Прескочи до съдържание

Магеланска инвазия в Бали през Юли 2019


Христиан

Препоръчани мнения

И какво да ходя в това Бали юли месец догодина, то станало като Тасос и Керамоти-само българи:). Весело изкарване! Как стоят нещата с бизнес класата, че не успях да се ориентирам нещо на еСкай сайта? 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой в темата беше споменал, че грешката е в това, че на сайта на турците няма отметка на полета DPS-IST, което прави цената без този полет реална. Когато сложиш отметка и на него - цената скача двойно. 

Така че грешка има, но не в горивната такса. 

Според мен eSky ще трябва да плаща сметката и има голяма вероятност да ги канселира 

Редактирано от cybersimo
Връзка към коментар

А според мен, стига сте умували, каквото - такова. Недейте допълнително да ескалирате напрежение. Нали имате билети, за планиране е още много рано, почти цяла година има. Ако билетите оцелеят, чудесно Ако пък - не, няма да е голяма беда, защото няма да е изненада, подготвени сте.

Аз, лично, се надявам и ви пожелавам, всичко да си наред и да си пътувате спокойно. Като гледам с какъв ентусиазъм става всичко, много ви се радвам.:dance2:

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 6 часа, neliml каза:

А да попитам, какво ви е мнението за водене на деца, става въпрос за 7-10 годишни?

Ами, никакъв проблем. 

Отседнете в хотел в Нуса Дуа или Санур и ще правите еднодневни трипчета. 

При пътувания към вътрешността на страната задължително намазани с репеленти, че има комари, пренасящи денга. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, AlexandraKo каза:

А според мен, стига сте умували, каквото - такова. Недейте допълнително да ескалирате напрежение. Нали имате билети, за планиране е още много рано, почти цяла година има. Ако билетите оцелеят, чудесно Ако пък - не, няма да е голяма беда, защото няма да е изненада, подготвени сте.

Аз, лично, се надявам и ви пожелавам, всичко да си наред и да си пътувате спокойно. Като гледам с какъв ентусиазъм става всичко, много ви се радвам.:dance2:

 

Предвид всеобщия ентусиазъм може би е по-добре да се казва "остават само 11 месеца" вместо "още е рано, почти цяла година има" 🤣

 

Шегувам се... Иначе и аз се заразих от масовата емоция и затова пиша в темата, въпреки че дори не съм взимал билети за мен 🙂 Вярвам, че всичко ще е ОК в крайна сметка.

  • Харесвам 5
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 7 минути , Георги Матеев каза:

Предвид всеобщия ентусиазъм може би е по-добре да се казва "остават само 11 месеца" вместо "още е рано, почти цяла година има" 🤣

 

Шегувам се... Иначе и аз се заразих от масовата емоция и затова пиша в темата, въпреки че дори не съм взимал билети за мен 🙂 Вярвам, че всичко ще е ОК в крайна сметка.

Хах, и аз като теб. Не съм си взела билети, но толкова съм ентусиазирана от възможността Магеланци да почиват в Бали на цена по-ниска от почивка в Анталия, че дебна какво се случва в темата. 

Е, вярно че Бали през юли 2019 ще наподобява на Тасос, но пък все готини хора ще са се събрали. 

Наистина чудесна възможност за всички. 

Редактирано от mililia
  • Харесвам 5
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, neliml каза:

А да попитам, какво ви е мнението за водене на деца, става въпрос за 7-10 годишни?

Каквото за воденето и на възрастни - супер си изкарват. Водила съм 3 дроя, на 2, 8 и 14 години - никакви проблеми. Наели бяхме вили с басейн (край морето и във вътрешността). Писала съм из темите за "детско" Бали - хранене на слонче, правене на шоколад, храмове и много плацикане край басейна и размотаване. За храната проблем нямаме, че моите са си азиатчета.

Репеленти носех за мазане за през деня и едно за пръскане - в стаите преди спан,. не съм се старала особенно - не по-различно от която и да е дестинация с влага и гора навсякъде по света. Половин Австралия е там от пеленачета до 90 годишни....

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, mililia каза:

Хах, и аз като теб. Не съм си взела билети, но толкова съм ентусиазирана от възможността Магеланци да почиват в Бали на цена по-ниска от почивка в Анталия, че дебна какво се случва в темата. 

Е, вярно че Бали през юли 2019 ще наподобява на Тасос, но пък все готини хора ще са се събрали. 

Наистина чудесна възможност за всички. 

 

преди 1 час, Георги Матеев каза:

Иначе и аз се заразих от масовата емоция и затова пиша в темата, въпреки че дори не съм взимал билети за мен 🙂 Вярвам, че всичко ще е ОК в крайна сметка.

