Прескочи до съдържание

Как намерихте форума и сайта?


  

627 магеланци са гласували

  1. 1. Как ни открихте?



Препоръчани мнения

Открих сайта с препратка от блог, търсейки дестинация за поредното пътешествие. Чудесен набор от информация от професионално пътуващи!

 

Не бих казал професионално, влагаме доста повече емоция от повечето професионалисти в разни области, за които работата е рутина :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имам познат, който ми прати линк към негов пътепис тук и за да го видя трябваше да се регистрирам. Но това което видях ми харесва и ще продължа да посещавам този форум и дори може да напиша нещо.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

 Казвам се Нели.Търсейки информация за Копенхаген и Малмьо попаднах на форума и останах впечатлена от публикациите и темите.Регистрирах се преди две седмици,но за първи път пиша. :)  Всеки ден надничам да прочета новини и интересни пътеписи.Благодаря ви!

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Попаднах на форума и сайта, търсейки си подходяща екскурзия из гугъл. Започнах да чета пътеписите и ми стана много интересно тук. Има страшно много полезна информация. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Преди година и повече попаднах на суперзабавната и яка сатия за кемтрейлс в Аерохроники: http://aerohroniki.com/2012/01/26/%D0%BA%D0%B5%D0%BC%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%BB%D1%81-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D0%B2-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/и от там дойдох и разгледах и форума:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Намерих аерохроники първо - харесвам самолети (повече военните) и не ме е страх от математиката в ревютата на Георги ;)

После беше лесно - седиш и чакаш да стане сайта :)

По-после стана пък хубаво - разни полезности научих, неподозирани, и ги ползвам с удоволствие и старание ;)

Най-после-то обаче са готините пътуващи хора, снимките и пътеписите. Благодаря за тях! :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз съм последната. Открих ви с гугле-то, коато търсех повече инфо за Филипините и разни евтини полети.

Преводачка съм. Обичам да пътувам и какво ли не. Мога да бъда полезна с разни данни за държави, арабски, английски и руски езици, круизи и т.н.

Сега търся информация за тази карта "Подорожник" в С.Петербург - откъде се купува, валидиране и др. И какво става с тази карта "на госта", която уж обещава безплатен вход в атракции + намаления. Измислена през 2012 г., но напоследък не се говори за нея ...

И не на последно място, замислих маршрут Москва - Питер - Талин - Рига и забих за връщане в Бг-то...

Благодарна за всички съвети, идеи и практически данни

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Понеже не бях пътувал със самолет до сега, търсих някаква изгодна оферта за самолетни в Гугъл . От приблизително един месец всеки ден посещавам форума, но предимно за да чета интересните маршрути и пътеписите. Всичко ми се вижда адски интересно, но жалкото е че съм студент и мога да си позволя само една малка част от нещата които искам да посетя. :(

Редактирано от Spirit
Връзка към коментар

Аз намерих аерохроники от тази тема.  :lol:

 

Ах, как ме разсмя! :lol: :lol:

 

 

 

 

Понеже не бях пътувал със самолет до сега, търсих някаква изгодна оферта за самолетни в Гугъл . От приблизително един месец всеки ден посещавам форума, но предимно за да чета интересните маршрути и пътеписите. Всичко ми се вижда адски интересно, но жалкото е че съм студент и мога да си позволя само една малка част от нещата които искам да посетя. :(

 

 

Нема се пуашиш! Тука понякога се намират и билети като за студенти! :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Здраейте на всички :)

Преди почти два месеца  бяхме със съпруга ми в Япония и случайно се срещнахме с  една много приятна двойка българи в Асакуса.От тях разбрах за този форум.Току що се регистрирах и още почти нищо не съм прочела, но видях картата на знамето и много ми допадна идеята ;) Ще се записвам и аз занапред за  доброволец :yes:

Редактирано от Росина
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Здраейте на всички :)

Преди почти два месеца  бяхме със съпруга ми в Япония и случайно се срещнахме с  една много приятна двойка българи в Асакуса.От тях разбрах за този форум.

Имена!!! :mad:

Добре дошла! :)  :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте,намерих сайта в гугъл при търсене на отзиви за почивка в Тайланд ,попаднах на много интересни теми и се регистрирах.

 

Както си яздеше насам-натам прасето и бам! - магеланец, а? :) Добре дошъл! Тайланд е чудесна страна!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

При мен историята не е толкова интересна - отидох на курс по фотография там се заговорихме за фототрипа, който подготвят в Шри Ланка и една от девойките там Ви спомена :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Привет на всички!

 

Днес търсих по-изискани ресторанти с хубава кухня. Много ми допаднаха предложенията и коментарите към тях в този форум. Не ми трябваше много време, за да взема решение да се регистрирам. Атмосферата е приятна, организацията на сайта много добра. Радвам се, че ви открих :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Работата е там, че тук можем да ти препоръчаме добри ресторанти и в Ушуая, Пхенян или Претория :)

Да не кажеш после - ама аз не си го представях така (да ходя на ресторант със самолет)! :P

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.