Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 3 часа, luba_rizova каза:

И аз така. Днес сутринта ми смениха полетите ат предното канселиране. Сега кавселират пак и връщат старите полети. А полета ми наобратно от Истанбул до София си седи 1 ден преди полета от Махе до Истанбул. Просто ми писна. За 1 път купувам техен билет, но това е ега те работата. С Катарците съм.вземала ср1 година напред и само.веднъж смениха с 15 минути разписанието. И хотела трябва да сменям датите, а как, като утре.може пак да има промяна. 

Ние Малко трудно ги сменихме, защото са 15.

Отначало пробвах по тела, което си е истинска мъка. 

Нека не звучи расистко, но тези индийци наистина имат някакъв проблем. След това пробвах през апа, моя агент е trip.com и примените стават супер бързо. 

След смяната имаше нови промени, но с по 5 мин, @stanimir е прав, повече няма да се занимавам, че моите билети са чак за февруари.

Просто в началото ми се стори, че са отменили доста полети и си мислех, че има шанс, заради голямата ни бройка да не ни съберат на едно място, ако чакам много. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами защо, защото не можем да седим в несигурност.  И заради хотела, искам навреме да резервирам, че после кой знае какви цени ще има. Изобщо тъпотия до шия. Но ще изчакам още една седмица, преди да предприема нещо, сякаш октомври може би ще донагласят разписанието. 

Ще видя дали ще успея Сама да се справя, аз с имейл до посредника бях доволна (индиец беше пак, и даже бях писала на български, щото беше trip.bg, а човека свърши работа, и ми отговори на английски. Ха ха)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 11 часа, stanimir каза:

А защо не изчакате да понагласят окончателно зимното разписание , а бързате веднага да сменяте?

Щом авиокомпанията е отменила полетите лесно ще си ги смените за нови дати , дори броени дни преди да летите.

Веднъж вече сменени, възможно ли е пак. Служителя в офиса, споена, че е безплатно само първия път. Днес видях, че цената с преместване на дата, която ни усттойва е с 2К по-висока от платената при закупуването.

Ако съм с no return резервация за хотел ? 

Разбирам час два въртене на полети, но два дена...?

Ще ходя след малко пак и ще видя. Доста неприятни. Случва ми се за пръв път... билетите са за началото на март. Вериятно това е причината. 

Връзка към коментар
18 minutes ago, scorpion said:

Веднъж вече сменени, възможно ли е пак. Служителя в офиса, споена, че е безплатно само първия път. Днес видях, че цената с преместване на дата, която ни усттойва е с 2К по-висока от платената при закупуването.

Ако съм с no return резервация за хотел ? 

Разбирам час два въртене на полети, но два дена...?

Ще ходя след малко пак и ще видя. Доста неприятни. Случва ми се за пръв път... билетите са за началото на март. Вериятно това е причината. 

Разбира се че е възможно, щом е по вина на авиокомпанията.

Цената на новите дати вас не ви касае.Високата цена не означава нищо при такава смяна.

За 15 човека е по-друго ,но за малко хора едва ли  някога би възникнал проблем. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Нашите билети са за март месец за Сейшелите и при нас канселации, та смени големи истории. Та сменяй хотели работи...хотелите забелязвам цените става по високи отколкото бяха луда работа! Добре, че колата под наем не бях резервирала, ще изчакам да се нагласят още малко...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 27.09.2022 г. в 16:47, Alexander каза:

Ако полета е Истанбул - София няма компенсация, освен нещо за храна и подобни.

Изглежда, че не е точно така защото днес отидох до търкиш и веднага ми дадоха компенсацията от 490 лв или 250 евро. След предоставяне на листа по-горе. Ако някой има нещо за claim да не се колебае.

  • Харесвам 5
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Spirit каза:

Изглежда, че не е точно така защото днес отидох до търкиш и веднага ми дадоха компенсацията от 490 лв или 250 евро. След предоставяне на листа по-горе. Ако някой има нещо за claim да не се колебае.

Дай малко повече подробности, моля.

Отиде там и подаде искане на място ли?

Защото и аз имах подадено през формата им и получих стандартния отговор, че не дължат нищо в тази посока.

Връзка към коментар
преди 16 минути , Mary каза:

Дай малко повече подробности, моля.

Отиде там и подаде искане на място ли?

Защото и аз имах подадено през формата им и получих стандартния отговор, че не дължат нищо в тази посока.

