Прескочи до съдържание

Магеланска инвазия в Бали през Юли 2019


Христиан

Препоръчани мнения

преди 17 минути , christuff каза:

Бях я проспал тази тема. Доста хора са се събрали. Да взема да кажа на Буда да си вземе двуетажен автобус за другата година. 🙂

Хах, аз вече му казах да се готви за много клиенти. И аз му споменах за нуждата от автобус. 🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Понеже виждам, че сте затрупали въпросния Буда с доста клиенти, ще взема да препоръчам и нашия шофьор Агунг, от който останахме много доволни при нашето посещение в края на Септември. 

Невероятно учтив, програмата беше съобразена изцяло с нашите изисквания, но ни предложи и много адекватни съвети. Постоянно настояваше да му задаваме въпроси, за всичко - култура, традиции, забележителности - всичко. 

 

Базиран е в близост до Убуд и познава района перфектно, ние обаче го ползвахме и за обиколка в Южната част на острова. Препоръчвам с две ръце.

 

http://www.ubudareatours.com/ 

 

+62 822 37972570  - В Whats App отговаря веднага 🙂 

 

 

 

46204142_2104029399616826_380503934575312896_n.jpg

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 21
Връзка към коментар

Някой ще предложи ли хубав хотел на разумна цена 60-70 евро на вечер за двойна стая в Санур или Нуса Дуа.? Организирам почивката на приятели и съм ги настанил за 4 дена в Убуд и имам да предложа хотел за 4 дни на плаж някъде. 

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Мислех, че съм се отбелязал в темата, ама явно не съм. Трима сме и ще пътуваме 18-28 юли. Планирам 4-5  дни Убуд, да прескоча за един ден до Боробудур, и останалите 3-4 дни за плаж. В тази връзка искам да попитам относно авиокомпаниите, опериращи DPS - JOG, lion air, thai lion air, garuda. От гледна точка сигурност ОК ли са?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На ‎7‎.‎12‎.‎2018‎ г. в 11:19, Mistela каза:

Току що погледнах за нашите дати колко сме се събрали, оказахме се 66 бр. на 18.07. !!! магеланеца  🙂

Присъединяваме се още 2 и 1/2 за 18 -31 😀

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
2 hours ago, Радослав said:

Мислех, че съм се отбелязал в темата, ама явно не съм. Трима сме и ще пътуваме 18-28 юли. Планирам 4-5  дни Убуд, да прескоча за един ден до Боробудур, и останалите 3-4 дни за плаж. В тази връзка искам да попитам относно авиокомпаниите, опериращи DPS - JOG, lion air, thai lion air, garuda. От гледна точка сигурност ОК ли са?

 Ние летяхме на отиване с Air Asia,а на въщане с Lion air. Честно казано не бих се качил никога повече на Lion air още повече след последния инцидент. Седалките бяха толкова наблъскани, че човек летял с уизз и раян си мисли, че е видял най страшното, но тук открива нови хоризонти. Отделно закъснение с 4 часа , 1.5ч от които прекарани в самолета, а останслите правостоящ на едно от най-ужасните и малки летища....JOD. Следващ път бих избрал Гаруда, въпреки по-високата цена...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, Радослав каза:

Мислех, че съм се отбелязал в темата, ама явно не съм. Трима сме и ще пътуваме 18-28 юли. Планирам 4-5  дни Убуд, да прескоча за един ден до Боробудур, и останалите 3-4 дни за плаж. В тази връзка искам да попитам относно авиокомпаниите, опериращи DPS - JOG, lion air, thai lion air, garuda. От гледна точка сигурност ОК ли са?

Ние взехме билети DPS-JOG с Air Asia за 22-23 юли за 35 евро двупосочно с включен 15 кг. чекиран багаж. Часовете са удобни - тръгването е в 7:00 сутринта, а връщането на следващия ден в 15:35.

