Прескочи до съдържание

резервация с Galahotels.com


slujitel

Препоръчани мнения

Сю, на пръв поглед разликата между първата и втората оферта за стаи с най-ниска цена е вида на леглото. Първото е двойно легло /double/, а втората оферта е за две единични легла /twin/. Иначе не познавам сайта и не знам къде може да се намери допълнителна информация.

 

 

П.П. Мак ме е предварил :)

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Разликата е, че първата можеш да отмениш до определен срок, втората плащаш на мига и забравяш за парите, ако нещо стане.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

подробности за стаите май няма или поне аз не намерих в сайта, когато запазвах. Аз потърсих хотелите в други сайтове и там разгледах снимки, и горе долу придобих представа какво да очаквам. Дори не намерих в galahotels.com някъде да пише колко city tax трябва да плащам на място, но това също го видях в други сайтове. Но пък всичко мина ок и хотелите, които запазих си бяха това, което очаквах и даже по-хубави

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Получих обаждане :) Разпитах ги. Казаха, че стаите са едни и същи, но ги получават от различни "доставчици" на различни цени и просто да резервирам най-ниската. Изпратиха ми и мейл, но в него няма отстъпка, за която говорите в различни мнения. А много се надявах да има, защото увеличих престоя си и ми дава по-висока цена на нощ, отколкото при по-малкото нощувки. Ще съм доволна едва при отстъпка 5% + код -10 EUR , който видях във Фейсбук страницата им. Ще изчкам да видя дали утре ще ми оферират нещо в следствие на бездействието ми.

Връзка към мнение

Сю, пробвай със SEPT10EUR. За -10 евро е кодът.

Другото, което намерих е това: http://www.promopro.com/merchant-Galahotels-coupons-deals-61265.html

Има опция да си поискаш код за -10%. Ще ми е интересно дали ще ти изпратят.

Редактирано от Eti*
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да де, същия код за -10Е мисля да ползвам, има го във Фейсбук страницата им. Но се надявах на персонално допълнително намаление в e-mail, за да приложа и двете. Така бих постигнала цената, която иначе се получаваше на нощ при по-малкото нощувки.

Връзка към мнение

След като цената на нощувките ти се променя с оглед на периода, защо не направиш една резервация за по-кратък преиод и след това още една за остатъка. Така поне за част от нощувките ще имаш по ниска цена.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Как се използват натрупаните "Member Rewards"?

 

Като стигнеш до екрана с плащането накрая има едно поленце, където можеш да напишеш колко от натрупания rewards искаш да похарчиш и системата ти ги приспада от цената.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Като стигнеш до екрана с плащането накрая има едно поленце, където можеш да напишеш колко от натрупания rewards искаш да похарчиш и системата ти ги приспада от цената.

 

Разцъквам на плащането, но няма това поле. Да не би да има някакви допълнителни изисквания?

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Разцъквам на плащането, но няма това поле. Да не би да има някакви допълнителни изисквания?

 

Кликаш върху Pay with your Rewards (показала съм със стрелка) и се показва полето, от което може да платиш с тях. В случая аз съм ги използвала за нова резервация...

8355741M.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Кликаш върху Pay with your Rewards (показала съм със стрелка) и се показва полето, от което може да платиш с тях. В случая аз съм ги използвала за нова резервация...

8355741M.jpg

Мерси за снимката! Хванах му цаката. Сумата трябва да е над 20 евро, за да се активира полето.

Връзка към мнение

Имам резервация чрез Galahotels , със съответния предплатен ваучер. В момента съм намерил за същия хотел и пак чрез Galahotels по- изгодни условия. От вчера се опитвам да анулирам първа резервация и да направя нова , като този път ми се иска да се възползвам и от промоционалния код и от отстъпката (%) , която дават от Galahotels.

До този момент направих следното :

-Влязох в Customer service и избрах опция “Отказ от резервация”.Описах проблема и се опитах да изпратя отказа. Появи се “прозорец” с надпис “Wrong booking ld”  и не ми позволява да вървя напред.

