Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Не знам, но трета година тук "закриваме" България Ер, а техните самолети все пълни като гледам...

Точно - командировки и трансфери крепят огромния % от запълването + някой централни летища до които няма лоу кост.

Един Мадрид обаче ще ми е много интересен.

Връзка към мнение

Едва ли ще се радваме дълго на такъв богат урожай от дестинации. Някои със сигурност ще окапят догодина, да видим кои. Да им се радваме докато можем!  ^_^

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Точно - командировки и трансфери крепят огромния % от запълването + някой централни летища до които няма лоу кост.

Един Мадрид обаче ще ми е много интересен.

Съгласен съм с тази констатация, но имай предвид, че извън ясно изразените туристически сезони, всяка авиокомпания разчита основно на служебни пътувания...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 извън ясно изразените туристически сезони, всяка авиокомпания разчита основно на служебни пътувания...

... и на гастарбайтери и студенти 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Или по-скоро Wizz да сдадат багажа по някой дестинации. Който устиска.

На Ер Бега ще останат Брюксел , Лондон , Амстердам и още малко дето са добри за трансфери , или евро хрантутници и сие летят без оглед на цената.

 

FB имат и други златни кокошки, които засега не са застрашени. :) FB са напред и със 100 местните автобуси. ;)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да се налетим до втръсване пък после както дойде. Аз след 8 ходения до Виена със Sky накрая истински ми омръзна , та и досега не ми се ходи там освен за някой трансфер :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

 

винаги ще има хора които искат да пътуват

 

Дано да тръгне и входящ поток, макар и трудно. През няколкото месеца, в които Райън летяха от Пловдив до Бергамо, в Пловдив италианците се чуваха и забелязваха.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не съм гледал графика за Дъблин , но ако Ryan промотират София , като алкохолна дестинация линията може да се окаже доста успешна. Прага , Будапеща или Краков вече са им поомръзнали , та може да се ориентират насам за разнообразие :)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Дано да тръгне и входящ поток, макар и трудно. През няколкото месеца, в които Райън летяха от Пловдив до Бергамо, в Пловдив италианците се чуваха и забелязваха.

Тази зима като се връщах и от Бари,и от Неапол самолетите на Wizz бяха пълни повече с италианци .

Връзка към мнение

Не съм гледал графика за Дъблин , но ако Ryan промотират София , като алкохолна дестинация линията може да се окаже доста успешна. Прага , Будапеща или Краков вече са им поомръзнали , та може да се ориентират насам за разнообразие :)

 

За Будапеща бях гледал едни проучвания, че с Wizz air трафикът е предимно изходящ, а с Ryanair е входящ. Причината е, че Wizz air в Източна Европа е по силна марка, а Ryanair са по силни в Западна Европа.

 

Ryanair със сигурност ще увеличи входящия трафик, а София като цени/качество и заведения със сигурност има какво да предложи на западняците тръгнали на ергенско парти или алкохолен туризъм.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Май го имаше някъде, ама не мога да го открия -

Какво се попълва при чек-ин като валидност при безсрочна лична карта?

 

------

 

Лайф чата им е голяма работа.... свършихме работата :)

Когато докИмента е без срок на валидност се въвежда каква да е бъдеща дата, и толкоз...

За всеки случай си снимах чата :) че не се знае, знае ли се ;)

Редактирано от baiKolio
Връзка към мнение

Не съм гледал графика за Дъблин , но ако Ryan промотират София , като алкохолна дестинация линията може да се окаже доста успешна. Прага , Будапеща или Краков вече са им поомръзнали , та може да се ориентират насам за разнообразие :)

Може и обратното, особено ако са удобни за дълъг уикенд, щото в петък вечер какво става в Дъблин...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Може и обратното, особено ако са удобни за дълъг уикенд, щото в петък вечер какво става в Дъблин...

