Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 15 часа, saved_ каза:

Ехааа, някой ако намери нещо из Италия ще съм много благодарна 🙂

Ако нищо друго не помага, винаги ти остава опцията за 4 (или повече) ваучера за по 3€ отстъпка от ebay 🙂. Аз от аукцион за $1.16 взех 4 ваучера, които ми спестиха 12€ 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
На 26.08.2018 г. в 23:34, vinidj каза:

Днес трябваше да се пътува с Фликсбус автобус вечерта Дуисбург-Берлин, обаче следобеда ми пратиха, че не могат да изпълнят заявката  и пращат утре сутрин с влак първо до Оснабрюк и след това с автобус прекачване до крайните квартали на Берлин...нещо може ли да се промени , някакво обезщетение дължат ли?!

За 3 месеца и половина отказват да си платят 50% обезщетението от цената на билета за закъснял автобус, разходи пътни отказват също, средно време за отговор 1 месец и на третия имейл спряха да ми отговарят след предоставени доказателства и билети и бележки.

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Има ли някой наблюдения дали Фликс правят големи намаления около Черен петък.Чудя се да чакам ли или да купувам.

И още един въпрос - ако изпусна автобус за който съм купила онлайн билет има ли някакъв шанс да ме качат на следващ?

Връзка към коментар
преди 8 минути , Мари Николова каза:

И още един въпрос - ако изпусна автобус за който съм купила онлайн билет има ли някакъв шанс да ме качат на следващ?

според мен има шанс, стига да са налични свободни места в автобуса /вкл. и за следващите спирки, ако има такива - но това, смятам, шофьорът някакси го вижда в системата им/

само предполагам, по-късен автобус не сме хващали, но по-ранен - да, качиха ни без никакви проблеми

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, antea каза:

само предполагам, по-късен автобус не сме хващали, но по-ранен - да, качиха ни без никакви проблеми

И като ти сканира билета името ти излиза ли изобщо в списъка на пътниците?

Връзка към коментар
Преди 1 час, Мари Николова каза:

Докато търся някакви оферти за Черен Петък от Flixbus,попаднах на такива от Ouibus.Днес дават ваучер за 20%при регистрация,отделно имат -40% намаление на избрани маршрути,а може да се пробвате и на колелото на късмета.Аз си спечелих 2 евро:smile:

Flixbus оперират ли в БГ?

Връзка към коментар
преди 7 часа, Goal & Boss каза:

Намират се.

 

Capture.PNG.ffec7d5ffc8cc75f1a9511220a75f67a.PNG

Попадал съм на наистина приятни цени на билети, но не намирам нито офиси, нито нито телефони за контакт, нито каси за билети.

Връзка към коментар
преди 2 часа, muchachote каза:

Попадал съм на наистина приятни цени на билети, но не намирам нито офиси, нито нито телефони за контакт, нито каси за билети.

Продават ги чрез посредници - тур. агенции само.

 

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар
преди 21 минути , vinidj каза:

Продават ги чрез посредници - тур. агенции само.

 

Аз винаги си купувам билетите през сайта им. Ако искаш си разпечатваш билета на хартия, ако искаш го оставяш на телефона.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
3 hours ago, muchachote said:

Попадал съм на наистина приятни цени на билети, но не намирам нито офиси, нито нито телефони за контакт, нито каси за билети.

А защо Ви трябва каса, като онлайн дори може да се намали билета с кодове?

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, iaia_mama каза:

Аз винаги си купувам билетите през сайта им. Ако искаш си разпечатваш билета на хартия, ако искаш го оставяш на телефона.

И аз така ама човека питаше къде на живо може.

Връзка към коментар
преди 2 часа, vinidj каза:

И аз така ама човека питаше къде на живо може.

Аз също си купувам билетите онлайн. Но вйпросът ми е като си го принтирам, къде го нося? Къде са им автогарите, точка на тръгване, крайна точка..

 

..

Връзка към коментар

Мисл,че направо на шофьора го даваш, а то на всяка дестинация си пише от къде тръгват.

 

                                                     Untitled.jpg

 

п.с. А при покупка на повече билети има ли някакво намаление примерно за 5 двупосочни? И забелязах,че ако вземам от бг версията на сайта и плащам в лв ми дава някъде с 1лв по-скъпа цена от колкото ако избера в евро поне по днешния курс на моята банка.

 

 

Untitled.jpg

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар

ти сайта им изобщо ли не си го отварял? пише си всичко - маршрути, разписания и тн

ето ти секцията с местоположенията на спирките и автогарите - https://www.flixbus.bg/razpisanie-avtogara

Връзка към коментар

А как се действа с тези кодове онлайн ли го получаваш или ти го пращат и от този линк 1.29 долара получавам един ваучер за 5 билета намаление по 3 евро така ли? Значи трябват ми 5 двупосочни билета за 15.12 да съм точен 😀😊

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар

Получаваш кодове. В темата за Flixbus мисля някой беше писал, че даже са  му сменили неработещ код. Важното е да се купува билет по билет и да се вкара код по код.

Кода се попълва в ограденото зеленото. 😄

Flix.jpg

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 16 минути , aleksandrina каза:

Има и директно 10%, 20%, 25% отстъпки. Сметни кое ще е най- изгодно.

Ето и за 10*3€.

 А тук защо пише Expiring 30/11/18 тогава свършва офертата или до тогава е валиден кода, мисля прочетох,че са валидни един месец след покупката.

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар

Транслейтъра каза: Кодовете могат да се използват до 30.11.2018 г., пътуването може да се извърши и след тази дата, докато резервацията се извърши в рамките на този ден. Т.е. до 30.11 трябва да купиш билетите с кодовете за отстъпка. Непрекъснато има такива. Дори преди офертите бяха много по- малко. И на всеки си има дата на валидност- а не месец след покупката.

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Значи за 5-ма двупсочни билети излизат общо 50 евро, а с ваучер за 3 евро излизат 35 т.с. 15 евро отсъпка, а видях такъв и за 30%, които се начислява на общата цена накрая т.с. на 50 евро 30% си идват 35 евро.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.