Прескочи до съдържание

Тема за пазаруване (Черен петък 2023)


Иван Попов

Препоръчани мнения

преди 7 часа, stanimir каза:

Долу ръцете от Али-то ! От там пазарувам много по-често , отколкото от rumbo , opodo и всичките схема - сайтове.

 

За да не е спам , мисля че Станислав беше пуснал линк към това и наистина се оказаха изключително качествени за цената си

 

IMG_20240316_201126.jpg

Може ли линк моля?

Връзка към мнение

Този  месец от Виваком дават безплатно абонамент за година за видеотека от филми Arena Play,но се гледа само на телефона или таблет. Вместо да си купувам таблет може да си купя лупа за телефона.

2024_03_19_08.20.38.jpg

  • Харесвам 1
  • Смея се 8
Връзка към мнение
На 16.03.2024 г. в 7:33, iMari каза:

Аз ще си взема ей такива връзки с клипсчета, да не ми се развързват обувките при дълго ходене.

Поръчах си и аз1022521104_Screenshot2024-03-21at15-31-031pairLazyShoelacesWithElasticStretchMetalCapsuleBuckleFastenerUnisexSHEINEUR.png.f509446321bc6087ae6d77ef76dd696e.png

 

Преди 2-3 месеца си поръчах от Емаг 2 потника 5 XL ,а вместо това ми пратиха само XL.

Затова сега поръчах най-големия 3XL от китайците,пък ще видим.

1319081331_Screenshot2024-03-21at16-39-24MensSportsTankTopYouthAthleticCompressionSleevelessUndershirtForGymWorkoutSHEINEUR.png.bf1cb17328325032cf792b6f47c2930d.png

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 4 минути , bad kid каза:

Express one как доставят в София? Пратката уж е в близкия клон според тракинга, отивам и е затворен, а на телефона не отговарят? 😐

На мен пратките от BestSecret ми идват с тях до адрес и винаги звънят в последния момент като са пред вратата, дори не се знае в кой ден точно ще дойдат. Ама поне после имаш телефон на точния доставчик. 

На централния им телефон +35929025744 са ми вдигали и съдействали веднъж, защото ми излизаше, че пратката е във Видин, а то се оказа, че имат недостик на доставчици и са командировали човека в София да раздава, ама няма как в системата да го обновят, тъй като той е назначен за Видин. 

Пробвай на тях да звъннеш, дано се свържеш.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Към някакв друг офис била пренасочена ей сега ми казаха, но да чакам известие.

Конкретния офис , който преди беше МБМД явно е затворен, въпреки че фигурира на сайта им.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз останах с впечатление, че bad kid пита за доставка от китайчетата. Иначе за доставка от европейски сайтове, където е упоменато, че е до адрес на клиент, да, идва куриер.

П.п. Каква е тази мания по Bestsecret? 🙂 Навсякъде се размятат едни покани, чакат се доставки. Направи нещо тайно(уж) и с препоръка от приятел 😉 и народа полудява.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

От AliExpress чакам, да. Както и първа с Тему ама тя явно ще е със Спиди.

В Бестсикрет се регистрирах ама ме мързи да ровя, пращат ми мейли всеки ден с оферти.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 19.03.2024 г. в 8:24, dimitrov6 каза:

Този  месец от Виваком дават безплатно абонамент за година за видеотека от филми Arena Play,но се гледа само на телефона или таблет. Вместо да си купувам таблет може да си купя лупа за телефона.

2024_03_19_08.20.38.jpg

Днес го взех,но с леко пукнат екран в горната част.

 

На 21.03.2024 г. в 15:32, dimitrov6 каза:

Поръчах си и аз

Взех и връзките с клипсчета.Сигурно се режат връзките и се  връзват на възел вътре в клипса

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А? Какво ще кажете? 😄

Али-то си е друга работа от разни Тему-та и подобни🙃. Хич не са бутафорни.

