Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Преди 1 час, Tesh каза:

Хубава новина.

Аз обаче следях няколко дестинации с няколко различни дати, на които всичките виждам, че цените са с около 20-30% на горе спряно преди 10ина дни.

Дано да е само съвпадение, а не стария цигански трик. 

Както всички знаем, цените се покачват и с изкупуването на билетите, така че е малко прекалено да говорим за цигански трикове 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 31 минути , stanimir каза:

От варненския офис още ли не са пратили промото до важните си клиенти ? Нали традиционно от тях изтичат новините 

Може пък да са уволнили бъбривеца, горкия...

  • Харесвам 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар

Предвид, че  е сравнително кръгла годишнина (35год ) за лоялната им програма , няма да е изненада -35% намаление за билети с мили ( особено в контекста на голямата им девалвация тази година  ).

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 2 часа, stanislavpp каза:

Предвид, че  е сравнително кръгла годишнина (35год ) за лоялната им програма , няма да е изненада -35% намаление за билети с мили ( особено в контекста на голямата им девалвация тази година  ).

Девалвация ли е наистина? 

Видях, че начисляват по-малко мили да почти същите полети като миналата година.

Въпросът е ще се купува ли с по-малко мили билет?

Връзка към коментар
преди 20 часа, stanimir каза:

От варненския офис още ли не са пратили промото до важните си клиенти ? Нали традиционно от тях изтичат новините 

В интерес на истината, онзи ден имаше опит за теч, но тъй като в прикачения файл няма нищо, реших да не вдигам излишно шум. 

1715339146889.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Днес ми промениха полет и искам да проверя дали някой от вас е имал подобен случай и какво мога да искам от компанията. Полетът е var-sfo след месец. Днес промениха var-ist с ден по-рано по оперативни причини. Имам ли право на безплатна нощувка, при положение, че вината е тяхна, но има други полети от варна и на оригиналната дата на полета и на променената? Мога ли да искам смяна и на полета ist-sfo без плащане на такса и доплащане на стойността на билета? 

Ще отида и в техния офис, но искам да знам предварително какви са ми опциите. Благодаря. 

Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 13 минути , Mimka каза:

Днес ми промениха полет и искам да проверя дали някой от вас е имал подобен случай и какво мога да искам от компанията. Полетът е var-sfo след месец. Днес промениха var-ist с ден по-рано по оперативни причини. Имам ли право на безплатна нощувка, при положение, че вината е тяхна, но има други полети от варна и на оригиналната дата на полета и на променената? Мога ли да искам смяна и на полета ist-sfo без плащане на такса и доплащане на стойността на билета? 

Ще отида и в техния офис, но искам да знам предварително какви са ми опциите. Благодаря. 

Можеш в приложението, след като влезеш в профила си, да влезеш в управление на резервацията и да направиш безплатна промяна. На мен ми разреши промяна и за отиването, където те бяха променили часа и за връщането, където нямаше промяна от тях. И двата полета изместих с по 1 ден и в друг час, с минимален престой в Истанбул. Но минималният престой там е коварно нещо, може да си изтървеш връзката. Не се случи, но с цената на инфарктно бягане и пререждане на отиване и с електрическа количка обратно(возене 20$,а искаха 50).

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз вчера купих за след 10 месеца, днес вече получавам СМС за промяна при единия полет. За 10 месеца колко ли такива още ще получа. Да не се притеснявам, че имам само 65 Мин layover в посока отиване, може да променят всичко дотогава, нали?

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , Hakkâri Spor каза:

Аз вчера купих за след 10 месеца, днес вече получавам СМС за промяна при единия полет. За 10 месеца колко ли такива още ще получа. Да не се притеснявам, че имам само 65 Мин layover в посока отиване, може да променят всичко дотогава, нали?

601ED78E-A449-41A4-BA99-C744343E028E.jpeg

Това ми изглежда просто като съобразено със смяната на времето с един час напред в края на март.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , angel tomov каза:

Това ми изглежда просто като съобразено със смяната на времето с един час напред в края на март.