То става , ама скъпооо . Не върви да летиш редовно до Дъблин за напиване :)

Пиенето ни е евтино , жените по-хубави , храната съвсем ;)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

На полет до  Малта в самолета  до мен беше малтиец, дошъл до България да си прави зъбите.
Струва ми се, че като стоматологична дестинация също може да се промотира България.  ;)

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Не съм гледал графика за Дъблин , но ако Ryan промотират София , като алкохолна дестинация линията може да се окаже доста успешна. Прага , Будапеща или Краков вече са им поомръзнали , та може да се ориентират насам за разнообразие :)

 

Че с това трябва да ни промотират, с какво друго.... Пияни-заляни розови гейове, търкалящи се в несвяст по жълтите павета в късна доба - чудна перспектива, нема шта! <_<  

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

То става , ама скъпооо . Не върви да летиш редовно до Дъблин за напиване :)

Пиенето ни е евтино , жените по-хубави , храната съвсем ;)

 

В България дори и бирата Гинес е по евтина в кръчмите ;)  Скоро и пияните ирландци ще ги има за по автентична обстановка  ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

На полет до  Малта в самолета  до мен беше малтиец, дошъл до България да си прави зъбите.

Струва ми се, че като стоматологична дестинация също може да се промотира България.  ;)

 

БГ все такива я налазват за сферата на услугите. :lol:  

Връзка към мнение

Че с това трябва да ни промотират, с какво друго.... Пияни-заляни розови гейове, търкалящи се в несвяст по жълтите павета в късна доба - чудна перспектива, нема шта! <_<

 

Такива са реалностите. Какво му е на Амстердам дето всеки уикенд островитяните ходят да се наливат и напушат ?

Печелят си хората .

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

На полет до  Малта в самолета  до мен беше малтиец, дошъл до България да си прави зъбите.

Струва ми се, че като стоматологична дестинация също може да се промотира България.  ;)

Някой беше казвал , че разликата между успелия и неуспелия български емигрант е в това , че вторият идва да си прави зъбите в България. От личен опит казвам , че това е истина кой каквито хвалби да ви тананика за прекрасния си живот навън.

И то не защото вече и у нас не се намира предлагане на умения и техническо оборудване идентично със западните държави , а защото успелите хора нямат време да идват тук или да губят ценни дни от отпуските си , имат добро здравно покритие и застраховки там където живеят и т.н.

 

Това си беше малко офтопик ;)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Такива са реалностите. Какво му е на Амстердам дето всеки уикенд островитяните ходят да се наливат и напушат ?

Печелят си хората .

 

Всъщност, островитяните правят едно и също, където и да отидат, така че не е в нас проблемът, че ни рекламират с алкохолен туризъм, балконинг и после паважна екзема.

 

Те това си търсят.

 

Преди време в кръчмата на един познат в Пловдив се заговорих с един ръб, фен на Милуол, който от 6 години живее в Пловдив, работи в промишлената зона на Раковски, и познаваше всяко място за пиене в Пловдив и по Витошка в София. Ако го питаш нещо друго, не знае.

 

Те и на Антарктида ще успеят да се напият.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Такива са реалностите. Какво му е на Амстердам дето всеки уикенд островитяните ходят да се наливат и напушат ?

Печелят си хората .

A, нищо му няма, само дето в центъра не може да се разхождаш нормално - тълпи младежи, с реещи се погледи, по-ъглите смърди на урина ... аз се дразня, че се създава абсолютно погрешна представа за Холандия, камо ли самите холандци. Ама те са широко скроени.

 

 

 

На полет до  Малта в самолета  до мен беше малтиец, дошъл до България да си прави зъбите.

Струва ми се, че като стоматологична дестинация също може да се промотира България.  ;)

 

Те, тия малтийците, ми се видяха толкова утрепани, че за каквото и да летят до тук - все са на кяр.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Такива са реалностите. Какво му е на Амстердам дето всеки уикенд островитяните ходят да се наливат и напушат ?

Печелят си хората .

 

Нищо му няма, нека да си събира отрепките на Европа, това му е и целта. В моя град тези дегенерати не са добре дошли! Първо, че осират (оповръщат) целия пейзаж; второ, че изкривяват туристическия имидж на страната; и трето, покрай нежеланото им присъствие се вдигат и моите разходи - за една обикновена бира на заведение, ако щеш. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.