Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

30 октомври е първата дата за Берлин като цените са по 25 еврака на посока . Тръгва в 20 часа от софия  пристига 21:20 в Берлин,а връщането е 16:15 от Берлин и пристига в 19:35 в София :) 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

От кога стартира Дъблин, че Спрингстийн тъкмо ме зарадва с дата там на 27-ми май, но нещо сайтчето на О'Лиъри май е бъгаво?

Връзка към мнение

Бях се зарекъл тая година повече билети да не купувам ( че вече имам 12 полета до есента ), ама тия ще ме принудят .... Не се издържа просто ! :)


Честита ни Испания!

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Сега, след като голяма част от пожеланията се сбъднаха, да си пожелаем цените да бъдат като от Букурещ :rolleyes:

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Интересно ми е Уиз как ще отвърнат. Да живее пазарната икономика и конкуренцията! Днес ми е много щастлив ден!

 

Чакам с нетърпение дали и какъв ще е отговорът на лилавите. Колкото повече, толкова повече :)

Не че нещо, но предпочитам да летя от София вместо както до сега да бия път до Букурещ, който се превърна в домашното ми летище - 3/4 от полетите ми досега, а и предстоящите, са оттам. Разстоянието е еднакво ( Югоизточна България) обаче времето до Отопени е два пъти повече. Най-накрая да ни се усмихме и на нас късмета! :)

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.