Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2023


Mary

Препоръчани мнения

Чакайте и аз да се запиша, че с тези пътувания да не изпусна срока...... 🙂

С голямо вълнение чакам този период от годината, когато идва време за размяна на подаръци :taunt:

Очакването, а и изборът на подарък за непознато другарче, също си е празник :yahoo:

И @Marusinka тази година, ако аз съм ти отново джуджето и ако пак ми пуснеш суров подарък 😀 ще го изям отново така суров :dance3: Още сега ти казвам 😃

 

Благодаря на нашата Снежанка! 🙂

  • Харесвам 6
  • Смея се 10
Връзка към мнение
преди 6 часа, Иван Попов каза:

И @Marusinka тази година, ако аз съм ти отново джуджето и ако пак ми пуснеш суров подарък 😀 ще го изям отново така суров :dance3: Още сега ти казвам 😃

🤣🤣🤣 ще го прератя това на българския ми помощник да има предвид и да не си взима поука от миналата година 🤣🤣🤣

  • Харесвам 2
  • Смея се 8
Връзка към мнение

IMG_2176.jpeg.327edef128c8cd666e95d9fb55f3b813.jpeg
 

Забавих се малко, но събирах разни атрибути😛Вече съм готова за записване. @Mary, моля действай по въпроса🤗, за да не си помисли някой, че съм клошар😆. Участник в размяната на коледни подаръци съм🤩

п.п. Само на мен ли ми се струва, че пукащите балончета не са това, което бяха? Въобще не пукат. Ей съсипаха я тая държава Китай😂

 

п.п.п. За любопитните 🙃 защо се записвам днес?

Прекрасен слънчев понеделник е, който се пада един ден преди Октомврийската революция и два дни преди рождения ми ден😜😄 Нооооо 6 ноември е много по-специален. На тази дата през 2018 г. се включих в Магеланци😍 Правя 5 години магеланстване и си подарявам най-яките коледни емоции с вас🥳🎁🎄😊 Това си е цяла петилетка, трябва да се отбележи подобаващо😀

 

@Marusinka, ако майка ти реши да изневери на “традиционните” опаковки, може да ми се обади🤣 Имам запаси😆

  • Харесвам 8
  • Браво 18
Връзка към мнение

@ДиянаВ и @zvezda9001, мисля, че стресирахте новозаписалите се за размяната на подаръци. :laugh:

Чак и аз потръпнах какво ще следва и тази година. :ph34r:

Добре е, че ви има! :wub:

  • Харесвам 3
  • Смея се 12
Връзка към мнение

Моля записвайте се, не е страшно😂

За да не размислите на по-късен етап, само ще загатна, че вече имам някои подаръчета, събирани с голямо желание. Дори и при 40 градуса лятна жега съм си мислила за Коледа и Магеланци😉

  • Харесвам 4
  • Браво 6
Връзка към мнение

Аз лекичко да попитам дали @blueriver, @CarpeDiem, @Tripy, @antony2001, @Elisan и  @tara не искат да си сложат по една картинка на аватара?

Тук има обяснение, но и аз мога да окажа техническо съдействие, ако има нужда.

 

Ще ви кажа и защо питам - винаги се чудя дали пиша или споменавам правилния човек, като няма картинка. :smile:

Та смилете се над размислите ми и помислете по въпроса.

 

ПП не е задължително да сте Вие на картинката.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Аз лично нямам снимка, защото не мога да си сложа. Няколко пъти съм опитвала и винаги ми дава, че снимката ми е голяма. Веднага ще погледна как става и ако не успея, ще търся съдействие допълнително.

 

Благодаря, @Mary за помощта. Мисля, че успях.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 8 часа, ДиянаВ каза:

п.п.п. За любопитните 🙃 защо се записвам днес?

Ама ние не сме любопитни,любознателни сме!😀

 

Чудесно е,че в играта влизат и нови хора.И такива,които не бяха участвали скоро.Става интересно и лично на мен вече ми се въртят в главата идеи за подаръци.

 

Нека да е забавно и весело до края на размяната!

Пък и значки елхички ще получим.

🎄:santa2:🎁

 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
преди 7 часа, Граф Вронски каза:

Да попитам за един приятел къде е бутонът за отписване 🤣 🥰

 

Бъди силен!

  • Браво 1
  • Смея се 9
Връзка към мнение
преди 32 минути , jungfraujoch каза:

Пък и значки елхички ще получим.

Мечтите почват да се сбъдват.

От името на Георги съм ви сложила по една елхичка, та отдалече да се разпозваме.

 

На @ДиянаВ и @zvezda9001 ми идваше поне две елхички да им сложа, ама няма налични.

По една виртуална и за двете от мен:

 

9744659612b67064764fcf127af507f3.gif           917916097.gif

  • Харесвам 15
  • Благодаря 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.