Прескочи до съдържание

Криптовалути - майнинг, инвестиции, доходност и т.н.


Препоръчани мнения

Затворих си mist  на 200% печалба и Alice na 100% печалба . За 2 месеца не мисля , че е зле . Останаха Pancake Bunny на 50% в момента и elongate на 10% , купих и малко Alien Worlds на 0,28 мисля че има потенциал за 10000% ръст.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Уважаеми клиенти,

Бихме искали да Ви уведомим, че Генералните споразумения за платежни услуги за индивидуални и бизнес клиенти бяха преработени и актуализирани. Споразуменията бяха допълнени със следните разпоредби:
 

  • За забранена дейност се счита и извършването или получаването на преводи от платформи за обмен на виртуални валути, т.е. случаите, когато се изисква извършването или получаването на превод в регулирана валута, обаче такъв превод е свързан с платформи за обмен на цифрова валута (клауза 9.1.11);
  • Ако се окаже, че сметка в Paysera е била създадена чрез подаване на подправени или фалшиви документи, сумата от 100 евро се счита за минимална загуба, която не трябва да бъде доказвана и която Paysera има право да приспадне от сметката на клиента (клауза 9.3);
  • В случаите когато се окаже, че клиентът извършва престъпна и/или незаконна дейност през сметката, Paysera има право да прекрати Споразумението с представяне на петдневно предизвестие (клауза 12.13).

Промените ще влязат в сила на 1 октомври 2021 г. за всички лица, регистрирани в системата на Paysera.

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
На 20.08.2021 г. в 9:28, EliDion каза:

Някой с не получена физическа карта н а Binance? Колко време чакахте? Преди месец е изпратена.

 

Аз. Края на май са ми я изпратили и не я получавам. В условията пише 45 дни срок за получаване. Миналата седмица през приложението се свързах със спорта и след потвърждение на адреса ми, ми казаха че ми пращат нова карта. Оня ден получих мейл с потвърждение за изпращането и там пък пише, че до 18 дни трябва да я получа.... Надявам се тоя път да дойде.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Ада с нов ATH, ще трябва да свикваме с това в следващите няколко седмици(аз лично нямам нищо против).

Докато Биткоин се мъчи да пробие резистънса на $50к много от алткойните направиха 30 - 40 дори 70% растеж. 
Разбира се много положителни новини в последно време което се отразява и на индекса “fear and greed“

 

image.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Развитието тези дни бива и момента е добър за започване на поетапно ликвидиране на позиции, пр. на всеки 10к нагоре по 1/5 или 1/6 част. Когато сме в extreme greed се продава, купуването е при extreme fear 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Don’t FOMO and take a profit on the way up.

Buy the rumours, sell the news 

Златни правила, които са строго индивидуални за всеки

@JorroАда е проект, който тепърва ще развива потенциала си.
За кратък период от време, на 12/09 Charles Hoskinson обяви стартиране на Алонсо, Смарт контракт, което от своя страна води до повишаване на цената на Ада и в момента виждаме всеки ден нов ATH

Според мен това ще продължи поне до около 12/09 

Аз лично в момента не продавам Ада въпреки че съм почти х3 от първоначалната инвестиция.

Ще се подготвям да изтегля първоначалната си инвестиция след 5/09 като разбира се пазара трябва да се следи ежедневно защото всяка една голяма новина(лоша) или събитие може да го срине

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Overtrading is the cause of more losses than anything else in the markets. The average man does not know how much capital is required to make a success and he buys or sells more than he should.
- Gann

А вашия план за търговия и инвестиции готов ли е за следващият bull run?

Връзка към коментар
Преди 1 час, Jorro каза:

Мислите ли, че е подходящ момент да се продава ADA в момент или има още върхове за покоряване? 

Ако биткойна върви нагоре ще тегли всичко. Критично ниво ми се струва пробиването на 60к, успее ли ще има нов ATH, все си мисля за нива 80-100к. Не успее ли да пробие, 30к май се очертава да е новия минимум. За АДА има смели прогнози и за $10, ама божа работа. Може да си разделиш наличностите на няколко равни части и да продаваш на равни интервали по пътя нагоре. Стигането на ATH е добър момент за продаване на една част примерно.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 18 часа, VASILEV каза:

Don’t FOMO and take a profit on the way up.

Buy the rumours, sell the news 

Златни правила, които са строго индивидуални за всеки

@JorroАда е проект, който тепърва ще развива потенциала си.
За кратък период от време, на 12/09 Charles Hoskinson обяви стартиране на Алонсо, Смарт контракт, което от своя страна води до повишаване на цената на Ада и в момента виждаме всеки ден нов ATH

Според мен това ще продължи поне до около 12/09 

Аз лично в момента не продавам Ада въпреки че съм почти х3 от първоначалната инвестиция.

Ще се подготвям да изтегля първоначалната си инвестиция след 5/09 като разбира се пазара трябва да се следи ежедневно защото всяка една голяма новина(лоша) или събитие може да го срине

От утре ADA ще бъде на пазара в Япония. Милиони японци ще имат първа възможност да си купят, така че до края на седмицата цената трябва да хвърчи само нагоре (на теория).

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Аз почти нищо не разбирам от крипто валути, покрай брат ми си купих е така да имам 100 акции на XRP и имам 1милион на shiba inu , тия 2рите за нищо не стават май ама все пак за XRP-то мнения ?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.