Редактирано от yordanov
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 43 минути , yordanov каза:

Ние взехме билети DPS-JOG с Air Asia за 22-23 юли за 35 евро двупосочно с включен 15 кг. чекиран багаж. Часовете са удобни - тръгването е в 7:00 сутринта, а връщането на следващия ден в 15:35.

Аер ейша не ги споменах, полетът сутринта от 7 ми върши прекрасна работа. Явно и с тях ще се върна, но на другият ден. 35 евро са някаква промо цена предполагам, в момента не мога да я докарам?

Връзка към коментар
преди 6 минути , Радослав каза:

Аер ейша не ги споменах, полетът сутринта от 7 ми върши прекрасна работа. Явно и с тях ще се върна, но на другият ден. 35 евро са някаква промо цена предполагам, в момента не мога да я докарам?

Ами, следихме няколко техни промоции, но промяна в цената нямаше - горе долу си беше същата, както и в момента. Издебнахме, обаче, промо на Румбо, което смъкна доста от цената на двупосочен билет и така.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
На 7.12.2018 г. в 11:19, Mistela каза:

оказахме се 66 бр. на 18.07. !!! магеланеца

 

На 24.12.2018 г. в 9:07, Capitan Morgan каза:

още 2 и 1/2 за 18 -31

 

Преди 1 час, Vasils каза:

ние сме от 18-24.07 -8 човека 

За 18 юли станахте 77:crazy: Ако се приеме, че половината :gamer1: разкажат след това тук, ехееее, има да си четем и да си спомняме Бали доволно:derisive:

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
9 hours ago, Емика said:

 

 

За 18 юли станахте 77:crazy: Ако се приеме, че половината :gamer1: разкажат след това тук, ехееее, има да си четем и да си спомняме Бали доволно:derisive:

При тези бройки магеланци на борда, Туркиш трябва да сложат и логото на Магеланци под тяхното на чек ин гишето в София 😄

  • Харесвам 6
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Здравейте. Аз живея в Бали от 10 години, кажете ми от каква информация имате нужда. Много ще се радвам да споделя с вас и да дам съвети. 

Чух за този форум от един много мил човек, който ми помогна да се регистрирам. Не съм много наясно с форумите, моля да ме извините, ако коментара ми е неуместен. 

Но ако имате въпроси за каквото и да е, пишете по всяко време. Поздрави 🤗

  • Харесвам 16
  • Браво 7
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте,

 

извинявам се ако не е на място, но все пак е свързано.

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/hot-bb-stay-at-one-bedroom-residence-at-5-the-sintesa-jimbaran-bali-for-only-e13-e6-50-5-60/

HOT! B&B stay in one bedroom residence at 5* The Sintesa Jimbaran Bali for only €13 (€6.50 / £5.60)

Amazing hotel deal! Book a bed and breakfast stay at one bedroom residence at the amazing 5* The Sintesa Jimbaran Bali for only €6.50 / £5.60 /$7 /AU$10 per night based on booking for 2 people!

To find some information about Bali go to Destination Fly4free: Bali >>

5* The Sintesa Jimbaran Bali offers a semi-indoor/outdoor pool and air conditioned units with flat-screen tV, minibar and ensuite bathroom. Guests can also enjoy free scheduled shuttle service to Jimbaran Bay and Jimbaran’s iconic seafood restaurant row.

От 14.07 до 21.7. Понеже датите са около инвазията 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,

 

от  време на време си проверявам резервациите в сайта на Turkish, и днес ми изписа: Your flight’s date/time changed. You can confirm the new flight recommended to you, change or cancel your flight. Please select your preference. Като дам "продължи" има само 2 опции: cancel и change. Не намирам confirm. Налага ли се да натискам нещо или нещата ще се подредят сами? Не искам да разбутвам кошера излишно, за да  не попадна на уловка.

