Прескочи до съдържание

От петък до неделя с Wizz в Белгия


Райска птица

Препоръчани мнения

Е, и без това се чудим от много време на къде да хванем. А и Белгия ще нещо като носталгично пътуване. Ще взема да проуча възможностите и аз. Добре че няма (все още) ограничения. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
1 minute ago, Йосиф Милчов said:

Зарибихте ме определено. Купих с кредити за дати 9 до 11 октомври. Дано всичко мине по план.

Браво, стискам палци всичко да е наред. 🙂  И каква ви е идеята - към Люксембург или Гент/Брюж или ще го мислите 🙂 

Връзка към мнение
преди 5 минути , Eva eva каза:

Браво, стискам палци всичко да е наред. 🙂  И каква ви е идеята - към Люксембург или Гент/Брюж или ще го мислите 🙂 

Гент или Брюж. Няма да е Люксембург със сигурност. В Белгия никога не сме били. Така, че и Брюксел или Антверпен ни е опция ако е възможно.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И ние имаме билети до/от Шарлероа, но за ноември, Сърът има служебен ангажимент в Антверпен, за две седмици. 

Дано всичко да е наред.

Но тия дни си говорихме, ако има рестрикции за нас, ще обикаляме през някоя държава, за която няма:))))

На всяка цена трябва да стигнем.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

@AlexandraKo Ти кой от 3 града Гент, Брюж и Антверпен би препоръчала за първо ходене в Белгия.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

много се радвам,че "повляках крак", дано всички пътуват успешно и весело. Аз тръгвам др седмица, и явно ще е Брюж, за да не тичам като луда по влаковете

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

@Райска птица, весело и успешно пътуване! Какво имаш предвид, как ще пътувате до Брюж като няма да е с влак?

 

Аз ще изчакам да видя дали италианците няма да махнат карантината. Ако не и аз ще съм вероятно началото на октомври, но може би ще хванем към Люксембург 🙂

Връзка към мнение
преди 2 минути , Eva eva каза:

@Райска птица, весело и успешно пътуване! Какво имаш предвид, как ще пътувате до Брюж като няма да е с влак?

 

Аз ще изчакам да видя дали италианците няма да махнат карантината. Ако не и аз ще съм вероятно началото на октомври, но може би ще хванем към Люксембург 🙂

Ева, много благодаря !Ами точно с влак си мислех...- промених датата за връщане за понеделник

Връзка към мнение
2 minutes ago, Райска птица said:

Ева, много благодаря !Ами точно с влак си мислех...- промених датата за връщане за понеделник

Аха, ясно 🙂 С нощувка до летището ли предната вечер? 

Връзка към мнение
преди 1 минута , Eva eva каза:

Аха, ясно 🙂 С нощувка до летището ли предната вечер? 

най-вероятно така ще е, има прилични места като гледам 

 

преди 1 минута , Eva eva каза:

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 35 минути , Йосиф Милчов каза:

@AlexandraKo Ти кой от 3 града Гент, Брюж и Антверпен би препоръчала за първо ходене в Белгия.

Брюж си е класиката. Гент и Антверпен за по-напреднали.

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 29 минути , Йосиф Милчов каза:

@AlexandraKo Ти кой от 3 града Гент, Брюж и Антверпен би препоръчала за първо ходене в Белгия.

А ти какво обичаш повече: черешки, крушки или ябълки?:))))

И трите са очарователни, от който и да започнете, все ще ви е хубаво.

Преди много  години, ние започнахме от Брюж. 

@neuromancer ме изпреварил:)))Мислим еднакво.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Някой новопристигнал в Белгия тези дни, какво изискват на влизане, пак маневри забелязвам по офицалните източници, и не ми  спокойно,,

Връзка към мнение

Моя приятелка пътува днес. Каза че там са с "код" оранжево. Препоръчителна само изолация и задължително носене на маски навсякъде. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , Lyubina каза:

Моя приятелка пътува днес. Каза че там са с "код" оранжево. Препоръчителна само изолация и задължително носене на маски навсякъде. 

Благодаря, Вашата приятелка от България ли е пътувала, искат ли някакви кодове още

Връзка към мнение
На 5.09.2020 г. в 19:03, Eva eva каза:

@Райска птица, весело и успешно пътуване! Какво имаш предвид, как ще пътувате до Брюж като няма да е с влак?

 

Аз ще изчакам да видя дали италианците няма да махнат карантината. Ако не и аз ще съм вероятно началото на октомври, но може би ще хванем към Люксембург 🙂

Ева, решихте ли в полза на белгия, или се отказахте. аз си смених полета за след 10 дни, на отиване с райян на връщане с уиз...

Връзка към мнение

Ако влезеш в страната с отрицателен ПСР, направен 48 часа преди пристигане, пак ли ще подлежиш на препоръчително самоизолиране.

Връзка към мнение

На този въпрос, @Йосиф Милчов не мога да отговоря.

Моите приятели си живеят там, бяха тук във ваканция и се прибраха.

Не са се самоизолирали напълно, никой не ги контролира, просто препоръка.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, Eva eva каза:

В момента сме в Наксос. Ще го мисля като се върнем 🙂

Прекрасно! Парос ми е любим, на Наксос още не съм била, просто съм влюбена в Антипарос и това е

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А дали някой може да препоръча настаняване( за една вечер )в Брюксел, удобно за ранен влак до Брюж в събота, от коя гара сте се придвижвали? Плана ми е ранен полет с wizz( жертвам билета с раян, че губя цял ден) в петък, мотаене в Брюксел до вечерта, с младежа искаме ра разгледаме Атомиума и някои музеи и забележителности- и тук моля за препоръка...после в събота ранен влак с уикенд тарифа за връщане в неделя до Брюж и нощувка там. последна нощувка планирам в близост до летището. Т.е. с Флибко ще купя билети петък-неделя...звучи ли адекватно или има какво да се преработи, давайте акъл, че времето напредна..

Връзка към мнение
преди 18 минути , Райска птица каза:

музеи и забележителности- 

Много ме впечатли Парламентариума. Напълно безплатен интерактивен музей. Влязох уж само заради безплатна тоалетна, а излязох след два часа и то защото бързах за Антверпен. И като съвет. Изобщо не пренебрегвайте Антверпен за сметка на Брюж и Гент. Като музеи и история Антверп може да предложи повече от другите два града.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Италия има ли рестрикции за идване от Люксембург?... Че загледах едно връщане в неделя следобед Люксембург-Бергамо с Райън. И вечерния полет на Уиз от Бергамо за София...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.