Изпратил съм запитване дo info.galahotels.com , но нямам отговор

Какво бихте ме посъветвали , тъй като бързам , за да не изпусна благоприятната оферта в този момент

Връзка към мнение
Георги Матеев

-Влязох в Customer service и избрах опция “Отказ от резервация”.Описах проблема и се опитах да изпратя отказа. Появи се “прозорец” с надпис “Wrong booking ld”  и не ми позволява да вървя напред.

 

Резервациите не се отменят от customer service. Влез в My Account, оттам в конкретната резервация и там ще видиш бутон CANCEL. Само преди това внимателно прочети условията и дали резервацията е с право на безплатна отмяна. Ако е така - отменяй смело (ще ти върнат парите по картата до 7-10 дни) и директно резервирай наново същия хотел.

 

 Ако съм прочела внимателно условията им, при отказ си удържат 20%, минимум 20 евро. Така че имай го предвид дали си струва занимавката.

 

Нищо подобно. Пари удържат единствено, ако условията на резервацията не позволяват безплатна отмяна на хотела, иначе връщат всичко до стотинка.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Нищо подобно. Пари удържат единствено, ако условията на резервацията не позволяват безплатна отмяна на хотела, иначе връщат всичко до стотинка.

Много се радвам, ако е така. Аз съм нов потребител там и имам само една резервация, не съм канселирала нищо. :)

Но ето какво пише на страницата им:

Generally you can cancel your room(s) 3-4 days before the check-in date with а full refund and only a cancellation penalty. If you cancel your reservation after the deadline you are not entitled for a full refund. Cancellation penalties are charged by GalaHotels.

The cancellation penalties are as follows:

*If you cancel your reservation before the deadline you will be charged 5 % of the total cost of the reservation (not less than 20 EUR).

Цитатът е оттук: http://www.galahotels.com/en/FaqAndPayment

Е, вдигнала съм чувствително процентите, съжалявам, че не проверих, преди да пиша. Но от друга страна, добре, че се изясни, че не спазват тая политика по начина, по който аз съм разбрала. :)

Редактирано от maybe
Връзка към мнение
Георги Матеев

Много се радвам, ако е така. Аз съм нов потребител там и имам само една резервация, не съм канселирала нищо. :)

Но ето какво пише на страницата им:

Generally you can cancel your room(s) 3-4 days before the check-in date with а full refund and only a cancellation penalty. If you cancel your reservation after the deadline you are not entitled for a full refund. Cancellation penalties are charged by GalaHotels.

The cancellation penalties are as follows:

*If you cancel your reservation before the deadline you will be charged 5 % of the total cost of the reservation (not less than 20 EUR).

Цитатът е оттук: http://www.galahotels.com/en/FaqAndPayment

Е, вдигнала съм чувствително процентите, съжалявам, че не проверих, преди да пиша. Но от друга страна, добре, че се изясни, че не спазват тая политика по начина, по който аз съм разбрала. :)

 

Честно казано това никога не го бях виждал досега. Надявам се да не е нещо ново.

 

Но е факт, че досега съм отменял 4-5 резервации при тях (последно преди 10 дни) и си получавах обратно пълната сума.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Търся хотели в Бон за втората половина на януари, гледам в Booking и Galahotels. Цените на Booking в момента са по-читави. Не мога да си го обясня. Необходима ли е регистрация, за да получа по-добри цени? И тук и в booking? Питам, защото не съм регистрирана по тези сайтове и за сега си правя резервации така.

 

Сигурно въпросите ми са тъпички, но ще ми простите. B)

Връзка към мнение

Никой не е казал, че в Галахотелс винаги е по-евтино. Макар, че букинг напоследък е по-скъп си има попадения и с него.

При регистрация падат цените с букинг за определени хотели, но ако си нов клиент не.

Връзка към мнение

Благодаря. т.е. да не се  напъвам да се регистрирам сега, просто ще си проверявам всеки ден цените, може пък да се появи нещо читаво. Пишат ми, че за моите дати цените растат и има много малко свободни стаи в booking. Иначе ще прескочим Бон :) или пак ще гостуваме.

Връзка към мнение

Аз не съм срещал да пише някъде, че цените падат... :) съмняваме да го срещна някога.

Нищо не ти пречи да си резервираш нещо с право на отмяна и да си дебнеш за по-добра цена. Ако излезе, си резервираш отново и отказваш старата, не губиш нищо, най-много да спечелиш.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.