Точно така, отидох там с листа в офиса. Поискаха ми лична карта и ми върнаха парите. Ако искаш мога да пратя листа на лично заради поверителната информация.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Spirit каза:

Точно така, отидох там с листа в офиса. Поискаха ми лична карта и ми върнаха парите. Ако искаш мога да пратя листа на лично заради поверителната информация.

Какъв е този лист? Може да замаскираш личните данни и да го постнеш в темата.

Връзка към коментар
преди 23 часа, boogy83 каза:

Какъв е този лист? Може да замаскираш личните данни и да го постнеш в темата.

Ето и линк, понеже не знам дали се оразмерява правилно: https://ibb.co/kXKQm4q

306492685_626496809101589_8669991254237255218_n.jpg

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,

Имам билет с Търкиш с прехвърляне в Истанбул. Получих мейл, че са ми кансалирали полета на отиване до Истанбул и никаква друга информация. Някаква идея какво да правя. На друг да му се е случило същото?

 

Връзка към коментар

намираш си друг полет, който те устройва и сменяш

примерно търсиш нов билет по посоката, която е отказана, виждаш какви дати и часове има, набелязваш си каквото те устройва (няма нужда да гледаш цени, не се плаща) и сменяш

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , neuromancer каза:

намираш си друг полет, който те устройва и сменяш

примерно търсиш нов билет по посоката, която е отказана, виждаш какви дати и часове има, набелязваш си каквото те устройва (няма нужда да гледаш цени, не се плаща) и сменяш

Имаш предвид от тук ли 

klipartz.com.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , mililia каза:

Така мисля. На мен ми бяха канселирали връщането от Истанбул и сама го оправих. 

Oт CHANGE FLIGHT означава да сменя само кансалирания полет или сменям 4те полета?

Връзка към коментар
преди 15 минути , peter118 каза:

Oт CHANGE FLIGHT означава да сменя само кансалирания полет или сменям 4те полета?

Проиграй го, че не помня точно! Май ти изрежда полетите един по един. Аз потвърждавах, докато стигнах до канселирания и там направих смяната. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 11 минути , neuromancer каза:

оттам, да. Или може да им се обадиш, ако предпочиташ. Но първо просто виж какво има, като правиш ново търсене.

Благодаря! От там не ми излиза въобще кансалирания полет. Само другите три. Явно ще трябва да се обаждам, но и там  бтовете ми викат няма такъв полет и няма връзка с оператор. Има ли други телефони. Ако  се обадя в българското представителство дали ще ме обслужат?

Връзка към коментар

ако не ти е адски спешно може да изчакаш един ден да заредят алтернативни маршрути, знам ли. Освен това точно с турците се уплаших, че сайта ми даваше, че нямам резервация, а през приложението се оказа, че имаше. Така че спокойно, няма да ти избягат, ако не стане по един начин, ще стане по друг. За софийското представителство май казаха, че е по-добре да се отиде лично, че са доста услужливи на място и даже нямат време да вдигат телефона.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, neuromancer каза:

ако не ти е адски спешно може да изчакаш един ден да заредят алтернативни маршрути, знам ли. Освен това точно с турците се уплаших, че сайта ми даваше, че нямам резервация, а през приложението се оказа, че имаше. Така че спокойно, няма да ти избягат, ако не стане по един начин, ще стане по друг. За софийското представителство май казаха, че е по-добре да се отиде лично, че са доста услужливи на място и даже нямат време да вдигат телефона.

Не ми е спешно, по-скоро се панирах малко, защото имам само мейл, че са го кансалирали и никаква друга информация(смяна, обезщетение). Ще изчакам един, два работни дни и ще е пробвам пак. Ще видя и приложението. Благодаря за съветите. 

Връзка към коментар
преди 3 часа, peter118 каза:

Не ми е спешно, по-скоро се панирах малко, защото имам само мейл, че са го кансалирали и никаква друга информация(смяна, обезщетение). Ще изчакам един, два работни дни и ще е пробвам пак. Ще видя и приложението. Благодаря за съветите. 

Аз имам променени часове на полета и ме уведомиха с смс и мейл днес. По телефона не можеш да се свържеш с тях. Писал съм в темата - или по мейл или на място в софийския офис ще си решиш проблема.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да споделя моя скромен опит ,че обещах-имахме престой повече от 8часа на Истанбул миналата седмица и се възползвахме от безплатните турове на компанията.Бяхме на вечерна разходка по Босфора с кораб че което беше само за нашия тур,нахраниха ни даже питка с кюфтета и кола.След това ни водиха на някакъв магазин за ядки и локум.Добре се уплътни времето между полетите.

Има различни турове,има ги на сайта на компанията.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.