Прескочи до съдържание

резервация с Galahotels.com


slujitel

Препоръчани мнения

Отмених резервацията и направих нова  :) Да видим дали ще се потвърди още един положителен опит при отмяна, като този на Георги Матеев. Ще пиша като (ако) си получа парите обратно. 
Само не мога да разбера защо във фактурата и ваучера, които ми изпращат пише, че съм платила 101 евро, но ще проверя извлечението от сметката и ще стане ясно? 

Редактирано от pamelanb
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Отмених резервацията и направих нова  :) Да видим дали ще се потвърди още един положителен опит при отмяна, като този на Георги Матеев. Ще пиша като (ако) си получа парите обратно. 

Само не мога да разбера защо във фактурата и ваучера, които ми изпращат пише, че съм платила 101 евро, но ще проверя извлечението от сметката и ще стане ясно? 

 

Ще платиш разликата от сумата и купона.

Така аз от 100 евро цена намалих с купон 10 евро и имах още около 15 евро Member Rewards, които също използвах и платих накрая приблизително 75 евро (точно такава сума ми дръпнаха от картата). :)

Редактирано от woman_in_white
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ще платиш разликата от сумата и купона.

Така аз от 100 евро цена намалих с купон 10 евро и имах още около 15 евро Member Rewards, които също използвах и платих накрая приблизително 75 евро (точно такава сума ми дръпнаха от картата). :)

 

Да, наистина, точно така стана. Блокирана ми е сума в размер на 180, 14 лева (91 евро). Благодаря много на Hollywood и Георги Матеев за куража!  :thankyou:

Отделно - за първата резервация, която анулирах, получих имейл от Galahotels, че до 21 дни ще ми върнат парите. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Георги Матеев

GalaHotels продължават да ме изненадват изключително приятно и лично за мен вече са избор №1 за резервация на хотели.

 

Току-що (абсолютно безпроблемно) се чекирах във Венеция - 4 звезден хотел в центъра, 2 нощувки, двойна стая със закуска. От любопитство проверих настоящата цена на моята стая - 900 евро тотал. През GalaHotels съм платил за същото... 170 евро.

 

Бих казал WOW.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

След няколко разглеждания на хотели в един град, без да пристъпнам към резервация, системата сама ми добавя резервации в  My Account > My bookings. Това е недопустимо,дори звънят през ден по телефон. Що за нахалство?!Farm-Fresh_thumb_down.png

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Има опция в менюто да си кенселираш резервациите и тогава няма да ти се обаждат.

Аз съм леко разочарован от galahotels, за 1-ви път ми дава доста по-високи цени в сравнение с booking за всичките хотели в Кьолн.

Връзка към мнение

Има опция в менюто да си кенселираш резервациите и тогава няма да ти се обаждат.

Аз съм леко разочарован от galahotels, за 1-ви път ми дава доста по-високи цени в сравнение с booking за всичките хотели в Кьолн.

 

Резервация не съм правил. Резервация има, когато попълня данните на картата за плащането и т.н.....  Уникум са!  :biggrin:  .

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение
Георги Матеев

Така е в GalaHotels - ако кликнеш на цената системата им автоматично създава резервация, която седи в профила ти, готова за по-късно довършване (или канселиране). Това не те задължава по никакъв начин, като в повечето случаи дори е доста удобно, тъй като не се налага после да помниш или ровиш за същия хотел.

 

На мен са ми звъняли само 2 пъти по телефона и ме питаха съвсем любезно дали имам нужда от помощ за довършване на започната резервация. Това беше само в началото, когато им бях съвсем нов клиент. И макар да не са настоятелни това очевидно не е много стандартна практика. Обаче вече имам 19 резервации през тях и ми спестиха толкова много пари, че им прощавам лекото отклонение. А днес даже ми изпратиха персонален промо код за -30€, може би защото по фейсбук си лафя директно с една мацка от техния маркетинг отдел.

 

Към момента съм им МЕГА фен във всяко едно отношение и продължавам да ги препоръчвам с 2 ръце. В голяма част от случаите (разбира се, винаги има изключения) изкарват много добри цени.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

И на мен ми се обажда един младеж - полафихме си и се разбрахме. В никакъв случай не беше нахално, а по-скоро, ако може да бъде в помощ. :)

Цената на която резервирах беше изключително атрактивна.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Поразгледах този сайт, но не виждам къде пишат подробностите за безплатно отказване. Видях, че на места пише, че не може да се откажеш, но никъде не пише колко по-рано можеш, 2, 5, 10 дни??? Трябва да се регистрирам и да започна да резервирам наистина, за да видя тези подробности ли?

