Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2023


Mary

Препоръчани мнения

@Mary, миналата година не успях, не че тази ми е много по-хубава или спокойна, но очевидно трендът е такъв. 

За да се справя със стреса, с ваша помощ 😉 записвам се с надеждата приятните емоции да са повече от тези в заобикалящата ме среда. 🙂 

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
преди 8 минути , Mary каза:

Публиката участва поне в забавлението в темата ни. :smile:

Разбира се. Просто тъмните ми убеждения не ми позволяват да участвам в празнуването на светли празници!

 

А иначе това, което ти правиш всяка година като организация, е просто супер 🙂 

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Записвам се. 

Тази година пак ще падне голямо мислене в подаръците, че малко пророчески ги раздавам.

Подарих на @DaBo бижу с българска шевица, и хоп тя си дойде за известно време в България.

Подарих на @ДиянаВ пъзел със замъка Химеджи, тя не само отиде до Япония но и снимка в календара със замък вкара.

  • Харесвам 9
  • Благодаря 2
  • Браво 3
Връзка към мнение

@Миланка точно същите мисли съм имала за подаръка ти и Япония. Много хубав беше и като цялостен замисъл🙂. Радвам се, че ще участваш и ще ощастливиш някой с подарък от теб😊

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 3 часа, ДиянаВ каза:

Ще си подаря записването в друг ден - специален😄

И не пропускай да отбележиш специалното!

Тук сме любознателни и така ни държиш в напрежение.😀

 

  • Харесвам 3
  • Смея се 5
Връзка към мнение

Записвам се и съм супер надъхана тази година, защото съм подготвена с голяма част от подаръка още от септември, а последната част (персонализираната) ще пристигне в Бг на 4-ти декември 🥳

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Ооо, че хубаво 🤗 записвам се и аз с най-голямо удоволствие. Замислила съм я тази тема от края на октомври, нищо, че във Варна ми е още лятно 😁

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.