Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

7 minutes ago, Topfly said:

Някой може ли да ми помогне какво да направя с Фликсбус? Имам билети Будапеща Виена, но според резарвационната система в часа в който съм резервирал няма да ослужват линията. Влизам обаче в профила си и там резервацията ми стои все едно всичко е ок и единствената ми опция е аз да си анулирам резервацията, но още идея си нямам това би ли ми струвало пари. Кликам по сайта на Фликсбус, но за сега не намирам никаква опция за контакт с тях 😞 

Ако е до 30 дни преди датата, връщат пари. Ако те анулират- четa, че масово издават ваучери. 

 

Нуждаеш се от допълнителна помощ?

 Позвъни на номер 00359 (0) 249 17 881. 

Моля, имай предвид, че цените за разговорите от фиксирани и мобилни номера са в зависимост от тарифата на съответния доставчик.

 

https://www.flixbus.bg/uslugi/dopalnitelna-pomost

 

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 58 минути , aleksandrina каза:

Ако е до 30 дни преди датата, връщат пари. Ако те анулират- четa, че масово издават ваучери. 

 

Нуждаеш се от допълнителна помощ?

 Позвъни на номер 00359 (0) 249 17 881. 

Моля, имай предвид, че цените за разговорите от фиксирани и мобилни номера са в зависимост от тарифата на съответния доставчик.

 

https://www.flixbus.bg/uslugi/dopalnitelna-pomost

 

 

Ако е до 30 дни преди пътуването, връщат 100% парите под форма на ваучер, с който може да се платят билети за друго пътуване без значение до къде и който може да се преотстъпва и на друго лице. Ако е по-малко от 30 дни, пак връщат парите като ваучер, но за всеки изминал ден преди пътуването се удържа такса. И така до 15 мин. преди пътуването. Кеш никога, поне до сега, не са връщали.

Кликни тук.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 20 минути , dimitrov6 каза:

Сега си отмених билети за Букурещ,които бяха след 40 дни и ми дадоха ваучер за цялата сума.Преди месеци имаше такса 3 евро на билет.Сигурно са променили условията.Браво.

Няма промяна. Винаги е било така:

 

image.png.9329441fc9b39ee4d40c6e4d90ff0e35.png

 

3 евро е ако е между 3 и 14 дни преди пътуването.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 9 месеца по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...

Имам ваучер от анулирана резервация за 40 лева който няма да мога да използвам , важи до 15 март. За това просто ще го оставя тук в темата и предполагам все някой ще се възползва

REBTR4A98NTU

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 37 минути , Stryper каза:

Не може ли да купиш билет и после да го канселираш и да ти пратят нов ваучер?

 

По-този начин става, преди няколко дена направих същата операция и сега имам ваучер валиден още една година.

 

Резервирайте през полската версия, защото няма такси за отмяна.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Мирослав Василев каза:

По-този начин става, преди няколко дена направих същата операция и сега имам ваучер валиден още една година.

 

Резервирайте през полската версия, защото няма такси за отмяна.

Не знам как е сега в българската версия,но преди година ,ако отмениш билет повече от 30 дни по-рано нямаше такса.

И аз до 24.3 трябва да купя 2 нови билета със изтичащи ваучери от 5 и14 евро.Втория съм решил за Болоня-Флоренция,където цените са такива.Първия трудно ще намеря нещо евтино.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев
  • 4 седмици по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...

Няма да използвам ваучерът, ако някой има нужда........

 

Use this voucher code before the 01.09.2021* to receive an extra 10% off on your next trip and start your vacations the right way with FlixBus.

CRJ86AZ9YLC

*The voucher is valid until the 01.09.2021 only through the Flixbus iOS and Android APP

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
Мирослав Василев

Вече ако резервирате през полската версия на сайта, освен че няма такса за отмяна на билета (може да го отмените и един час преди заминаването), вече има опцията парите да бъдат върнати по карта, а не както беше досега само ваучер.

 

Погледнах и другите версии на сайта, но там пише че ако отмениш ти връщат само ваучер, пък отделно и това има и такса при отмяна.

 

Просто предимствата през полската версия са твърде много, за да резервирам през другите, пък и езика не е проблем, гугъл преводач върши чудесна работа.

  • Харесвам 20
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Flixbus вече и в Бразилия. 
image.png.6d7b783d185e7fcd8f1a4959e9123ca7.png

Засега е постничко, но може би тепърва ще се разраства мрежата ... ( @neuromancer , има и Бело Оризонте :wink: )

Например Рио - Сао Пауло се намира на цени от €3.50 
image.png.309e35c6ecd65d716f846fa255fbffa7.png

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Интересно.

Обаче вече не сме на ония години, над 450 км с автобус не мога да се принудя да мина. Дори с кола ще е само в краен случай.

 

ПП в този триъгълник ако имаш гъвкавост с часовете и не пътуваш по големите празници полетите са по 20-30 евро, естествено не е 3.50, но все пак...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ами колкото автобуса горе-долу. Това са магистрали с доста тежък трафик, само BH-RJ е отчасти магистрала, беше в не много добро състояние, но откакто въведоха тол такси трябва да е по-добре. Аз го взимах за към 7 часа, даже съм правил отиване и връщане в един ден, но това е екстремно. От 10 години не съм ги минавал с кола или автобус.

С автобус е удобно, ако е нощен. И естествено ако по принцип нямаш кола, за кола под наем еднопосочните такси са големи и става прекалено. С кола става, ако ще спирате да разглеждате нещо или да се разтъпквате, ако сте с деца примерно.

От BH има по 4-5 полета на ден до Рио и Сао Пауло, между Рио и СП са на всеки час.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Здравейте, в момента takeaway дават ваучер 15% за flixbus на третата поръчка. 

Аз няма да ползвам моя, затова ако някой го иска му пожелавам приятно пътуване. 

 

VCR63J2GY47

 

• Ваучерът е валиден за пътувания в периода 07.01.2022-15.04.2022г.

 

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към коментар
  • 4 месеца по-късно ...
  • 3 месеца по-късно ...

Снощи Flixbus ми канселираха автобуса Лондон-Аахен с по-малко от 48 часа предизвестие, като не обясняват причината за това. Презаверих билета за по-късен, но какви са правата ми като пътник? Има ли нещо като прословутия регламент за самолетите в ЕС? Имах резервиран хотел в Аахен, който изгаря при така стеклите се обстоятелства. Мога ли да предявя претенции и да ми възстановят поне тези разходи за платената нощувка?

П.п. Съпортът на Фликс вече 24 часа е в радиомълчание.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, vorbis каза:

Снощи Flixbus ми канселираха автобуса Лондон-Аахен с по-малко от 48 часа предизвестие, като не обясняват причината за това. Презаверих билета за по-късен, но какви са правата ми като пътник? Има ли нещо като прословутия регламент за самолетите в ЕС? Имах резервиран хотел в Аахен, който изгаря при така стеклите се обстоятелства. Мога ли да предявя претенции и да ми възстановят поне тези разходи за платената нощувка?

П.п. Съпортът на Фликс вече 24 часа е в радиомълчание.

Това  пише в сайта им по твоя въпрос.

Връзка към коментар

Благодаря за линка! Вече съм направил смяната на отменения автобус с друг. Фликс, обаче, не казват нищо относно обезщетение като онези прословути 250 евро по евро регламента.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.