Прескочи до съдържание

Магеланска инвазия в Бали през Юли 2019


Христиан

Препоръчани мнения

Щом ще има магеланска сбирка по въздух, суша и лаунджове и аз да се запиша в списъка с 3 билета за следните дати: 18.07-31.07.

 

Като цяло много ми се искаше да бъде за по - дълъг период от време, но уви. Идеята ми беше да направим един Австралийкси трип имайки на предвид достъпните полети до Пърт.

 

Записвам се !

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар
Офертата е изтекла
преди 15 часа, vinidj каза:

Извинявайте за тъпия въпрос, ама 4 страници прочетох и не разбрах каква е схемата , от къде се купуват, каква е цената и за кога са 🙂 😂😂🤣 За какво става въпрос тук?!

Офертата е изтекла
Връзка към коментар
На 23.08.2018 г. в 11:28, Костов каза:

Аз и @AlexandraKo ще бдим над форума!!!

И аз, и аз:acute:. На всички заминаващи вълнуващо изкарване, и си вземете по-силен фактор против слънце, а ако забравите, и там продават.

INDONESIA-o.Bali -28.05.09 g 053.jpg

INDONESIA-25-26.05.09 g 147.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Поздрави на всички пътешественици от един новобранец.

Само за статистиката - още двама за 16-31,7

 

Профилът ще си го допълня по-късно. Нека мине напрежението/еуфорията от желанието да посетим това райско място. Дано.

 

Редактирано от chandni
Списъкът е актуализиран до това мнение.
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Здравейте, днес ходих до Армеец да си направя застраховка на полета но те правили до петия ден, а днес е шестия от закупуването. Може ли да ми кажете къде другаде може да отида да си направя и да нямат такъв срок от пет дни? Разбира се и условията да са хубави, защото Армеец дори и в отпуск да не те пуснат и ти възстановяват парите ...

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
On 8/27/2018 at 12:58 PM, zvezda9001 said:

Здравейте, днес ходих до Армеец да си направя застраховка на полета но те правили до петия ден, а днес е шестия от закупуването. Може ли да ми кажете къде другаде може да отида да си направя и да нямат такъв срок от пет дни? Разбира се и условията да са хубави, защото Армеец дори и в отпуск да не те пуснат и ти възстановяват парите ...

Малко в офф, но колко струва застраховката в Армеец?

Връзка към коментар
преди 43 минути , Jorro каза:

Малко в офф, но колко струва застраховката в Армеец?

Зависи от това колко време има до пътуването. Колкото повече време, толкова по-високо е тарифното число.

Armeec.jpg.f8e4149c2a9edfcaf82ac4ca8fd9f10c.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
22 minutes ago, chandni said:

Зависи от това колко време има до пътуването. Колкото повече време, толкова по-високо е тарифното число.

Armeec.jpg.f8e4149c2a9edfcaf82ac4ca8fd9f10c.jpg

Т.е умножавам цената на самолетния билет/ хотел и т.н което искам да застраховам по този %. Така ли?>

Връзка към коментар

Умножаваш цената на неотменимите разходи. Ако хотелът ти е с безплатна анулация, няма смисъл да го включваш в застраховката и да си увеличаваш застрахователната премия. Ако пък застраховаш само цената на самолетния билет, ползваш 10% отстъпка. 

Редактирано от chandni
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

За 1700 лева билети за месец март 2019г. Ми струваха към 44 лева, като я направих юни месец тази година. Застраховката обаче трябва да се направи до 5 дена след закупуването на билетите, след тези дни не може..

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз явно изпускам тази инвазия, ще чакам следващата, защото преди седмица се прибрах от Бали.

Наемането на кола за тези, които не са свикнали с лявото движение и азиатските особености по тесните пътища за мен е не препоръчително.

Особено при повече души в колата и при желание да по-дълги маршрути наемането на местен гид/шофьор е без аналог. 40 - 50 долара за 8-12 часа на ден за цяла кола / 4-6 души / с включен бензин, такси паркинг, чадъри, вода и гид по обектите, трудно може да се намери другаде по света.

След доста четене в този форум избрах Ниоман Будаяса / познат като Буда/ и за 3 пълни дни обиколки из острова с цялото ми семейство не съжалихме дори и за момент за този избор.

Успех на всички, дестинацията си заслужава да се посети.

S16100381.jpg

  • Харесвам 14
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

По изрична молба на гореснимания мистър Буда, предаваме неговите поздрави на целия сайт Магеланци, заедно с пожеланието още дълги години да се свързваме с него.

  • Харесвам 12
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Някой , който е спал в Санур може ли да препоръча хубав хотел среден клас , който да е близо до плажа по възможност. Разделям пътуването на 2 части 5 дни в Убуд и 4 на море. Нуса Дуа ми се вижда по-неудобна за дневни екскурзии от Санур, а и хотелите са по-скъпи... Какво може да препоръчате?

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Здравейте, предстои ни пътуване през януари за Бали и искам да попитам някой може ли да ми препоръча гид.Ще летим с Катар от Германия с прикачване на Доха, интересува ме трябва ли на Доха да чекираме пак багаж, да минаваме проверки? Ще бъда много благодарна на всички съвети 🙂

Връзка към коментар

Щом ще пътувате с една авиолиния, багажът ви ще бъде чекиран от мястото на излитане до крайната ви цел. Предполагам в Доха сте транзит. Просто ще се почудите защо му е хрумнало на интериорния дизайнер да счупи една лампа в главата на Мечо. А, и да си похапнете фурми. Е, и да поразгледате, а защо не и да си купите някакво златно бижу.

Аз ще препоръчвам или не ,гид,след като се върна в началото на януари. За сега мога да кажа само, че гореснимания мистър Буда отговаря бързо и казва кои  желания са възможни по време на престоя ви. За неизпълнените получавате покана да посетите Бали отново.:wink:

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
On 11/27/2018 at 7:46 PM, Станислава Пл said:

Жалко, аз също се свързах с един гид Буди...ако имате възможност да ми дадете някакви координати за гидове. Благодаря 🙂

+62 821 45710559 това му е телефона 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.