Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2023


Mary

Препоръчани мнения

преди 12 часа, ДиянаВ каза:

Моля записвайте се, не е страшно😂

За да не размислите на по-късен етап, само ще загатна, че вече имам някои подаръчета, събирани с голямо желание. Дори и при 40 градуса лятна жега съм си мислила за Коледа и Магеланци😉

И аз каквото и да правя, където и да пътувам, първо Магеланската Коледа ми е в главата 😁

  • Харесвам 4
  • Браво 4
Връзка към мнение

Черпя организаторката с многоо елхички директно от планината! Без теб нямаше да я има тази радост и вълнение, което ни създаваш! Благодаря от сърце!

20231105_182112.jpg

20231105_182521.jpg

  • Харесвам 25
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Vanille каза:

И ето вписва се джуджето!!! 🙂

Да помоля нововписаното джудже да си сложи една картинка на профилната снимка?

Малко по-назад дадох напътствия, а може и на лично да помагам.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Записването приключи. Тази година ще участваме 62 човека.

Днес ще изпратя на всеки участник писмо, а вие ще се опитате да сте максимално бързи с отговорите.

 

                                       062ba109f46e641cf17ef8b36b9d6e66.gif

 

 

  • Харесвам 11
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 43 минути , Mary каза:

Записването приключи. Тази година ще участваме 62 човека.

Ами, пак клубно участие тази година

 

Аз ако можех, щях да се запиша още веднъж, но Мари ни брои и зорко следи за хитрини:fuk:

 

Чакам с нетърпение пакости и закачки, че си имаме най-най яките джуджета в Коледнатаработилничка!

 

  • Харесвам 2
  • Браво 4
  • Смея се 6
Връзка към мнение

Тъкмо си помислих, че тази година сте много сериозни и давате всички данни бързо и цялостно и хооооооп:

един без име, двама без град и един без името на спедитора. Отдавам го на силното желание за участие. :wub:

 

                                                         343596857.gif                                                 

 

  • Смея се 14
Връзка към мнение
Преди 1 час, ДиянаВ каза:

Предлагам, където има пропуски, пратките да се пращат до @Kalina Ivanova в разпределителния център на Спиди - Русе, Новата поща🙃

Ах тиии...Започна се:girl_haha:

Точно 3 часа и съм първа на гишето на Новата поща в Русе, като става дума за подаръци:yes: 

 

 

  • Смея се 9
Връзка към мнение

Аз тази размяна на подаръци обещавам да я карам "нормално"  :curtsey: 

Който разбрал разбрал 😄

На някои съм обещала като подарък само хубаво време към едни зелени  острови по коледа примерно, ама да не си оповестяват адреса много, че да не кривна от рамките на "нормално" 😜

@Mary ти тези данни не ги ли съхраняваш от предни години по GDPR 😛

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 5 часа, Lyubina каза:

Да се декласират 😉 

А не така… имам някакви идеи за единия, който не си е написал града, имена няма да споменавам, но няма да ми хареса да ме декласират… 🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към мнение

Очаквам отговори от 9 човека още.

Утре ще ги споменавам, че да не давам зор от първия ден.

Но все пак ще позабързам събитията, че ми предстои пътуване.

 

Аз не написах като укор към вас пропуснатото в данните, а като забава с мене си - че тъкмо си го помислих и почнаха липсите.

Когато не знам нещо, пиша за уточнение в съобщенията. Офисите си ги издирвам сама.

 

 

преди 56 минути , zvezda9001 каза:

Аз тази размяна на подаръци обещавам да я карам "нормално"  :curtsey: 

Който разбрал разбрал 😄

На някои съм обещала като подарък само хубаво време към едни зелени  острови по коледа примерно, ама да не си оповестяват адреса много, че да не кривна от рамките на "нормално" 😜

@Mary ти тези данни не ги ли съхраняваш от предни години по GDPR 😛

 

От предни години нищо не вАжи. Само нови данни тук, а архив не държа. :wink:

Страхувам се да попитам кое е нормалното за теб, но предстои да видим...

  • Харесвам 5
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, zvezda9001 каза:

Аз тази размяна на подаръци обещавам да я карам "нормално"  :curtsey: 

Който разбрал разбрал 😄

На някои съм обещала като подарък само хубаво време към едни зелени  острови по коледа примерно, ама да не си оповестяват адреса много, че да не кривна от рамките на "нормално" 😜

@Mary ти тези данни не ги ли съхраняваш от предни години по GDPR 😛

Аааа, няма да се изтъркваме все едни и същи. Приветствам “нормалното”. Я виж в списъка с участниците колко други морски чада има със скрити заложби в 🎁

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение

@Mary,благодаря ти за търпението и разбирането към всички участници.

Аз лично съм си запаметила в системен буфер личните данни и веднага реагирам.

Както си написала е редно да сме отговорни.

Всяка година ни радваш и организираш перфектно най-веселата и забавна инициатива във форума.

Шегите и закачките са приятни,изненади има много и предполагам всеки оценява желанието и емоцията на другите.

@zvezda9001,скучно е да си нормален!Светът се движи и е оцелял благодарение на идеите и вдъхновението на щурите глави!

@ДиянаВ може да го потвърди!🙂

Пожелавам приятен ден на всички и нека коледната работилничка на сръчните магелански джуджета скоро да сътвори най-хубавите и практични подаръци!:santa2:🎄:ded_snegurochka:🎁

  • Харесвам 8
  • Благодаря 3
  • Браво 3
Връзка към мнение

6 човека чакам още. Ще имат шанс до утре вечерта и ако нямам отговор, ще продължим нататък.

Довечера ще ги спомена поименно, че може да не са видяли съобщението ми.

 

Ще използвам момента докато чакам, да благодаря на всички за милите думи в писмата ви! Да ви се връщат стократно прекрасните пожелания. :wub:

Нямам възможност да отговоря на всеки по отделно, но искам да знаете, че всяка дума е била трогателна за мен.

                                                 168181198.gif

 

 

 

  • Харесвам 22
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.