Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 3 минути , Oshko каза:

Да не сте с дете?

Мен с дете все ме праща на чек ин гише.

По принцип малко стряскащо изглежда, но обикновено искат да те видят по някаква причина на гише.

Не, не сме с дете. Аз си помислих да не би да не са останали места в самолета, рядко, но не е като да не се случва да са се овърбукнали.

Връзка към мнение
преди 1 час, Kristinna каза:

Привет, за пръв път виждам такова съобщение, някой знае ли какво означава това ? 

Много неща може да са, включително и бъг в сайта им.

Пробвайте приложението, а ако и там е същото, може да им звъннете по телефона. Варненският офис доста бързо вдигат.

Телефон има в закачените публикации отгоре.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Kristinna каза:

Привет, за пръв път виждам такова съобщение, някой знае ли какво означава това ? 

IMG_3986.jpeg

На нас ни пратиха това съобщение в деня на полета до Индия, за отсечката Истанбул - Делхи, но още в София ни издадоха бордна карта за втория полет, отделно в самолета имаше свободни места. Така ако искате се обадете в офис на Търкиш  и не се притеснявайте много. 

Връзка към мнение
преди 8 часа, Kristinna каза:

Не, не сме с дете. Аз си помислих да не би да не са останали места в самолета, рядко, но не е като да не се случва да са се овърбукнали.

Ако полетът ви е до държава, за която се изисква входна виза, може да се получи такова съобщение.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 13.02.2024 г. в 11:16, Lindt каза:

Хм, това е много разочароващо, щом не стават и за подаряване.  Не може ли да си купя плюшено самолетче или нещо такова 😄

Преди 4 години си купих хубав сешоар (към 180-200 лв беше в ТПолис) и още нещо пак за такива пари, вече не помня какво, Имах изтичащи 20К мили

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Нова линия на АnadoluJet от Истанбул (Сабиха Гьокчен) до Гиза (Сфинкс).

От 1 март, 5 пъти седмично. Цени от 89 долара на посока.

 

https://www.anadolujet.com/en/corporate/news-and-annoucements/istanbul-sabiha-gokcen-cairo-flights-have-started

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Искам да похваля Търкиш. Полета до София в 20.30 беше овърбукнат.Писах се доброволец за днес 15.30. Платиха 8550 Турски лири кеш. В момента съм в 5 звезден хотел Pullman. Най-лесно изказаните 480 лв за 20 часа.

  • Харесвам 23
  • Браво 2
Връзка към мнение

Имал си време, имал си възможност, писал си се доброволец. Други хора ...са на работа на следващия ден, чака ги домашен любимец или дете и т.н., за отпуск да не говорим. Така че си имал късмет. Честити 8550 TL. Въпросът обаче с овърбукинга мен лично ме притеснява. Предстои ми полет точно с вечерния Истанбул-София (прекачване след ККТС и едва 70 мин. за трансфер). Само и притеснение за овърбукинг ми липсва ...

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 14 минути , Hakkâri Spor каза:

Имал си време, имал си възможност, писал си се доброволец. Други хора ...са на работа на следващия ден, чака ги домашен любимец или дете и т.н., за отпуск да не говорим. Така че си имал късмет. Честити 8550 TL. Въпросът обаче с овърбукинга мен лично ме притеснява. Предстои ми полет точно с вечерния Истанбул-София (прекачване след ККТС и едва 70 мин. за трансфер). Само и притеснение за овърбукинг ми липсва ...

 Ти ще си чекиран по-рано предполагам,така че нямаш основания за притеснения. Трябва да се притесняват тези които се чекират на летището 2-3 часа преди полета. А и 250е компенсират според мен притеснението при 3 полета дневно...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

То при онлайн чекиране може да има проблем още от предния ден и по това ще разбера, че има овърбукинг. Вече ми се е случвало. 

А и какво значи "Х евро ще компенсират...", не намесвам парите в случая. На другия ден съм на работа и не е зле да си взема полета предната вечер, хаха. Досега съм имал само един случай на овърбукинг при ранен полет от София към Истанбул, като онлайн чекирането от предния ден просто не можеше да се осъществи. И отидох 3 часа преди полета, уж "за по-сигурно". В случая, имах успех. Ако не, щях да си изпусна после и връзката, и хотелската резервация, и всичко...

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Малко инфо за овърбукнат полет на Търкиш. Преди да започне чек-ин, обявяват че полета е овърбукнат и питат за доброволци.След края на чек-ин ни отвеждат някъде и ни дават новите бордни карти и разписваме декларация за 250е обезщетение. Единият екземпляр остава при нас и ни казват, че може да получим парите кеш или по банка и да отидем на Hotel Desk. Оставят ни сами да се оправяме. На Hotel desk мен ме пратиха да мина граница(бях транзит) и после отидох на 2 етаж на Търкиш офиса за билети 2 гише. Там ми казаха, че може в Турски лири да платят,разписах  декларацията че съм ги получил и пак се върнах на Hotel desk. Там ни взимат новата бордна карта и след като се съберат хора за микробуса ни връщат картата и ни карат до Pullman на 40 км от Летището,близо до бившото Ататюрк. Вечеря не предложиха,само закуска на следващият ден и трансфер в 11 за полет в 15.45. До хотела има доста заведения и супермаркети където може да се вечеря и да се купи бира,аз хапнах пица за 110лири и си взех 2 бири за 300 лири общо към 23.30 вечерта. Вероятно ако си исках бележки щяха да ми ги осребрят,но не ми се занимава.  Обезщетението може да се вземе и в бг или по банков път,но аз предпочетен кеша още повече че курс купува на Гладстон е по-висок от фиксинга.Ако и днес е овърбукнат полета дали ще предложат нови 250е?

