Прескочи до съдържание

Световно първенство 2022 в Катар + игра


bobole4e

Препоръчани мнения

Може и да има, но как ще го гледаме с това разписание?! Освен да пускам световното за фон по време на лекции. 😀

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 49 минути , Crazy Horse каза:

Може и да има, но как ще го гледаме с това разписание?! Освен да пускам световното за фон по време на лекции. 😀

На едно представление на Камен Донев си имаше лайвскор. Ставаше въпрос за някаква квалификация на националите. И през 10-15-20 минути една от асистентките му излизаше с едно листче на сцената и той четеше резултата. Беше забавно и неочаквано. При един от танците в спектакъла Камен Донев си скъса панталона, но явно не разбра. И излиза асистентката с листчето и той чете на глас "Панталона ти е скъсан, в съблекалнята има резервен". И като почна една импровизация и смешки с дамите от първите редове, относно мъжкото достойство на актьора.

  • Харесвам 1
  • Смея се 9
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
На 18.11.2022 г. в 12:02, Duke каза:

Айде, че време не остана!

 

Няма ли кой да направи игра за световното?

 

@П.Кръстев

Добра идея, но тези катарци все повече ме изнервят. Бирата им пречи последно.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Мирослав Василев

Пробвайте този линк дали работи, за първи път се пробвам да създам игра в този сайт, но ако всичко си работи, поне ще имаме нещо.

 

https://www.superbru.com/worldcup_predictor/pool.php?p=12532660

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към мнение

Миро, велик си! Сложих чаршафа, отворих лимонадата и докато падне една сиукска стрела вече направих прогнози за първите дни.

Crazy horse de Madrid се кръстих.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Аз като виден "фен" на Роналдо, му пожелавам този път ако играе, да изпусне дузпа и Португалия да отпаднат. Ако не играе, може и да продължат.

Не му пожелавам контузии, че веднъж го направих и се сбъдна.

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Супер изглежда играта, браво Миро. Готино се виждат и прогнозите след като се заключи резултата. Аз пак ще стискам палци за Бундестага, въпреки че симпатизирам на Аржентина също.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 14 минути , oli_mali каза:

Супер изглежда играта, браво Миро. Готино се виждат и прогнозите след като се заключи резултата. Аз пак ще стискам палци за Бундестага, въпреки че симпатизирам на Аржентина също.

 

Стига де. Не стига, че няма бира, няма разголени фенки, ако трябва сега и пармалентаристи да гледаме на световното, ще си изхвърля телевизора.

Освен ако нямаш предвид бундестим, а не бундестаг. 😄

Връзка към мнение
преди 32 минути , Zaro каза:

 

Стига де. Не стига, че няма бира, няма разголени фенки, ако трябва сега и пармалентаристи да гледаме на световното, ще си изхвърля телевизора.

Освен ако нямаш предвид бундестим, а не бундестаг. 😄

Хахаха, сега прочетох каква смешка е станала. 🙂Мерси за корекцията, за  бундестим иде реч. На теб кой ти е фаворит?

Връзка към мнение
преди 1 час, Zaro каза:

Аз като виден "фен" на Роналдо, му пожелавам този път ако играе, да изпусне дузпа и Португалия да отпаднат. Ако не играе, може и да продължат.

Не му пожелавам контузии, че веднъж го направих и се сбъдна.

Аз за съжаление ги виждам като скрит кандидат за титлата

Връзка към мнение
преди 2 часа, Zaro каза:

Аз като виден "фен" на Роналдо, му пожелавам този път ако играе, да изпусне дузпа и Португалия да отпаднат. Ако не играе, може и да продължат.

Не му пожелавам контузии, че веднъж го направих и се сбъдна.

Жалко, че годинките са му в повечко и вече няма как смълчава доброжелателите, така се отмена половината от кефа на подобни игри 😄  

Иначе в Катар да не е Рамадан? Ебаси несретниците!

Връзка към мнение
преди 8 часа, Kosta Grudov каза:

Да видим колко хора ще рискуват с победа на Катар днес, след изтеклата "информация" 😅

 

 

Аз си признавам,че се подведох, т.е. реших, че може да има зрънце истина. Навсякъде в другите игри дадох победа за Еквадор, тук рискувах с равен . Но видях, че има дали победа за Катар и то с доста изразителен резултат.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение

За съжаление видях,че има игра малко след започване на мача...

На други места го играх 0:3-така щях да го играя и тук!Здраве да е,надявам се другите прогнози да ме върнат в играта!

В играта съм crazyhorse!

@ivan69 ,няма ли да се включиш?

Редактирано от crazyhorse
Допълнение
  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Оффф вчера Аржентина ме предадоха, днес немците ще ме прецакат....ццц

Добре, че Фил се включва чак днес в играта, та да не съм на последно място в класацията 😄 

  • Смея се 5
Връзка към мнение
Преди 1 час, boogy83 каза:

Оффф вчера Аржентина ме предадоха, днес немците ще ме прецакат....ццц

Добре, че Фил се включва чак днес в играта, та да не съм на последно място в класацията 😄 

Спокойно! Няма да си предпоследен. Аз също сега се влючих, така че имаш уникалния тото шанс да си пред-предпоследен. 😁

  • Смея се 3
Връзка към мнение

@boogy83, тези костариканци са напълно импотентни. Следващата седмица ще ти е по-лесно с прогнозите, защото вече ще имаш впечатления от всички отбори. Аз не мога да видя един пълен мач с това разписание, но се споразумявам с различни групи студенти да ги пускам 10 минути по-рано и така хващам поне по 10-15 минути от всички мачове.

Канадците днес ме изненадоха приятно. Очаквах да паднем с 3:0, но 1:0 си е съвсем приличен резултат срещу Белгия.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Абе май си емигрирал в грешната държава 🙃

Тук децата днес направо няма да ги водя на училище заради мача

 

  • Смея се 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.