Да, такова е и за моя полет не бяха го съобразили и ми го промениха..

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И на мен така ми изглежда, трябваше да се изписва още при купуването на билета. От последната неделя на март времето при нас се сменя и те го знаят.

Иначе някой от вас би ли рискувал да вземе билет с 1 час и 05 мин. време за трансфер? Супер малко е, доста рисковано. Но... системата го позволява. Става въпрос за вечерният полет от София и после прекачване след полунощ. Другият вариант е да бях взел следобедния полет до Истанбул и да имам 7 часа layover. Ако ръчкат още по полетите, може и да ида до офиса им и да сменят часове и дни, но.. не знам дали има смисъл.

Връзка към коментар

Аз избрах нарочно следобед полета от София със 7 ч. стоп заради закъсненията на Търкиш  Иначе съм се прикачвала в Доха и за 45 мин., но си е късмет.

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
29 minutes ago, Hakkâri Spor said:

Аз вчера купих за след 10 месеца, днес вече получавам СМС за промяна при единия полет. За 10 месеца колко ли такива още ще получа. Да не се притеснявам, че имам само 65 Мин layover в посока отиване, може да променят всичко дотогава, нали?

601ED78E-A449-41A4-BA99-C744343E028E.jpeg

Не е лошо да махнеш номера на резервацията,че може да останеш и без нея.

Връзка към коментар
26 minutes ago, Hakkâri Spor said:

И на мен така ми изглежда, трябваше да се изписва още при купуването на билета. От последната неделя на март времето при нас се сменя и те го знаят.

Иначе някой от вас би ли рискувал да вземе билет с 1 час и 05 мин. време за трансфер? Супер малко е, доста рисковано. Но... системата го позволява. Става въпрос за вечерният полет от София и после прекачване след полунощ. Другият вариант е да бях взел следобедния полет до Истанбул и да имам 7 часа layover. Ако ръчкат още по полетите, може и да ида до офиса им и да сменят часове и дни, но.. не знам дали има смисъл.

Не би трябвало да има проблем.Обикновенно изчакват пътниците от свързващи полети.Пък и има директен коридор на летището в Истанбул и става бързо.Тази година също ми промениха полета с 1 час в Мадрид но аз имах престой от 5 часа и не ме бъркаше.Но ми предложиха безплатно смяна на полета или refund.

7 minutes ago, Hakkâri Spor said:

В смисъл? Нали трябва да се въведе и фамилно име, за да се види статус на резервацията и т.н.   ОК, махнах 😉

better safe than sorry

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Hakkâri Spor каза:

Аз вчера купих за след 10 месеца, днес вече получавам СМС за промяна при единия полет. За 10 месеца колко ли такива още ще получа

Последните ни полети с тях бяха променяни 3-4 пъти и от кацане в 4:00 се оказа, че ще пристигнем в 23:25. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 часа, Hakkâri Spor каза:

И на мен така ми изглежда, трябваше да се изписва още при купуването на билета. От последната неделя на март времето при нас се сменя и те го знаят.

Иначе някой от вас би ли рискувал да вземе билет с 1 час и 05 мин. време за трансфер? Супер малко е, доста рисковано. Но... системата го позволява. Става въпрос за вечерният полет от София и после прекачване след полунощ. Другият вариант е да бях взел следобедния полет до Истанбул и да имам 7 часа layover. Ако ръчкат още по полетите, може и да ида до офиса им и да сменят часове и дни, но.. не знам дали има смисъл.

Предостатъчно е, ако полета излети навреме. 4 пъти имах транзит тази година, повече от 40минути не ми отне да стигна до гейта. Винаги взимам билети с минимален престой, ако полета на връщане до София е овърбукнат, както 2 пъти се случи, на доброволци плащат по 250е в Турски лири кеш веднага.Има и fast track за секюрити, но не ми се е налагало да ползвам.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.