Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Аз съвсем определено си мисля, че вече можем да мислим за Магелански срещи в чужбина :)

Май може да мислим за отделен самолет само за нас да пускат  :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Вмометна съм изкушен да си купя за 5 дена за 110 лв билети до Барселона според Вас да не се чудя и да не чакам нали ? 

:)

Взимай. Аз така чакам едни билети и вече съм назад с 20-ина евро :)

 

Колко да ги намалят - да станат 90 лв. :)

Ама и аз акъл давам. :)

Редактирано от ven62
Връзка към мнение

Уизз сигурно сутрин ги е страх да си пуснат компютрите и да видят какво са пуснали този път Раян :D Не мисля, че има как да отвърнат - нито ще пуснат Мадрид на 60 лв, нито ще ни дадат багаж или ще станат по-любезни на борда.

 

Аз съм щастлив много! Ако мислим реално, със сигурност Раян имат толкова много бази и възможности...Очаквам скоро да пуснат и Атина, Пафос, Варшава/Краков, Амстердам и Париж. А ако наистина решат да го забият звучно на Уизз - Будапеща-София за по 9,99 в посока.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Вмометна съм изкушен да си купя за 5 дена за 110 лв билети до Барселона според Вас да не се чудя и да не чакам нали ? 

 

Далеч от изкушаваща, нормална цена.

Връзка към мнение

Уизз сигурно сутрин ги е страх да си пуснат компютрите и да видят какво са пуснали този път Раян :D Не мисля, че има как да отвърнат - нито ще пуснат Мадрид на 60 лв, нито ще ни дадат багаж или ще станат по-любезни на борда.

 

Аз съм щастлив много! Ако мислим реално, със сигурност Раян имат толкова много бази и възможности...Очаквам скоро да пуснат и Атина, Пафос, Варшава/Краков, Амстердам и Париж. А ако наистина решат да го забият звучно на Уизз - Будапеща-София за по 9,99 в посока.

 

Wizz air не ги мисли! Те имат опит при битки с Ryanair на други пазари! Голям въпрос е обаче какво ще стане с България ер. Тяхното положение при много дестинации става безнадеждно....

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Раян тръгват в най-мъртвия сезон, да не се уплашат от слаби продажби?

Хубавото е само, че ще имат предимство пред Уиз, които ще пуснат зимното разписание след 5-6 седмици.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

Как разбирате това : "Check-in on /... :)/. Check-in is available 30 days before flight departure."? Посочената дата е точно седмица преди полета, но второто изречение нещо не го разбирам.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Раян тръгват в най-мъртвия сезон, да не се уплашат от слаби продажби?

Хубавото е само, че ще имат предимство пред Уиз, които ще пуснат зимното разписание след 5-6 седмици.

 

Те не се плашат от нищо но са склонни на много по резки промени от Уиз ер. Пускат бързо много нови линии, но след това и ги спират бързо ако не се окажат рентабилни. Вероятно са избрали мъртвият сезон, защото тогава имат много свободен капаците за експерименти

 

На никого не препоръчвам по рано от 7-10 дни преди тръгването да си резервира кола или хотел по новите линии. Докато една линия не се стабилизира е хубаво човек винаги да има едно на ум!

Редактирано от Topfly
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Имаш ли регистрация в сайта на раянеър или не ?

Направих си регистрация в сайта им, обаче след като бях закупила билетите. И какво трябва да означава, че чекина е отворен 30 дни преди датата на полета ли? А защо тогава в първото изречение ми е посочена и дата?

Връзка към мнение

Направих си регистрация в сайта им, обаче след като бях закупила билетите. И какво трябва да означава, че чекина е отворен 30 дни преди датата на полета ли? А защо тогава в първото изречение ми е посочена и дата?

Седмица преди полета е безплатно със случайни места, по-ранния е с избор на места но срещу 5.99€.
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

 

 И какво трябва да означава...

Моето мнение е:

- регистрираните могат да правят чекин 30 дни преди полета

- нерегистрираните могат да правят чекин 7 дни преди полета.

 

Връзка към мнение

Може ли някой, който е ползвал услугите им скоро да сподели как точно е?

Редактирам се. Мисля, че имам отговор на въпроса си. Влязох с моя акаунт в сайта на ryanair, след което добавих резервацията си в акаунта и ми изписа, че сheck-in opens: точно един месец преди полета.

bat.galin, оказа се прав! Редактирано от biliana
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Какви дестинации си пожелаваме днес?

Лисабоооооооооооон!  :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.