Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси


Препоръчани мнения

Боян Димитров

Знам, че е загубена кауза, но все пак да попитам длаи някой е имал подобен казус. Току що купих едни билети за уиз и после се указа, че с връзката на полетите нещо не ми се получава. По-удобно е да пътувам предходния ден. Има ли някаква надежда уиз да сменят полета с един ден или да мисля програма за изчакването

Връзка към мнение

Ако полетът е наесен има голяма вероятност за промяна и опция да си върнеш парите.Нямаш избор, освен да чакаш ,а междувременно може да си купиш полет, който те устройва или да смениш плана си.

Връзка към мнение

Винаги е възможно да променят полета, колкото по-далеч в бъдещето , толкова по-голяма надеждата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 12 часа, Боян Димитров каза:

Знам, че е загубена кауза, но все пак да попитам длаи някой е имал подобен казус. Току що купих едни билети за уиз и после се указа, че с връзката на полетите нещо не ми се получава. По-удобно е да пътувам предходния ден. Има ли някаква надежда уиз да сменят полета с един ден или да мисля програма за изчакването

Аз веднъж обърках дата така и се обадих на кол центъра и ми го промениха без такса само си доплатих разликата в цената, а нямах флекс, но се обадих в рамките на 30мин от покупката.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Върнаха ли пристигащите на Уизеър на Т1 вечер и нощем? Или поне шенгенските виждам, че са на Т1 тази нощ, тези от Ереван и Лутън (дето се нуждаят от гранична проверка) - на Т2...

 

Screenshot 2024-04-17 at 1.41.27 AM.png

  • Харесвам 3
  • Замислям се 2
Връзка към мнение

Здравейте, полета ми пе след около 60 часа , зададох опцията автоматично изпращане на бордната карта по имейл , но реших да се чекирам сам предварително и избрах свали бордна карта , но не ми я сваля прави опит зарежда но не излиза нищо предполагам , защото не остават 48 часа до полета за това ?

  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Чекирах се за утре шенгенски полет до София и вече не ми поиска да въвеждам номер на личен документ. В обратна посока с Раян ми поиска.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
20 minutes ago, dimitrov6 said:

Чекирах се за утре шенгенски полет до София и вече не ми поиска да въвеждам номер на личен документ. В обратна посока с Раян ми поиска.

На мен същ с уиз при чекиране не ми поиска документ а само имена , 

 

Отдавна не съм пътувал с уиз някой да каже какво означава Blue Ribbon Bags 😃. Предполагам едвали е нещо специално 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
35 minutes ago, dimitrov6 said:

Чекирах се за утре шенгенски полет до София и вече не ми поиска да въвеждам номер на личен документ. В обратна посока с Раян ми поиска.

Това е защото само ще спиш там на летището и се връщаш. Нек'во специялно отношение е. 🙂

  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
4 minutes ago, era123 said:

Това е защото само ще спиш там на летището и се връщаш. Нек'во специялно отношение е. 🙂

Моя е еднопосочен с уиз и не ми поиска документ 

Връзка към мнение
преди 20 часа, Hakkâri Spor каза:

Върнаха ли пристигащите на Уизеър на Т1 вечер и нощем? Или поне шенгенските виждам, че са на Т1 тази нощ, тези от Ереван и Лутън (дето се нуждаят от гранична проверка) - на Т2...

Изпратих мъжа ми да ни вземе от Т2, а ние кацнахме на Т1. Не знаех, че са го променили,  а и в сайта на летището пишеше, че полета от Бове ще кацне на Т2.

Връзка към мнение

Аз го разбрах съвсем случайно, защото се заговорих снощи с таксиметровия шофьор (Yellow Taxi), тъй като кацнах към полунощ на Т2 и пътувайки той каза, че вече ходят и до Т1 нощем. После видях в сайта на летището, че всички шенгенски на Уизеър кацат на Т1, очевидно промяната е от 31 март

Връзка към мнение
преди 4 часа, Matricata каза:

Не ми  дава бордната карта , зарежда като натисна свали и нищо ….

