Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Flixbus вече оперира и от другата страна на Атлантика:

https://thepointsguy.com/news/would-you-try-this-coach-bus-company-for-99-cents-one-way/

Цените започват от 99 цента

 

И едно ревю за пътуването от ЛА до Вегас:

https://thepointsguy.com/reviews/flixbus-from-los-angeles-to-las-vegas/

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте!

 

Искам да попитам има ли начин, по който да виждам в табличен вид цените за целия месец по една конкретна дестинация от ФликсБус? Имам интерес към София-Букурещ и от сайта ми казват, че цените започват от 9,90, но най-ниската, която виждам, е 19,90. Има ли начин, по който да си оптимизирам търсенето?

Редактирано от edonkey
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Имате ли наблюдения дали с наближаването на датата цените се променят надолу или нагоре? Става въпрос за след точно 2 месеца. Досега съм купувала билет сравнително близо до датата и не се е налагало да следя. За конкретната дата, за която ми трябва следя от горе- долу месец и цената си е все същата. Питам, ако имате наблюдения дали се променя по някакъв начин, да знам да изчакам още или направо да купувам билет.

Благодаря!

Връзка към мнение

Поне в Германия, където съм купувала в последните дни, когато остават малко билети, вдигат цените. В България когато купихме билети до Букурещ за 1 лв промоционално, месец преди пътуването бяха към 23 лв, което е стандартната цена, а в деня на пътуването бяха към 20 евро. Така че по-скоро не си заслужава да чакате, освен ако няма някаква промоция междувременно, но с това не съм наясно колко често ги пускат и за колко време напред. Почти не съм виждала всеобщи промоции, по-скоро такива за определена държава и направление.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Благодаря @mary_shery! Точно за Германия ми трябва (Летище Франкфурт - Карлсруе). Цените до към обяд са около 32 лв (възр+дете), а в ранния следобяд са 52 лв., после пак 39, 32... Самолета каца в *по- скъпия* промеждутък. Влака е по същия начин- първо 19.90€, после 29.90€. Та се чудя да взимам ли билети, да чакам ли...

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Скоро забелязах,че има нови спирки на софийския автобус в Румъния-Тимишоара,Арад и други.Спира и в Монтана и Видин.😎

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 49 минути , dimitrov6 каза:

Спира и в Монтана и Видин.😎

Търсих доказателство  в интернет за горепосочените спирки в България, но не открих нищо. Нормално е все пак да спира в Монтана и Видин. Не ми се вижда логично да пропуска, обаче, Враца.

преди 49 минути , dimitrov6 каза:

софийския автобус в Румъния-Тимишоара,Арад и други

Софийската линия  не е една единствена. Освен София-Виена през Сърбия и Унгария има и София-Арад през Видин с няколко спирки в Румъния.

Редактирано от epetkov
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , epetkov каза:

Търсих доказателство  в интернет за горепосочените спирки в България, но не открих нищо.

https://www.flixbus.bg/marshruti

Няма ги като спирки от София, което е нормално, но показва, че по линията можеш да си купиш билет оттам, следователно спира в тези градове.

видин.jpg

монтана.jpg

Враца също я има

 

😂😂😂😂😂

 

 

 

враца1.jpg

Редактирано от 45#2
Връзка към мнение
преди 5 часа, Гост каза:

което е нормално

Разбира се, че е нормално. Идеята ми е, че при критична ситуация може да се купи билет София-Дробета-Търну Северин за 19.90 лв  и да се слезе във Видин без проблем. И това реално може да се направи. Проверих го.

Редактирано от epetkov
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 9 минути , Гост каза:

но е против общите им условия.

Това има ли значение, при положение, че законно могат да се нарушават общите условия? Общите условия формално успокояват локалните правителства, че Flixbus няма да се конкурира с местните превозвачи на вътрешния пазар във всяка страна.  Подобна е ситуацията и с транспортна фирма Метро София-Пловдив-Хасково-Истанбул и Силистра-Добрич-Варна-Бургас-Истанбул. Метро също нямат право да продават билети между два български града, но масово хората, за които разписанието на Метро е най-удобно, отиват на автогарите и дават на ръка на шофьорите 10-15 лева да се качат на автобуса. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Спирката на Бъйле-Херкулане е много интригуваща. Домоглед е страхотен национален парк. Карпатите стават все по-достъпни 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здраве да е. 🙂 Дано някой се възползва.

Между другото преди дни обърнах "целия интернет" да видя дали flixbus някога са имали кодове, промоции, отстъпки (точно като написаните), извън тези евтини билети по евро- две. 🙂 Почти нищо не излиза. 

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 26 минути , aleksandrina каза:

Здраве да е. 🙂 Дано някой се възползва.

Между другото преди дни обърнах "целия интернет" да видя дали flixbus някога са имали кодове, промоции, отстъпки (точно като написаните), извън тези евтини билети по евро- две. 🙂 Почти нищо не излиза. 

Тези кодове ги раздава ха на флаери в Студентски град преди два месеца. 

Редактирано от Божидар
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
1 minute ago, Божидар said:

Тези кодове ги раздава ха на флаери в Студентски град преди два месеца. 

В Младост никой нищо не раздава. 😞

Редактирано от aleksandrina
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.