IMG_5047.jpeg.e34e734d4e0ecdc4ca2a1ed0bb4ee1c3.jpeg
 

IMG_5048.jpeg.bb3627c03acd3229f963cdbce9e4df16.jpeg

Чудесни чехли си имам, които с отстъпките излязоха към 80 ст. чифта. Не миришат гадно, а напротив - гумата по подметката е с лек мирис на сапун😛. За стандартен мъжки крак на българин, носещ 43 номер, петата излиза един пръст, но това не е мой проблем😀 

  • Харесвам 7
  • Смея се 4
Връзка към мнение
На 4.04.2024 г. в 17:08, ДиянаВ каза:

Али-то си е друга работа от разни Тему

Ама виж какъв кешбек дава днес британския TCB за Тему  🙂:

Screenshot_20240407-152146.png.f649b9d8b264bae00e02e177ea772834.png

 

Насила сега ще ме карат да пазарувам за да си усвоя някоя и друга покана. 🤓 

Всъщност нямам идея дали ще даде такъв кешбек от бг IP.

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 13 минути , iMari каза:

Ама виж какъв кешбек дава днес британския TCB за Тему  🙂:

Screenshot_20240407-152146.png.f649b9d8b264bae00e02e177ea772834.png

 

Насила сега ще ме карат да пазарувам за да си усвоя някоя и друга покана. 🤓 

Всъщност нямам идея дали ще даде такъв кешбек от бг IP.

Но в Temu няма ваучери за намаление, а в Shein има 30 % за поръчка от 9 евро. Така че горе долу нещата се изравняват.

През март от A1даваха по 50 лв ваучер за всеки номер и с него си взех телефон за 40 лв,вместо 90.

2024_04_07_15.45.07.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, iMari каза:

Ама виж какъв кешбек дава днес британския TCB за Тему  🙂:

Screenshot_20240407-152146.png.f649b9d8b264bae00e02e177ea772834.png

 

Насила сега ще ме карат да пазарувам за да си усвоя някоя и друга покана. 🤓 

Всъщност нямам идея дали ще даде такъв кешбек от бг IP.

Опитах да мина през топкешбекпреди 2-3 седмици. Не ми даде никакъв .

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Оф, много ми с забавиха маратонките за 3,49 лв от Тему, дано си струва чакането . 😆 

Чета че щели да доставят с boxnow , сигурно ще е мазало.

Връзка към мнение
преди 6 минути , bad kid каза:

Оф, много ми с забавиха маратонките за 3,49 лв от Тему, дано си струва чакането . 

Хаха,такива цени не видях, мен нещо лошо ме таргетират😄 Нямам все още впечатление от "марковите" им стоки, пуснах две поръчки основно с продукти за майка ми. И за двете дава, че ще ги получа в boxnow, което е много удобно. Защо да е мазало? От други сайтове също доставят с тях, не е имало проблем.

Връзка към мнение

Това е оферта за първа поръчка, иначе са към 35-40 лв .

Проблемът в боксовете бил, че те те го избират и може да е на другия край на града например. Тукашните сайтове те питат кой бокс да ползват.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Два пъти съм поръчала от Темu на децата разни канцеларски материали и дребни неща, и двата пъти доставката беше с Еконт до адрес. Купих кейсове за телефоните, добро качество бяха и трите поръчани, като цената им беше между 6 и 12 лв за брой.

Връзка към мнение
преди 3 часа, bad kid каза:

Това е оферта за първа поръчка, иначе са към 35-40 лв .

Проблемът в боксовете бил, че те те го избират и може да е на другия край на града например. Тукашните сайтове те питат кой бокс да ползват.

Два пъти съм получавала пратки от Али-то чрез Boxnow. Първия път ме пратиха на майната си, на пазарче в района на централна жп гара Русе, което не подозирах, че съществува🙂. За ден забавих вземането на пратката и от boxnow ми се обадиха. Казаха, че ако позвъня на  националния им номер, могат да преместят пратката към по-близък техен обект. Не тествах този процес, защото вече се бях организирала за вземане от по-далечния. Вторият път беше съвсем наскоро, преди седмица. Вземането вече беше от възможно най-близките кутии, та ги уцелиха китайците. Възможно е и мрежата на boxnow за тези изминали месеци да се е разширила и подобрила в посока удобство на клиента.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • neuromancer changed the title to Тема за пазаруване (Черен петък 2023)

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Monika_Koko
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.