Прескочи до съдържание

Travala.com - нов сайт за резервации


koliob

Препоръчани мнения

преди 15 минути , Георги Матеев каза:

...

пък то какво било 🙂

Някакво пренебрежение усещам.

Още едно такова стъпване на криво и … басейна с водката … дори и като обещание  няма да го имаш. :wink:

  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
В момента, ven62 каза:

Някакво пренебрежение усещам.

Още едно такова стъпване на криво и … басейна с водката … дори и като обещание  няма да го имаш. :wink:

А, хубаво е някой да знае адреса на Матеев. Това в случай, че CRO се срине неочаквано ......🤓 или пък достигне висоти.....да знае човек къде да прати една бутилка водка, за басейна де 😊

  • Замислям се 1
Връзка към мнение

@iMari, готово. Благодаря!

 

Сега вече имам АVI за около 60 USD.

Като станат 60 060 USD ще обърна внимание на @Георги Матеев и drinkingpool-а му.

преди 10 минути , iMari каза:

А, хубаво е някой да знае адреса на Матеев. Това в случай, че CRO се срине неочаквано ......🤓 или пък достигне висоти.....да знае човек къде да прати една бутилка водка, за басейна де 😊

Спокойно, няма да ми е проблем да му намеря адреса … и не само. :wink:

  • Шок 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

@Георги Матеев, не се вълнувай, все още не съм станала милионер!😜 Друго искам да споделя в темата 🙂

 

Ако платите резервация в Travala  с Crypto pay ще получите 4% кешбек в CRO в Crypto уолета. Предполагам, че тази оферта може да се комбинира с покани приятел в Травала.Така, при резервации над 200$ хем получавате AVA, хем CRO.

 

469050051_.png.77635bf1e4ae9b9de15b798d9ed6d72c.png

N.B. Ако нямате акаунт в crypto.com, не се прецаквайте като мен, ами не пропускайте да си потърсите линк за 50$. В случая, че решите да блокирате поне 1000 CRO и да си поръчате някоя от картите на crypto, тези парички ще ви се заредят в уолета.

 

 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Обръщам внимание, че през последната седмица курсът на AVA скочи двойно, така че, който има наличен кредит в Травала, може да бъде приятно изненадан. 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Хубаво е, че вече спрягат AVA като една добра дългосрочна инвестиция:

https://cryptocurrencypriceprediction.com/travala-com-ava-price-prediction/

Тези дни мислех да обръщам AVA в CRO за да ъпгрейдват картата на crypto.com, но поредица от подобни анализи ме спряха. Само времето ще покаже 🙂

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, vorbis каза:

Обръщам внимание, че през последната седмица курсът на AVA скочи двойно, така че, който има наличен кредит в Травала, може да бъде приятно изненадан. 🙂

Направих справка, че август месец съм имал 165$ в AVA, сега са 84. Така че е имало и неотразено четворно спадане май 🙂 Аз иначе моите ще си ги пазя, ще ставам милиардер.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, Георги каза:

Направих справка, че август месец съм имал 165$ в AVA, сега са 84. Така че е имало и неотразено четворно спадане май 🙂 Аз иначе моите ще си ги пазя, ще ставам милиардер.

Еее, много си се отпуснал. 🤪 Явно си отписал всякакви скорошни пътувания. Аз веднъж на седмица-две проверявам какво се случва с Ava-та, че тая едни плахи надежди за коледните празници.

Връзка към мнение
преди 1 час, vorbis каза:

Еее, много си се отпуснал. 🤪 Явно си отписал всякакви скорошни пътувания. Аз веднъж на седмица-две проверявам какво се случва с Ava-та, че тая едни плахи надежди за коледните празници.

И това е така, ама нали написах и че милиардите чакам 🙂

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Тези дни AVA следва, макар и плахо, бичия тренд на голяма част от крипто валутите и се покачва. Знам, че тук сме се събрали от милионер нагоре, нагоре😜, но ако някой все пак иска да продава да има предвид. 🙂

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Код AUSTIN2022 за 5% отстъпка за резервации през Юни на Travala.com. Отделно дават и 2% кешбек в уолета за всяка изпълнена резервация. Сайта така и не привлече интереса на форума, но все пак да напомня, че от време на време пускат големи намаления, особено на по-висок клас хотели. Скоро резервирах хотел с около 50% намаление спрямо цените в booking.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Travala дава 10% кешбек в AVA при първа резервация с картата на Binance. Важи само за профили, които нямат нито една резервация в травала досега. Хубаво е, че няма ограничение за размера на кешбека. Дали картата е обвързана с името на профила и може ли да се използва в няколко различни профила не мога да кажа, но офертата е добра и може би си заслужава да се провери. 🙂 AVA се държи що-годе добре, изживя някакви звездни върхове през бичия пазар, сега се укроти и е на едно сравнително стабилно ниво. Може да я запазите в травала уолета, може и да я трансферирате към Байнанс и да обърнете в евро, които пък да изхарчите с картата. Но минималната сума за трансфер е 42 AVA( около 30$).

4b3c77edc3699c9de2753b851f34981e.png

 

Повече за условията тук:

https://www.binance.com/en/support/announcement/get-10-cashback-on-your-first-travala-com-hotel-booking-with-binance-card-e7ac35ca99dd4dd6860fc11ad4c1c9c8

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...
На 29.03.2024 г. в 16:46, iMari каза:

Travala дават по 50$ кредит за резервации на хотели, полети и активности. Важи и за стари и за нови профили:

Screenshot_20240329-164337.png.19a99f4a8b921041d852728a60b21a85.png

Освен това през topcashback.co.uk имат кешбек... Screenshot_20240402_202331_com.android.chrome_edit_208005785862528.jpg.2ca264b436e824bb102c8e0654ded564.jpg

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.