Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 3 минути , Ivko каза:

Ама то никъде не пише в профилите само в потвърдителния имейл ти пише, колко ще получиш, а и е още рано за резервация от август за кредит.

Сега ще ровя по мейлите. Резервацията беше за август 2023 г. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 58 минути , Eva eva каза:

Сега ще ровя по мейлите. Резервацията беше за август 2023 г. 

Аз така и не си получих точките и вече се отказах от този вариант. Беше преди повече от 1 година. Писах много имейли, в които ме увещаваха как е рано и да чакам и накрая  - нищо. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, alienad каза:

Аз така и не си получих точките и вече се отказах от този вариант. Беше преди повече от 1 година. Писах много имейли, в които ме увещаваха как е рано и да чакам и накрая  - нищо. 

аз явно съм късметлийка, защото си ми ги превеждат почти веднага след използването на резервацията ... то не че са големите суми..но винаги минавам през техния линк, при липса на код и след сравнение на цените от браузер и приложение...че да не съм капо😁

image.png.ec5fac1128dbc9f1e6b78987afbc614e.png

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, Eva eva каза:

Чудя се - направих една резервация за август, 2023 г. в booking през Wizz. Все още не съм получила нито кредит, нито нищо. Нито някъде виждам информация, че очаквам кредит или нещо подобно. Идеи какво да правя?

И на мен преди години бяха забравили да ми преведат такъв кредит, писах им, отказаха, защото нощувката беше в Толедо, а аз не съм летяла до там. Не помня дали им писах пак, или директно на Европейския потребителски център. ЕПЦ ми отговориха същото, проверили, не съм летяла до Толедо. Написах им гневен, но учтив мейл, че в Толедо летище няма, а и въобще няма такова изискване в условията на Уизз.

В крайна сметка, си получих кредита.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 4 часа, Ivko каза:

Това предполагам е първа класа за 10 човека цена 😄😄

😅Само 4 човека с 20кг багажи...Добре, че стана така с канселирания полет и букнах на раян за 1600лв същото нещо.

  • Шок 5
Връзка към коментар
преди 8 часа, Eva eva каза:

Сега ще ровя по мейлите. Резервацията беше за август 2023 г. 

По Ковид времето ги бавеха доста, но от година ги превеждат доста бързо /до 1-2 месеца след престоя/. Аз съм писала няколко пъти до съпорта им за неизплатени кредити и винаги получавам типов мейл: .... условията за изплащане са след 60 дни и т.н. Но, винаги след мейл до съпорта, максимум до 10 дни са ми ги превеждали 🙂. Пишете им, тормозете ги, въобще не ги жалете 😉   

 

преди 8 часа, wiliko каза:

Виждат се кредитите и в Букинг 

 

Screenshot_20240227_125548_Bookingcom.jpg

За изминали резервации май не се виждат! Мисля, че само за предстоящи. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Някаква идея какво се случва с W64326 от Айндховен, че засега има към седем часа закъснение на излитането? Самолетът от София не е излетял рано сутринта. Едни близки дечица (пълнолетни) са на първото си пътуване без родители и такъв късмет ги спохожда. Но тъкмо ще трупат опит. :smile3:

  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , Argentique каза:

Някаква идея какво се случва с W64326 от Айндховен, че засега има към седем часа закъснение на излитането? Самолетът от София не е излетял рано сутринта. Едни близки дечица (пълнолетни) са на първото си пътуване без родители и такъв късмет ги спохожда. Но тъкмо ще трупат опит. :smile3:

Още не е излетял от Айндховен. Еstimated departure 4:55 p.m.

Връзка към коментар
преди 49 минути , Argentique каза:

 Едни близки дечица (пълнолетни) са на първото си пътуване без родители и такъв късмет ги спохожда. Но тъкмо ще трупат опит. :smile3:

И опит, и по 400 евро ще натрупат 😉

  • Харесвам 12
  • Смея се 2
Връзка към коментар

 

 

Някой знае ли дали има законоустановен срок в случай на доброволно решение, какво е времето за да изпълнят двете страни уговореното помежду им! 

На 9.02.2024 г. в 7:00, vinidj каза:

До 2 месеца

И сега дойде ред да попитам, какви са опциите на едната страна, ако другата не е изпълнила договореното ?

Връзка към коментар
преди 18 минути , stormbringer каза:

Къде проверявате за официален час на кацане при закъснение на полет? 
W64092 закъсня около 3 часа, ама до кой точно момент го смятат ... 

