бърно и Виена.А във Виена съм бил,но далечната 2007год. (Когато бях много малко палячо:rofl:).Само живи и здрави:)  има време.:dancing:

Добре е да помислиш и за Nitra и Trnava - близо са до Братислава и има какво да се види  :)

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.