Прескочи до съдържание

резервация с Galahotels.com


slujitel

Препоръчани мнения

Здравейте, на път съм да използвам услугите на този сайт. Сценарият с разглеждането на хотел и после подканващото обаждане на служител от сайта и при мен премина. Притеснението ми е следното, харесах хотел в Прага, на 5 минути от сградата на Общината, но този хотел не се предлага в нито един от останалите сайтове-Booking, Venere, e.t.c., а е от веригата Best Western. В сайта на самия хотел ми изписва, че няма свободни места. Надникнах и в street view на google да проверя съществува ли това чудо - да съществува такъв хотел :). Цената е несравнимо ниска за топ центъра на Прага. Какво бихте ме посъветвали? Благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Какво бихте ме посъветвали? Благодаря!

 

Добре дошла.

 

За кои дати гледаш? 1 стая ли ще резервираш?

Best Western-ите в Прага и околия са десет :)

http://book.bestwestern.com/bestwestern/selectHotel.do?city=Prague&countryCode=CZ

 

Edit: сега погледнах, че за първите два хотела през юли и август вярно няма свободни стаи :huh:

Връзка към мнение

Здравейте, на път съм да използвам услугите на този сайт. Сценарият с разглеждането на хотел и после подканващото обаждане на служител от сайта и при мен премина. Притеснението ми е следното, харесах хотел в Прага, на 5 минути от сградата на Общината, но този хотел не се предлага в нито един от останалите сайтове-Booking, Venere, e.t.c., а е от веригата Best Western. В сайта на самия хотел ми изписва, че няма свободни места. Надникнах и в street view на google да проверя съществува ли това чудо - да съществува такъв хотел :). Цената е несравнимо ниска за топ центъра на Прага. Какво бихте ме посъветвали? Благодаря!

 

Принципно в различните сайтове се пускат за продажба различен брой стаи (и често вид), така че няма нищо странно в един сайт да няма останали стаи, а в друг да има. Щом хотела съществува и те устройва, резервирай. Ако има някакъв проблем те ще си кажат, но вероятно няма да има.

Връзка към мнение

Здравейте! Много сте мили! Благодаря ви!

Датите ми са 04.10-08.10. Хотелът, на който съм се спряла е Bila Labut. Необходими са ми две двойни стаи. Притеснението ми идва не от това, че в останалите сайтове за хотелски разервации няма свободни места, а от това, че хотелът въобще не фигурира в тях. Имах нужда от малко подтик, дадохте ми го :-) и ще резервирам по обяд.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте! Много сте мили! Благодаря ви!

Датите ми са 04.10-08.10. Хотелът, на който съм се спряла е Bila Labut. Необходими са ми две двойни стаи. Притеснението ми идва не от това, че в останалите сайтове за хотелски разервации няма свободни места, а от това, че хотелът въобще не фигурира в тях. Имах нужда от малко подтик, дадохте ми го :-) и ще резервирам по обяд.

 

В най-лошия случай ще има малко неудобство да ти се върнат парите обратно, ако наистина няма места. След като направиш резервация в galahotels, изпрати имейл на хотела да я потвърдят и да се успокоиш :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В най-лошия случай ще има малко неудобство да ти се върнат парите обратно, ако наистина няма места. След като направиш резервация в galahotels, изпрати имейл на хотела да я потвърдят и да се успокоиш :)

Благодаря! Ще ви споделя по-късно и моя опит със сайта, надявам се да е сполучлив :) За сега няма да си отменям резервацията за друг хотел чрез Букинг.

Редактирано от Eti*
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Направих резервация за хотел,но поради недостиг по картата ми не е завършена. Седи pending. Та питането ми е: Ако платя след месец-два, същата сума ще ми иска или актуалната към момента? И дали ще мога да ползвамактуалните към момента кодове за намаление? Надявам се някой да ме ориентира в тази ситуация! 

Връзка към мнение

Направих резервация за хотел,но поради недостиг по картата ми не е завършена. Седи pending. Та питането ми е: Ако платя след месец-два, същата сума ще ми иска или актуалната към момента? И дали ще мога да ползвамактуалните към момента кодове за намаление? Надявам се някой да ме ориентира в тази ситуация! 

Преместих питането в правилната тема.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Да дам отчет и за нашата резервация.

Въпреки невероятно ниската цена, на която резервирахме хотела във Флоренция, всичко беше точно с настаняването. Единствено доплатихме на място градската такса, но това е така при всички резервации.

Не съм се свързвала с хотела предварително. :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Аз тези дни бях в Милано и Болоня и също нямах никакви проблеми с резервациите. Хотелът в Болоня беше 4 звезди, като стаята ни беше на 7 етаж с много яка гледка - цена 35 евро на вечер.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Пропуснах и аз да се отчета... Бях резервирала през тях нощувки в Мюнхен и Залцбург и нямах никакви проблеми с резервациите. Наложи ми се да канселирам една резервация (с право на безплатна отмяна) и също нямах проблеми с връщането на парите. Бях се свързала този път само с хотела в Залцбург, защото увеличих нощувките там. За сравнение миналата седмица пак резервирах през тях хотел в Малта 4* , за който платих 40 евро на вечер по-ниска цена от Букинг и сайт на хотела за същия вид стая, условия и период.

Eti* резервирам обикновено около 2 месеца преди пътуването (след сам. билети това е следващата стъпка при мен).

