Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Едно Тревизо поне , че е тегаво през Милано да гоним Венеция. Беше си вървежна дестинация.

А една Южна Франция толкова съм я чакал , че се изчерпах вече :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

ДОбре де една линия до Братислава, Бърно, Прага, Будапеща, Вроцлав или Краков ще покрива всичките гастербайзери в оня район. А те са брутално много. Автобусите се пълнят само с такива и хората дават по 100 евро ретърн за около 20 часа кандуркане, алтернативате е много по-скъпото от Виена или Прага с нормална авиокомпания.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Много ми е интересно - защо точно Кьолн? Ако трябва да е Германия, защо не Берлин например?  Мисля, мисля и единственото което се сещам е написаното от Георги

Явно печалната истина е, че работещите дестинации от България са поизчерпани, и за това им е по-рентабилно да се бият с конкурент като евентуално го изгонят, вместо да пробиват на ново място. 

Макар че, както беше писано защо не се опитат да го изгонят от Мадрид или от Барселона например? Според мен единствените добри попадения на Mr O'Leary  са Дъблин и Милано Малпенса.

Надявам се, че за в бъдеще Mr O'Leary ще ни изненада с друга, харесваща се на магеланци дестинация.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Има ли опция в сайта на ryanair, чрез която да проверя резервацията си /тоест закупените самолетни билети/? И ако да - къде?

 

Цъкни на Manage най-отгоре:

 

2016-02-09_21-05-23.png

Връзка към мнение

Много ми е интересно - защо точно Кьолн? Ако трябва да е Германия, защо не Берлин например?  Мисля, мисля и единственото което се сещам е написаното от Георги

 

Няма много логика, наистина. От друга страна си е опит за стрелба в центъра. Кьолн е горе долу между Дортмунд и Франкфурт, в много гъстонаселен регион, вече разработена дестинация. Холандия е близо, Белгия е близо, Люсекмбург не е далече, макар че онези пътуват по други тарифи.

 

Ама друго ще си е една Севиля, директно, не през Пиза. -_-

Връзка към мнение

Като сме започнали с желанията моят топ 3 за нови дестинации: Южна Франция, Сицилия и Андалусия.

 

Реално обаче очаквам Париж, Барселона да са сред следващите обявени полети.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Кьолн е всяка вечер . Племенникът ми е студент там, така че за него е перфектно. А и за мен да ходя да го наглеждам и да го използвам като база за обиколки на региона.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Вие сериозно ли ги пишете тия неща :) Не мога да повярвам, вместо да мятаме капа до таван, че след 10 години дългогодишно чакане най-накрая ще видим законодателите в low cost-a в София, пак има недоволни :) Всяка една нова дестинация, независимо дали ни трябва или не, дали я има или не, няма никакво значение, означава само и единствено едно - Ryan идват сериозно и това е най-важното . И недейте да ги сравнявайте с жалките Sky и Malev , тях ги видяхме докъде стигнаха, София и България да им бяха проблема.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

имам въпрос за таксата за чекиран багаж;
гледам, че ако чекирам 20 кг. багаж на мое име, той ще ми струва 35Е, но ако го адна към името на детето, ще струва 17.50Е.
бъркам ли като подозирам някаква мизерия или просто няма логика?

ПП  - пътуваме семейно - 2ма възрастни + 2 деца;

Редактирано от maik
Връзка към мнение

Пробвай. Принципно условията на намалението за деца е поне един от придружаващите възрастни да е купил точно същите услуги - багаж, места и т.н. Но само през сайта позволява да аднеш до 3 чекирани на детето без преди това да си аднал на възрастния. Но не съм стигала все още до плащане при тези условия. Може да е бъг, а може и после да не допусне плащане. 

 

Ако пробваш ще съм благодарна да кажеш как е минало. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

докладвам, че мина плащане.

20 кила куфар се води на името на детето, а възрастните пътуваме без багаж, и сега до последно ще очаквам мизерии :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

благoдаря, Bliss!

сега е моментът да добавя, че на който са му бързи пръстите и не гледа, прави глупости.

като например да купи билет за обратната посока на тази, която му трябва, както аз направих преди малко :) 
обаче чат-сървисът на райън е супер и някой си Матю ми реши проблема за 10 минути време, че и без неустойки. сега вече си имамe билети за правилната посока + куфар на 2 пъти по-ниска цена от стандартно обявената. ако и на летището не ми направят проблеми, ще славословя райънеър доста дълго време :) 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Честито и Барселона, Мадрид, Берлин и Хамбург :P

 

Туй официално ли е? Ако да, вече мога да се зарадвам и аз!  :) Най-после някакви смислени стратегически отсечки!!! 

Редактирано от Meidj
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.