Прескочи до съдържание

Коледна Сбирка на по бирка - 11.12.2021 О'Шипка, София


Lindt

Препоръчани мнения

Георги Матеев

Ихааа, записвам се и аз - с леката уговорка, че прибирането ми в България на 10.12 зависи изцяло от благоразположението на един вулкан и съответното отворено/затворено летище :grin:

 

И отсега публично заявявам, че няма такова нещо като "сладките на Жижо". Сладките са форумни и са общи. Точка.

 

П.С. Естествено с малкото изключение на сладките на @Mary, които отсега заплювам да са само за мен 😍 Сори, преварих ви!

  • Харесвам 3
  • Смея се 14
Връзка към мнение
преди 10 минути , muchachote каза:

Сертификатите насериозно ли са... или?

Може ли и аз?

Наистина не разбирам въпроса ти. О'шипка е заведение. В момента на територията на страната има изисквания за сертификат при влизане в заведения за хранене, големи магазини, спортни зали и тн.  Събиранията на хора са позволени при спазване на изискванията до 6 човека на маса. 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
преди 16 минути , muchachote каза:

Сертификатите насериозно ли са... или?

Разбира се, че е сериозно.

Не се събираме на поляна, а в заведение. Към този момент заведенията работят със сертификати, ако се промени нещо, то ще стане ясно на национално ниво.

 

 

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Възможно е. Аз новини не гледам от години, не знаех подробности по въпроса. И все пак ще дойда- със сертификата ми-  вече баница.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Записваме се +1,с уговорката че не сме под карантина (след завръщането ни от голямото пътуване, което още не е ясно дали ще се реализира). 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Георги Матеев

Пловдивската сбирка казва наздравееееее! 🍻 Алкохол и сладки приказки се леят на корем и подгряваме за 11.12 😊

 

20211124_223055.jpg

  • Харесвам 20
  • Благодаря 5
  • Браво 14
Връзка към мнение

Запис и от мен

 

записвам и @Lightпомеже той няма телефон, нито компютър, нито знае как се влиза във форума

  • Благодаря 1
  • Браво 1
  • Смея се 13
Връзка към мнение
преди 23 минути , cybersimo каза:

Запис и от мен

 

записвам и @Lightпомеже той няма телефон, нито компютър, нито знае как се влиза във форума

Това е висш пилотаж - да си на една сбирка и от самата нея да се запишеш на друга 🙂

  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , Lindt каза:

Ама сама ли? Без коледния елф? 

Надявам се да ме пуснат сама 😇 Ако не ми се отвори парашута ще пиша да добавиш и коледния елф 🙂

  • Смея се 3
Връзка към мнение

Аз засега няма да благодаря за организацията, защото искам да изчакам да видя как ще е самата организация и тогава!

  • Шок 1
  • Браво 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.