Прескочи до съдържание

Карти Diners Club


Препоръчани мнения

Аз пинът не съм го ползвал никога. В салоните само се разписвам на сензора.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз пинът не съм го ползвал никога. В салоните само се разписвам на сензора.

 

Последно? Аз нали затова цяла тема реших да открия във връзка с посещения в салоните, но гледам никой не ще да пише в нея... :(

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На мен в Лима нито са ми искали ПИН кода, нито са ме карали да се разписвам някъде. Прекараха картата през четец, дадоха ми кода за интернета и толкова.

Връзка към мнение

Ами зависи дали картата е с чип. Моята беше без и не съм въвеждал ПИН абсолютно никъде. Ако е с чип трябва да се въвежда при покупка и вероятно в салоните, дали вече ги правят с чип?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами зависи дали картата е с чип. Моята беше без и не съм въвеждал ПИН абсолютно никъде. Ако е с чип трябва да се въвежда при покупка и вероятно в салоните, дали вече ги правят с чип?

моята е от миналият месец и е с чип

Връзка към мнение

Два пъти са ми искали да се оторизирам с пин код при посещение на салоните в Манила и DWC.

Хмм, странно - в същите салони на мен не ми искаха ПИН :rolleyes:

Връзка към мнение

Ползват се и при плащане при някои търговци, а също и при влизане в салоните на Diners по летищата.

За салоните - не винаги. От три салона, в един са ми поискали пин код, в този на Dubai World Central.

Връзка към мнение

Дали да иска ПИН го пише в чипа.

Сега погледнах моя Дайнърс - поддържа следното - пин проверка през чипа, пин проверка онлайн, подпис, без нищо. Зависи и според настройките на терминала - повечето пос устройства по магазините в България не поддържат последните два варианта (или ги поддържат при определени условия). Иначе в БГ досега съм виждал да не искат пин на DC.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Хмм, странно - в същите салони на мен не ми искаха ПИН :rolleyes:

Да,странно е. :) В Манила за едното посещение искаха пин,а за другото-не.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да,странно е. :) В Манила за едното посещение искаха пин,а за другото-не.

И при мен така се получи, че ползвах салона 2 пъти, но пък на другите места само се подписвах - в Куала Лумпур, Сингапур и в Дубай на DWC.

Връзка към мнение

:дь 

 

И при мен така се получи, че ползвах салона 2 пъти, но пък на другите места само се подписвах - в Куала Лумпур, Сингапур и в Дубай на DWC.

Май много обикаляш.Това като че ли ти се е отразизило на целостта на дънките  в колянната област :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да попитам собствениците на Дайнърс :) Колко ви струва посещението в различните салони (lounges) и зависи ли това от оборота, който сте направили по картата? благодаря :)

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Ако имаш за 3 месеца назад поне 500лв оборот, посещенията на салоните са безплатни. При условие, че няма натрупан оборот, удоволствието струва 30лв.

Връзка към мнение

Ако имаш за 3 месеца назад поне 500лв оборот, посещенията на салоните са безплатни. При условие, че няма натрупан оборот, удоволствието струва 30лв.

 

Благодаря ти! Това, което чета в сайта на Diners тук е: As a Diners Club cardholder you can be sure of access to over 450 airport lounges for a special rate of just £15 per visit.  и затова попитах..:

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Благодаря ти! Това, което чета в сайта на Diners тук е: As a Diners Club cardholder you can be sure of access to over 450 airport lounges for a special rate of just £15 per visit.  и затова попитах..:

 

Ако имаш за 3 месеца назад поне 500лв оборот, посещенията на салоните са безплатни. При условие, че няма натрупан оборот, удоволствието струва 30лв.

Не знам обаче дали има значение от къде е издадена картата и дали условията не са различни за различните държави........, Rainy, хубаво е да си провериш предварително.

Редактирано от Desi75
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря ти! Това, което чета в сайта на Diners тук е: As a Diners Club cardholder you can be sure of access to over 450 airport lounges for a special rate of just £15 per visit.  и затова попитах..:

 

За всяка държава е различно (зависи къде ти е издадена картата). 

Връзка към мнение

Българската Diners предлага безпрецедентно добри условия относно бизнес салоните и е коментирано назад.

Дано не врътнат кранчето в един момент ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Diners Може да се регистрира и в PayPal . Но не става за добавяне на метод за плащане в Гугъл въпреки логото на Discover 

 

 

А в PayPal  може ли да се добавя втора карта към същия акаунт и как точно се процедира при добавяне на Diners ?

При другите карти получавам известие и с кода на транзакцията регистрирам картата в PayPal . 

Редактирано от stanimir
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.