Същата история - макар че си е чист мазохизъм от моя страна - безкрайно пристрастна съм към Бали :grin: 

И аз мисля, че всичко ще е наред и ще помагаме с удоволствие. Какъв готин купон ви се очертава - леле, леле... 🙂 

Връзка към коментар
преди 11 часа, Георги Матеев каза:

За да е още по-забавно... Билетите от esky всъщност се издават чрез агент в Хонг Конг и на практика са плащани с хонгконгски долари.

преди 10 часа, wilks каза:

Това вече дава голяма яснота. Вълшебната парола тук е точно "Hong Kong" 😉
Историята, както и някои хора от форума още помним аферата  с кодово название "Хонконгската експидиа" (expedia.com.hk), когато за под 300€ летяхме от Амстердам до ХК с China Airlines. Включително и ти - прежде писалия, доколкото помня :acute::biggrin:

И ония билети за Палау бяха от хонконгската експедия :
 

image.png.a77f190e0909149408a8dc465db0f90e.png


А иначе аз съм далеч от експертизата на форумните гурута, но нещо интуицията ми говори, че билетите ви ще оцелеят и магеланската инвазия в Бали ще се осъществи.  :ok:
То някои полети напарво се очертават като магеланско-чартърни. :grin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 7 минути , Фичо каза:

То някои полети напарво се очертават като магеланско-чартърни. 

Което ми дава нова идея - първа официална магеланска среща на борда на самолет! На 16 или 18 юли - като гледам вече половината самолети са резервирани от магеланци 🙃

  • Харесвам 5
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
В момента, Георги Матеев каза:

Което ми дава нова идея - първа официална магеланска среща на борда на самолет! 🙃

И съответно - официални магелански срещи в лаунджовете по трасето :drinks:  :grin: 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Георги Матеев каза:

Което ми дава нова идея - първа официална магеланска среща на борда на самолет! На 16 или 18 юли - като гледам вече половината самолети са резервирани от магеланци 🙃

Проблема ще дойде от това коя точно сметка ще плащат новобранците на тази сбирка :mosking:

  • Смея се 4
Връзка към коментар

Ако продължавам да чета тази тема, ще взема да се изкуша, да се възползвам от предложението на @AlexandraKo да ме замести в пазенето форума, и да си купя и аз билети за Бали. :grin:

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 19 минути , Фичо каза:

Ако продължавам да чета тази тема, ще взема да се изкуша, да се възползвам от предложението на @AlexandraKo да ме замести в пазенето форума, и да си купя и аз билети за Бали. :grin:

@Фичо, давай смело, цената не е за изпускане! Аз ще държа фронта тук, не се притеснявай!:party:

Редактирано от AlexandraKo
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 19 часа, Фичо каза:

Б@сссси, някой трябва да остане да пази форума :grin:  , айде - аз се жертвам да стоя тук юли догодина.  :rolleyes:

 

преди 15 часа, AlexandraKo каза:

Спокооооо, ниЙййй през юли си седим тука, така че имаш едно рамо, ако ти се отвори път изневиделица.

Ще те замествам.:dance2:

 

преди 33 минути , Фичо каза:

Ако продължавам да чета тази тема, ще взема да се изкуша, да се възползвам от предложението на @AlexandraKo да ме замести в пазенето форума, и да си купя и аз билети за Бали. :grin:

 

преди 14 минути , AlexandraKo каза:

@Фичо, давай смело, цената не е за изпускане! Аз ще държа фронта тук, не се притеснявай!:party:

Никакво отмятане, резервираме три етажа на заведение и си правим форум сбирка. Ще играем 3-5-8. Който спечели, казва следващата игра на кой етаж ще бъде. Игрите продължават докатo другите се върнат от Бали или изпием кръчмата. 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Заради организираността по лаунджове и по бордовете на Търкиш - да добавя, че групата на @minko11 сме с дати 18-28 😉

Редактирано от chandni
Списъкът е актуализиран до това мнение.
Връзка към коментар
В момента, CyrillAlex каза:

Заради организираността по лаунджове и по бордовете на Търкиш - да добавя, че групата на @minko11 сме с дати 18-28 😉

Сега ли взехте билетите или снощи?

Връзка към коментар
преди 45 минути , Фичо каза:

И съответно - официални магелански срещи в лаунджовете по трасето :drinks:  :grin: 

Само едно ще кажа... На Дайнърс дупе да им е яко тогава 😂

  • Харесвам 2
  • Смея се 8
Връзка към коментар

Май май все пак е било грешка в тарифирането им.

В момента промото си седи, но са спрели наличностите за продажба и горивото от 160 лева вече излиза към 700 лева... т.е. промото ще продължи на цена към 550-600 евро.

  • Харесвам 3
  • Замислям се 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.