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря ти, woman in white, аз гледам в същата посока, но моето пътуване в Малта е следващата година. Ама, с много нисък рейтинг тези малтийски хотели :P Аз гледам Валета, Слима и Сент Джулиан, като места за настаняване. Но всичко, което ме устройва като цена и местоположение ми излиза non refundable, а не искам да се ангажирам на толкова ранен етап.

Иначе през Гала платих хотел за октомври.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да дам отчет и за нашата резервация.

Въпреки невероятно ниската цена, на която резервирахме хотела във Флоренция, всичко беше точно с настаняването.

 

Аз тези дни бях в Милано и Болоня и също нямах никакви проблеми с резервациите. Хотелът в Болоня беше 4 звезди, като стаята ни беше на 7 етаж с много яка гледка - цена 35 евро на вечер.

 

 За сравнение миналата седмица пак резервирах през тях хотел в Малта 4* , за който платих 40 евро на вечер по-ниска цена от Букинг и сайт на хотела за същия вид стая, условия и период.

 

Момичета, бихте ли споделили за кои хотели става дума. ;)

(извинявам се, ако вече сте споменавали някъде)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Момичета, бихте ли споделили за кои хотели става дума. ;)

(извинявам се, ако вече сте споменавали някъде)

Фичо, моя хотел е във Флоренция - хотел Romagna. Линк сега не мога да ти дам, че пиша от телефона.

 

Ети, заплесваме се аз, ама по други неща! :)

 

Стенк, в движение сме, затова се забавих, иначе ... скоростен отговор за Фичо има винаги! :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Съжалявам, но сега влизам и виждам питането на Фичо.

Моят хотел в Малта е Solana Hotel & Spa http://www.solanahotel.com/

 

Edit: Става дума за стандартна двойна стая (с тераса, специална оферта), 5 нощувки, със закуска и безплатна отмяна седмица преди пристигане. За всичко това на 6 август платих 248,56 евро (гледам, че от 267 евро съм я намалила с купон 4% и rewards). Тогава цената в букинг за същото време, същата стая и условия беше с около 200 евро повече. :)

Редактирано от woman_in_white
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Момичета, бихте ли споделили за кои хотели става дума. ;)

(извинявам се, ако вече сте споменавали някъде)

В Милано - хотел Virgilio - с 2 звезди, не е нещо особено, малко старо всичко, но пък беше чист и жената от рецепцията беше много разговорлива и добронамерена. Беше най-евтиният вариант за моите дати, а и на 5 мин пеша от метро линия М1, с която се ходи на Expo 2015 и до центъра :)

В Болоня - хотел Suite Hotel Elite - 4 звезди, хубави стаи, хубава гледка от 7-я етаж към Sanctuary of the Madonna di San Luca, закуската също беше много добра, в хотела работи и една българка; недостатъци - малко далеко от центъра, но пък има автобуси, които минават на всеки 10мин към центъра (ние ходим пеша и не сме ги пробвали) и може да се хване автобуса до летището пред хотела

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Има удари с определени хотели , но ако целенасочено търсиш нещо поне аз не откривам драстична разлика с букинг.

Връзка към мнение

Съжалявам, но сега влизам и виждам питането на Фичо.

Моят хотел в Малта е Solana Hotel & Spa http://www.solanahotel.com/

 

Edit: Става дума за стандартна двойна стая (с тераса, специална оферта), 5 нощувки, със закуска и безплатна отмяна седмица преди пристигане. За всичко това на 6 август платих 248,56 евро (гледам, че от 267 евро съм я намалила с купон 4% и rewards). Тогава цената в букинг за същото време, същата стая и условия беше с около 200 евро повече. :)

Много добре изглежда хотелът! Ще чакам да се върнеш и да дадеш отзиви. За моите дати в момента е 204 евро(без купон), което ми е напълно в бюджета!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, след многото положителни коментари за Galahotels , и аз се ориентирах към тях, тъй като за моята дестинация Малта , почти всички хотели са на значително по ниски цени в сравнение с booking..

Но не мога да разбера защо на стаите на които са non -refundable, доста често са с по-високи цени от тези на които не пише нищо...Поне аз така си тълкувам ,че другите би трябвало да са с възможност за възстановяване, което както разбрах ще разбера на финала на резервацията. Разликата не е голяма,както в booking, а и категоризацията на стаите е толкова обширна, че може проблема да е и в моето разчитане , но няма логика...моля за мнение тези които са ползвали техните услуги и kak да съм сигурна, че стаята която запазя е с възстановяване на сумата.....благодаря предварително..

Редактирано от Tina
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте! Можете ли да ме ориентирате дали някъде излиза информация какво има в стаята, която искам да резервирам? Примерно в букинг пише квадратура на стаята, дали леглото е двойно или 2 единични, WiFi и оборудване на банята. Тук, в Galahotels има ли подобно нещо или ми убягва от погледа?

Как например да разбера разликата между първата и втората най-ниска цена от този пример:

 

post-2019-0-60218400-1440858343_thumb.jpg

 

П.П. Прочетох напред в темата, че някои стаи не се обявяват в други сайтове, но и в сайта на хотела няма нищо подобно и по-различно от просто еднични, двойни и апартаменти.

 

 

Редактирано от Сю_
Връзка към мнение

Конкретно за примера: дабъл е двойно легло, туин е две единични легла.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.