От esky нямам E-mail по въпроса. Датите са 18/28.7

Връзка към коментар
преди 1 минута , aladinoplus каза:

Здравейте,

 

от  време на време си проверявам резервациите в сайта на Turkish, и днес ми изписа: Your flight’s date/time changed. You can confirm the new flight recommended to you, change or cancel your flight. Please select your preference. Като дам "продължи" има само 2 опции: cancel и change. Не намирам confirm. Налага ли се да натискам нещо или нещата ще се подредят сами? Не искам да разбутвам кошера излишно, за да  не попадна на уловка.

От esky нямам E-mail по въпроса. Датите са 18/28.7

Не се притеснявай. Има промяна с минути на единия полет. Не прави нищо. Моите дати са същите.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Нашите дати са 18.07.-31.07.19г. Получих съобщение от Turkish airlines , че полетът  Истанбул - София е променен - излитане  13.45, вместо 13.50 на 01.0819г.. Във връзка с това молят да  се обадя на кол центъра им. Съобщението е получено на 01.03.19г. Нищо не съм предприела по въпроса.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

След 3-4 опита успях да вляза в резервацията си и ми изписа, че имам промени в полетите. Доста странно излиза всичко, няма никакви имена, нито нищо в резервацията.

След разглеждане видях, че са мръднали единия полет с 10 минути и пише 

 

Your flight’s date/time changed. You can confirm the new flight recommended to you, change or cancel your flight. Please select your preference.

 

Само, че няма бутон confirm, има само cancel и change.

 

Някой влизал ли си е скоро в резервацията и излизат ли имена и всичко?

Датите са 18-28 юли

Връзка към коментар
преди 25 минути , Alexander каза:

След 3-4 опита успях да вляза в резервацията си и ми изписа, че имам промени в полетите. Доста странно излиза всичко, няма никакви имена, нито нищо в резервацията.

След разглеждане видях, че са мръднали единия полет с 10 минути и пише 

 

Your flight’s date/time changed. You can confirm the new flight recommended to you, change or cancel your flight. Please select your preference.

 

Само, че няма бутон confirm, има само cancel и change.

 

Някой влизал ли си е скоро в резервацията и излизат ли имена и всичко?

Датите са 18-28 юли

Да, не можеш да потвърдиш онлайн и ходих до офиса на Търкиш. Там го направиха. Не зная дали е задължително да се прави, или автоматично ще приеме, че се съгласяваш. С полетите за сега всичко е ОК. Аз съм с мобилното им приложение.  Обаче и то е много бъгаво. Спокойно, ще се ходи. 

Връзка към коментар

И при мен изписа същото и доста се чудих, звъннах им в офиса в Варна и те ми казаха, че понеже билетите са през посредници нямаме опция за потвърждаване и трябвало да им звъним и те да го потвърждавали, колкото пъти има промяна да им звъним, тъй като иначе не са ни потвърдени билетите и нямало да може да се чекираме. Няколко пъти питах дали са сигурни и те това ми казаха, сега дали е така не знам, но след като те ми ги потвърдиха ми излязоха отново имената, колко време остава до чекирането и другите му там неща 🙂

Редактирано от zvezda9001
Връзка към коментар

Аз пък бях питал на гишето на Търкиш на летище София преди 2-3 седмици. Казаха ми, че за 5-10 мин разлика не било проблем, изпринтираха ми разпечатка на полетите, избраха ми места за дългия полет, но нищо не направиха, за да потвърдим промяната в разписанието.

Днес, след прочетеното тук, звъннах на варненския телефон. От там ме отрязаха и ми казаха, че трябва да се свържа с агенцията и от там да потвърдят промяната. Отново казаха, че 5-10 мин не били проблем, но изтъкнаха също така, че няма да мога да се чекирам онлайн, ако не бъде промяната не бъде потвърдена. Все още се чудя дали да звъня на eSky или да пробвам още веднъж съпорта на Търкиш, евентуално, ако попадна на друг човек.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.