Прескочи до съдържание

Airbnb - пълни инструкции за резервация. Много подробни.


Георги

Препоръчани мнения

преди 6 минути , Eva eva каза:

Хм, за пръв път гледам апартаменти в този сайт. На всички апартаменти, които харесах пише, че настаняването е в диапазона между 14 и 18 ч. /плюс, минус 1 час/. Този час ориентировъчен ли е или е твърдо фиксиран? Ние ще пристигнем към 12 през нощта.  Притеснявам се, ако резервирам, после как ще се оправя?

Първо пишеш на хоста за часа и дали има възможност да ви приеме. Някои искат такса. Можеш да търсиш със селфчек.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

@Eva eva, в Елзас си лягат с кокошките😁. Не чете ли оплакванията на някои магеланци в онази тема. 20.00 часа кой ял, ял. Всички по леглата😉

Сега сериозно. Можеш през платформата предварително да питаш хоста би ли те настанил в еди колко си часа.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 15 часа, ДиянаВ каза:

@Eva eva, в Елзас си лягат с кокошките😁. Не чете ли оплакванията на някои магеланци в онази тема. 20.00 часа кой ял, ял. Всички по леглата😉

Сега сериозно. Можеш през платформата предварително да питаш хоста би ли те настанил в еди колко си часа.

 

И, според мен, в тази "суша" е малък шанса някой да ти откаже късно настаняване или да ти иска допълнително пари за това.

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ако се съгласят изобщо, ще искат пари, да не говорим, че това около 12 не е точно, може и 1 да стане. Варианта да се съгласят и да е без пари клони към 0.

 

Най-добре е да се търси спане и да се пита първо това.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, може би въпроса ми вече е дискутиран, но все пак да попитам. Имам резервация за къща в Гърция за след една седмица. Въпроса ми е ако комшиите решат и затворят границата в последния момент, ще мога ли да си върна парите? 

Връзка към мнение
  • 9 месеца по-късно ...

Не съм ползвала Airbnb от много време, за да търся нещо. Нормално ли е , да ми се отваря на български? И като започна търсене, не намирам лентата   с филтри. Може ли, някой да ми помогне, моля!

Връзка към мнение

Щом са го превели на български е нормално 

Като направиш търсенето цъкни на заглавието, примерно Stays in Sofia. Или в лентата за търсене накрая има картинка на ключета

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 24 минути , neuromancer каза:

Щом са го превели на български е нормално 

Като направиш търсенето цъкни на заглавието, примерно Stays in Sofia. Или в лентата за търсене накрая има картинка на ключета

 

Ми няма лента, като цъкна на мястото, се отваря локацията. От два часа се мъча и какво не правя, като хората, не знам.

Преди, като си беше на английски, можеше .

Сега, лента няма, като отворя картата, е като в Букинг - квадратчета, с място и цена.

Явно е това.

 

 

54986340-ABE7-4413-9582-6778C6657279.png.0e73096e89fafd5fed0ea7d03fe412b2.png

Връзка към мнение

Ми на мен ми излизат под заглавието Места за настаняване.. ама май първия път цъкнах на него и се показа, то и с телефона бях...

 

Връзка към мнение
преди 20 минути , AlexandraKo каза:

Ми няма лента, като цъкна на мястото, се отваря локацията. От два часа се мъча и какво не правя, като хората, не знам.

Преди, като си беше на английски, можеше .

Сега, лента няма, като отворя картата, е като в Букинг - квадратчета, с място и цена.

Явно е това.

 

 

54986340-ABE7-4413-9582-6778C6657279.png.0e73096e89fafd5fed0ea7d03fe412b2.png

Наистина се бъгва на iPad. Пробвай да отвориш картата с бутончето "Карта" и след това там трябва да има бутонче за филтър. Другият вариант е през апп-а.

image.png.4d53606c5d002d2f106d40939d7ae016.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 минути , yordanov каза:

Наистина се бъгва на iPad. Пробвай да отвориш картата с бутончето "Карта" и след това там трябва да има бутонче за филтър. Другият вариант е през апп-а.

image.png.4d53606c5d002d2f106d40939d7ae016.png

@yordanov, много ти благодаря! През картата стана, като ми показа със стрелкичката:)))

 

преди 8 минути , bad kid каза:

Отвори го в прозорец инкогнито и се отваря на английски.

Благодаря ти! Аз си го направих на английски, ама, лентата и там я няма:(

Явно, са направили промени, пък аз, сигурно, две години не съм ръчкала в сайта:(

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А какво точно трябва да има на тая лента? Като зададеш град и дати в дясно излиза опция да филтрираш вид имот, цена, брой легла и т.н. това ли е?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , bad kid каза:

А какво точно трябва да има на тая лента? Като зададеш град и дати в дясно излиза опция да филтрираш вид имот, цена, брой легла и т.н. това ли е?

Да, ама на мен не ми излиза, може би,  на ipad само така става.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

В профила ми в АИРБНБ не виждам предишните ми съобщения и комуникации. Не мога и да пращам съобщения? Нещо пропускам някои нови изисквания предполагам.

Връзка към мнение
преди 2 часа, kakadu каза:

В профила ми в АИРБНБ не виждам предишните ми съобщения и комуникации. Не мога и да пращам съобщения? Нещо пропускам някои нови изисквания предполагам.

През приложението ми излизат съобщенията. За изпращане, не знам, не съм пробвл.

Връзка към мнение

При мен също излизат старите съобщения. Преди седмица и пращах. Нямам проблеми. Преди време имаше ъпдейт. Да не е от това? Ползвам приложението.

Връзка към мнение
преди 14 минути , Костов каза:

През приложението ми излизат съобщенията. За изпращане, не знам, не съм пробвл.

Не ползвам приложението, нямам такъв телефон с пипане, моя е с копчета. Преди всичко беше наред пред браузъра от компютъра, сега не е . 

Връзка към мнение
преди 4 минути , kakadu каза:

Не ползвам приложението. Преди всичко беше наред пред браузър, сега не е . 

При мен съобщенията и през браузер си излизат. Ако е от значение съобщенията са отпреди година а браузера е Chrome.

=.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами не знам, може да имаш някакъв проблем с акаунта или браузера. Пробвай с изтриване на кукитата, друг браузер, или ги питай.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.