 

Регистрирах се е и симулирам резервиране, но пак не пише подробнсоти за отказа..

В ТС пише, че нормално било 4-5 дни преди датата, но никъде не пише точно колко..много странно

 

Намерих го, дава го в детайли накрая!

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Браво на вас. :)
Аз обаче, вече за поне 5-6 места, за които съм търсил, така и не намирам по-добри цени в Galahotels, отколкото в Booking, например. :huh::rolleyes:

Връзка към мнение

Браво на вас. :)

Аз обаче, вече за поне 5-6 места, за които съм търсил, така и не намирам по-добри цени в Galahotels, отколкото в Booking, например. :huh::rolleyes:

И аз като теб :mad: Ни за Австралия, ни за НЗ, ни за Сюис :angry: Аз съм си направила резервации през Букинг с право на отказване и следя Експедия и Галахотелс, ама тц,тц. Дали хотелите, които ми трябват са много посещавани, та нямат нужда от намаления :rolleyes: , не знам. Ама стана ясно, че като наближи датата, тогава може да има спад на цената, ако не е пълен хотелът. Ще чакаме.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

В чест на истината Азия/Австралия/Океания не е най-силната страна на GalaHotels.

 

Но за доста други места, особено в Европа, изкарват супер тънки оферти.

 

Затова най-добре е да се следят всички сайтове :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В чест на истината Азия/Австралия/Океания не е най-силната страна на GalaHotels.

 

Но за доста други места, особено в Европа, изкарват супер тънки оферти.

 

Затова най-добре е да се следят всички сайтове :)

 

Разгледах за настаняване в Бари през зимата, но хотели им се броят на едната ръка, а цените са конкуретни на тези в Трите долини по същото време. :lol:

Връзка към мнение
Георги Матеев

Разгледах за настаняване в Бари през зимата, но хотели им се броят на едната ръка, а цените са конкуретни на тези в Трите долини по същото време. :lol:

 

Очевидно е въпрос на конкретна дестинация и малко късмет. За сметка на Бари пък аз си взех 3-звезден хотел в центъра на Римини за по 13 евро на нощ, със закуска :) И като цяло досега почти винаги намирам каквото ми трябва на по-ниска цена. Изключенията са малко, поне за това, за което аз съм търсил.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 Така и не можах да платя с мойта карта през този сайт. А днес са ми пратили нова оферта със 100 евро по-ниска цена. И аз не мога да я купя. От банката обясняват, че вероятно сайтът не поддържа тези пластики, каквото и да значи това...

Връзка към мнение

 Така и не можах да платя с мойта карта през този сайт. А днес са ми пратили нова оферта със 100 евро по-ниска цена. И аз не мога да я купя. От банката обясняват, че вероятно сайтът не поддържа тези пластики, каквото и да значи това...

Пробвайте с друга карта.

Аз платих с кредитна Виза,  моя приятелка с дебитна(не знам каква точно), а друга приятелка с виртуална(сигурно се води дебитна и тя).

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мисля, че има значение периода до резервцията. До зимата има много време и цените са високи. Ако е по-близка дата, може да има намаления.

 

Oще е зима по курортите, но Gala цените са високи. 

Цакат те с каса топла бира!  :biggrin:

 

Ето ти пример за утре

 

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение
Георги Матеев

Не правиш коректно сравнение, тъй като не всеки има Genius (-10%) статус в booking.com. По тази логика - GalaHotels постоянно имат купони за намаление, като дори в момента на facebook страницата си подаряват ваучери за по -15€. Сам можеш да сметнеш кое накрая излиза по-евтино  ;)

 

И като сме тръгнали да даваме примери. Вчера от GalaHotels си букнах хотел в Хонг Конг за €214 (€239 нормална цена минус €15 ваучера минус 4% кешбек). Същият хотел в booking.com струва €306, като няма нито genius отстъпка нито кешбек. Нямам какво повече да добавя :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.