ще я пратят ли на имейл автоматично ?

Вие чекирахте ли се?

За полет вчера аз имах платено авто-чекиране и уизз не ме чекираха, независимо, че това трябваше да се случи 50 часа преди полета. Дори ми пращаха мейли да ме подсещат, че трябва да се чекирам. Накрая сама го направих. Освен това, при чекирането (идване от шенгенска страна) попълвах данни за лична карта.

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
1 hour ago, DGTG said:

Вие чекирахте ли се?

За полет вчера аз имах платено авто-чекиране и уизз не ме чекираха, независимо, че това трябваше да се случи 50 часа преди полета. Дори ми пращаха мейли да ме подсещат, че трябва да се чекирам. Накрая сама го направих. Освен това, при чекирането (идване от шенгенска страна) попълвах данни за лична карта.

Да чекирах се , но при натискане на бутона свали бордна карта зарежда 4,5 секунди и нищо….. аз имам акаунт в уиз и съм пътувал с тях и преди от същото от летище миналата година , може за това да не ме е питало за документ ( да се пази с историята като валиден ) 

 

 

Включени услуги 
  •  Чекиране на летището 
  •  Автоматично чекиране

 

в краен случай ако нещо не ми изпратят бордната карта 3 часа преди полета на гишето трябва да стане нали😃

Връзка към мнение

Сега свалих приложението и ми свали бордната карта , но през сафари и страницата на уиз не стана , но личен документ не ми е искало само имена и дата на раждане… пак казвам ползвам стара регистрация и може данните от предишно пътуване да стоят знам ли 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
На 17.04.2024 г. в 1:50, Hakkâri Spor каза:

Върнаха ли пристигащите на Уизеър на Т1 вечер и нощем? Или поне шенгенските виждам, че са на Т1 тази нощ, тези от Ереван и Лутън (дето се нуждаят от гранична проверка) - на Т2...

 

Screenshot 2024-04-17 at 1.41.27 AM.png

Ние летяхме в неделя от Рим Фиумичино с Уиз и си кацнахме на Т2 в 00.30 ч. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Услугата Wizz MultiPass вече е налична и за Италия и Албания освен до момента в Полша. Да се надяваме, че ще стане поетапно и за цялата им мрежа. Ама като гледам за Италия е 130 евро/месечно, а за Албания 70 евро/месечно нещо не знам колко ще е вървежна тази услуга при положение,че имаш право на един полет само. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 8 минути , Hakkâri Spor каза:

У нас... с 4-те летища едва ли ще стане. Но за Румъния има шанс. Там поне 10 летища ползват Уизеър и имат много полети. 

Според мен замисълът не е за вътрешни полети, а за такива от и до съответната държава. В Албания иначе е само едно летището - Тирана. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

То в Румъния май няма вътрешни полети, но масово летят до Италия, Испания, Австрия... А за албанците да не говорим, на всеки кръгъл час полет до Милано, Рим...

Връзка към мнение
преди 19 минути , ivan69 каза:

Може ли линк, къде да подам искане за обезщетение за закъснял полет Рим-Абу Даби 3 часа и 20 минути.

https://wizzair.com/bg-bg/informatsiya-i-uslugi/compliments-and-complaints/

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 22 минути , ivan69 каза:

Може ли линк, къде да подам искане за обезщетение за закъснял полет Рим-Абу Даби 3 часа и 20 минути.

https://wizzair.com/bg-bg/informatsiya-i-uslugi/compliments-and-complaints/

 

Едновременно сме писали с @dimitrov6 🙂

Редактирано от DGTG
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   7 магеланци

    • Kamen
    • valentin_st
    • yordanov
    • shots
    • jorocontrola
    • Hakkâri Spor
    • valpet
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.