Този, който сега лети ли? Най-вероятно ще навакса до под 3 часа, освен ако не го накарат да върти, което е малко вероятно. Гледам flightradar24.

Връзка към коментар
1 hour ago, stormbringer said:

Къде проверявате за официален час на кацане при закъснение на полет? 
W64092 закъсня около 3 часа, ама до кой точно момент го смятат ... 

Брои се до отваряне на вратата на самолета. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, stormbringer каза:

Къде проверявате за официален час на кацане при закъснение на полет? 
W64092 закъсня около 3 часа, ама до кой точно момент го смятат ... 

Горе-долу на сайта на летището, часовете на пристигане трябва да свърши работа, това е което излиза на таблата и прочие... 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Привет, воден от желанието за дълъг европейски уикенд разръчках полетите на уизз от София за периода март-май. И изпаднах в ступор... Какви са тези цени? То почти няма двуцифрени числа, а за билети по 20-25лв да не говорим...

Това ли е новата действителност или някакъв бъг при мен?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, КолЮ каза:

Привет, воден от желанието за дълъг европейски уикенд разръчках полетите на уизз от София за периода март-май. И изпаднах в ступор... Какви са тези цени? То почти няма двуцифрени числа, а за билети по 20-25лв да не говорим...

Това ли е новата действителност или някакъв бъг при мен?

Да, до същия извод стигнах и се чудя как ще си изхарча кредита. Е, има някакви изключения, но определено Раян дават по-изгодни предложения.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, КолЮ каза:

Привет, воден от желанието за дълъг европейски уикенд разръчках полетите на уизз от София за периода март-май. И изпаднах в ступор... Какви са тези цени? То почти няма двуцифрени числа, а за билети по 20-25лв да не говорим...

image.png.eb1a85c010ab7b692790882c699591a4.png

image.png.5c07c0f9abfb50f8aa4ae30eb98b164f.png

 

 

Цитат

дълъг европейски уикенд

image.png.e6a9ecabf35e7e62195e8d999133de8d.png

 

image.png.9119abdcf6ec547a300025854cee1ce4.png

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар

Хм, първата таблица е тооолкова подвеждаща, че думи нямам. Това са някакви единични цени, като няма линк, който да съм отворила и да съм видяла изобщо такава цена.  

Връзка към коментар
преди 2 часа, M@ria каза:

Хм, първата таблица е тооолкова подвеждаща, че думи нямам. 

Подвеждаща може да е за някого, който очаква нещо различно от това, което тя представя - най-ниските цени по съответните дестинации. Да, това може в някои случаи да е само една дата и да - понякога се случва това да да са кеширани цени, които вече не са налични, но като цяло си е точно това, което представя. 
 

Цитат

няма линк, който да съм отворила и да съм видяла изобщо такава цена.  


 Не знам, кои линкове отваряш, но като отворих първите няколко дестинации от списъка - за всички си има налични такива цени:

image.png.a454201b418b9424606953fad3b10b6a.png

 

image.png.29145d1fa4e41ce82dffb4c9e4450eec.png

 

image.png.06d8c7ecb08917fd04dfaf429596e68d.png

 

image.png.851605debebe19fd79b4a4bbe7c02359.png

 

Повече не ми се рови, защото е събота вечер и е време за купоооон! :grin:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Харесвам 10
  • Благодаря 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 35 минути , Фил каза:

Подвеждаща може да е за някого, който очаква нещо различно от това, което тя представя - най-ниските цени по съответните дестинации. Да, това може в някои случаи да е само една дата и да - понякога се случва това да да са кеширани цени, които вече не са налични, но като цяло си е точно това, което представя. 
 


 Не знам, кои линкове отваряш, но като отворих първите няколко дестинации от списъка - за всички си има налични такива цени:

image.png.a454201b418b9424606953fad3b10b6a.png

 

image.png.29145d1fa4e41ce82dffb4c9e4450eec.png

 

image.png.06d8c7ecb08917fd04dfaf429596e68d.png

 

image.png.851605debebe19fd79b4a4bbe7c02359.png

 

Повече не ми се рови, защото е събота вечер и е време за купоооон! :grin:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дори и така представените цени показват че дори и едната посока да е поносима, другата е дълбоко в трицифтените

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 42 минути , master_of_germs каза:

Откога станаха тия цени по 20,99 лв

Сега трябва да им давам левче, за да си прехвърля един флекс с няколко месеца напред. 😕 😛

 

Само днес, само с дискаунт клуб 😄

  • Смея се 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • E.Todorova
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.