  • Харесвам 13
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 51 минути , ivan69 каза:

Ако и днес е овърбукнат полета дали ще предложат нови 250е?

Да, имал съм подобен случай с Изи джет в Бристол. Даже на втория ден предлагаха повече. Почти двойно.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 12 минути , Sun4o каза:

Да, имал съм подобен случай с Изи джет в Бристол. Даже на втория ден предлагаха повече. Почти двойно.

Аз стоях 2 дни повече в Рио и то като още при първото връщане, което беше поради  авария на Air France, да се съглася на закъснение от 2 дни, а не само 1. На място получих над 550 евро и ме настаниха в Софител с всички екстри. Всъщност се върнах точно до хотела, в който бях по принцип. Колегите от офиса дори ме насърчиха да си почина от стреса за отменения дълъг полет ;))))

 

 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
преди 2 часа, ivan69 каза:

Ако и днес е овърбукнат полета дали ще предложат нови 250е?

Ти искаш да си направиш ваканция в Турция, за която и да ти плащат ли 🙂 

  • Смея се 5
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Някой може ли да ми каже, защо на сайта на търкиш не ми излиза мултисити от сорта на София - Мелбърн и после Буенос Аирес - София? Има ги полетите, по единично излизат, но на мултисити не открива?

Връзка към мнение

Днешният сутрешен полет Истанбул - София също беше овърбукнат и търсеха доброволци. Сега ме е яд, че не се писАх, защото багажа ми така и не пристигна 😀 

  • Смея се 3
  • Замислям се 2
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 15 минути , Цвете каза:

Днешният сутрешен полет Истанбул - София също беше овърбукнат и търсеха доброволци. Сега ме е яд, че не се писАх, защото багажа ми така и не пристигна 😀 

Какво ви предложиха?

Връзка към мнение
преди 38 минути , boogy83 каза:

Някой може ли да ми каже, защо на сайта на търкиш не ми излиза мултисити от сорта на София - Мелбърн и после Буенос Аирес - София? Има ги полетите, по единично излизат, но на мултисити не открива?

мисля, че има някакви изисквания за дължината на отсечката по земя в сравнение с другите, за да се продава на един билет, в случая Мелбърн - Буенос Айрес вероятно е прекалено далече

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Да се похваля, че и следобедният  беше овърбукнат! С @venceremos, очарователна млада дама и човек останахме доброволци,взехме по 8600 ТЛ кеш. Аз лично и утре сутрин ще пробвам, досега Търкиш покриха, Панама и 2-та континентални на Wingo, Утре да покрият и Хотелите в Колумбия и Панама.

 

преди 5 часа, Дани Магелани каза:

Какво ви предложиха?

250е Кеш в Турски лири веднага ,5 звезден Хотел и закуска или вечеря в зависимост от часа.

  • Харесвам 11
  • Благодаря 1
  • Браво 10
  • Смея се 11
Връзка към мнение
преди 13 минути , ivan69 каза:

Да се похваля, че и следобедният  беше овърбукнат! С @venceremos, очарователна млада дама и човек останахме доброволци,взехме по 8600 ТЛ кеш. Аз лично и утре сутрин ще пробвам, досега Търкиш покриха, Панама и 2-та континентални на Wingo, Утре да покрият и Хотелите в Колумбия и Панама.

Аз усещам, че работата отива на черпня 😄 

  • Харесвам 8
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 53 минути , Eva eva каза:

Аз усещам, че работата отива на черпня 😄 

Натам отива,на следващата сбирка всички имате по една бира от мен,ако остана още месец може и по една бутилка водка...

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 27
Връзка към мнение
преди 3 часа, ivan69 каза:

Да се похваля, че и следобедният  беше овърбукнат! С @venceremos, очарователна млада дама и човек останахме доброволци,взехме по 8600 ТЛ кеш. Аз лично и утре сутрин ще пробвам, досега Търкиш покриха, Панама и 2-та континентални на Wingo, Утре да покрият и Хотелите в Колумбия и Панама.

 

250е Кеш в Турски лири веднага ,5 звезден Хотел и закуска или вечеря в зависимост от часа.

След Wizz кредитни милионери се отваря схема и за Turkish милионери май...😉

  • Смея се 10
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Otnesen каза:

След Wizz кредитни милионери се отваря схема и за Turkish милионери май...😉

Покрай инфлацията с тенденция за милиардери. 

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 18 часа, ivan69 каза:

Натам отива,на следващата сбирка всички имате по една бира от мен,ако остана още месец може и по една бутилка водка...

Докато си там подметни им, че една нискотарифна като Пегасус, може да им спомогне за излизане от ситуацията. 1 път дневно да има полет стига 🙂

  • Харесвам 3
  • Смея се 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.