Прескочи до съдържание

резервация с Galahotels.com


slujitel

Препоръчани мнения

Без да си Genius (-10%), цената отново е по-ниска - 60 евро. Минус €15 ваучера на Гала се прилага на сума над 100 евро, който не е приложим в този случай.

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение
Георги Матеев

Като добавиш още €3.33, които Gala ти връщат като кешбек, разликата в цената става пренебрежимо малка. Дотолкова малка, че не заслужава коментар, освен да издадеш откъде купуваш каса бира за по 7 лева - искам и аз да пазарувам оттам.

 

Виж, със спестените €92 от хотела в Хонг Конг ще се почерпя наистина стабилно.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
Георги Матеев

Още една точка в полза на Galahotels.

 

Току-що (напълно безпроблемно както винаги) се настаних в невероятния Gran Bolivar хотел в Лима, буквално на пъпа на историческия център. Стаята ми е 40 квадрата в много класически стил и включва закуска + интернет. През Galahotels платих скромните 24 евро на нощ за този хотел.

 

Как да не им се кефя?

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Ще обясна моята случка с Galahotels, като още не мога да разбера дали аз не бъркам някъде, поради причината че съм прохождаща в пътуванията и с тези сайтове. За пръв път организирам и ще пътувам .Дестинацията, вече разбрахте може би  е Рим. В Гала ми попадна един много хубав хотел в района на Испанските стълби, в боокинг цената беше около 1000 лв., а в Гала около 500 лв.- икономична стая и за това писах тук да питам,дали е някаква уловка. Тъй като дадох на резервирай, за да видя цената, в профила ми стоеше този хотел. Свърза се с мен техен представител,да ме попита дали имам проблем с резервацията, аз му казах,че никъде не виждам снимка на този вид стая-икономична, навсякъде има снимки в другите сайтове на хотела и стаите,но в Гала няма никакви.А само при тях има оферта за икономична стая и това ме притесняваше,да не е уловка. Обеща да ми изпрати сники и ми изпрати на имейла снимките, които съм виждала в други сайтове. Притеснението ми беше, каква е тази икономична стая, да не е някое мазе, а хотелът е супер и на супер цена. На другият ден вече стаята я нямаше в сайта, за това писах на същият господин да попитам дали я има стаята и той ми отговори :

Dear,

You have to make the preypayment with your credit card to confirm the booking. Our rates are subject to daily change and the rate raised a lot unfortunately.

(следва линк с нови ,доста по- скъпи цени за хотела,няма я тази икономична стая)

Let me know if you want me to look for another options if this hotel doesnt fit your budget anymore

И аз решавам,че не ме устройва, но  вечерта виждам,че съм получила  имела писмо от "GalaHotels.com"(info@galahotels.com)

Dear Natay

Thank you for choosing GalaHotels.com.

The hotel you have requested is available at the moment.

You dont need to make a new booking. You may continue your booking as it is written below.

We can now offer you Top Floor Navona in "Rome, Italy" for a "% 5" discounted rate; instead of 247 EURyou pay only 234.60 EUR

To contiune with your booking, just click on the link below:

xxxxxx

The final step, you will write the guest names and enter your credit card details.

Please keep your login details as you can use the same account for your future bookings.

Status : Pending Request Id : 8446844 Hotel Name : Top Floor Navona City : Rome, Italy Order Date : 23.05.2015 Quantity : 1 CheckIn : 08.08.2015 CheckOut : 13.08.2015 Currency : EUR BoardType : Bed And Breakfast RoomType : Economy Double Total : 234,65 EUR

To use this one time chance you need to login to your account and enter (re-enter) your credit card details. Please note that our system only accepts Visa and Mastercard.

Thanks for choosing us.

Best regards

Това беше страхотно, толкова много ме зарадва, обаче нали я нямаше тази стая, каква е тази оферта (пак Тома Неверни),а и трябваше да си вкарам пари в сметката, нямах в момента толкова,беше към 23 когато го прочетох (моя грешка, но не съм очаквала). Писах им имейл :

Hello,

Thank you for your special offer. It look really great.
I want to book this room, but at the moment i don't have possibility.
I can continue with my reservation tomorrow after 10am till 12am
Please let me know does the room still available at the moment, and can i book the room tomorrow with the same special discount.
Thank you in advance.
Best Regards,
На който не получих никакъв отговор, препратих го и към агента им, с който поддържах връка и пак нищо ....
Писах на другият ден на личният им чат,който излиза в сайта им и пак никакъв отговор. Незнам дали аз бъркам, като незапозната с тези организации. Вие как мислите?
Много ви се извинявам за мноооогото написано, доста съм обстоятелствена.
Редактирано от nataly_2003
изтрит линк към профила
Връзка към мнение

Аз мисля, че сама се вкарваш в измислен филм. Ако този линк все още работи, а в мейла никъде не е написан период в който офертата е валидна, смело резервирай и не се замисляй щом те устройват условията. Не виждам никаква причина от допълнително потвърждение от хотела, агента или който и да е било друг...


Съветвам те да изтриеш линковете, че през тях директно влязох в твоя профил в Galahotels, а надали би искала някой друг недобронамерен да го стори...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря за отговора, наистина все още не разбирам достатъчно и нямам опит в това, опитвам се да наваксам с четене на форума. Хотел вече резервирах,чрез otel.com. Просто смятах,че все пак някой ще ми отговори от Galahotels, за да ме убеди и да ми потвърди че стаята е свободна.А ако бях превела парите, а стаята не е свободна, да ме пратят в някой хотел до Термини не ми се искаше. А за линка, някой се е справил преди мен :)

Връзка към мнение

Вторият линк към хотела също е добре да махнеш, защото пак води директно в твоя акаунт. Много странна е тази платформа. За първи път виждам линк, който да води към акаунт на регистриран потребител, който може да се отвори от нерегистриран потребител. Жоро Матеев, отбележи една червена мигаща лампа относно любимата ти резервационна система. Определено това не е на добре...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На мен ми е интересно Георги Матеев какво ще каже, дали грешно тълкувам това,че не са ми отговорили. Той е с много добро впечатление от тях, не го опровергавам, много пъти е пътувал с тях и той ме убеди да се спра на тях.

Връзка към мнение
Георги Матеев
Натали, забелязвал съм и друг път, че GalaHotels често изкарват определен тип стаи (economy или единични), които в други търсачки не се появяват въобще - явно не всеки хотел пуска най-евтините си стаи да се продават през всички платформи. Многократно съм резервирал точно такива стаи и досега не съм спал в мазе :) В случая от мнителност просто си изпуснала една добра оферта, но не е края на света. За в бъдеще в подобни ситуации резервирай смело, не мисля, че ще имаш какъвто и да е проблем.
 

Вторият линк към хотела също е добре да махнеш, защото пак води директно в твоя акаунт. Много странна е тази платформа. За първи път виждам линк, който да води към акаунт на регистриран потребител, който може да се отвори от нерегистриран потребител. Жоро Матеев, отбележи една червена мигаща лампа относно любимата ти резервационна система. Определено това не е на добре...

 

По принцип такава информация не се споделя наляво и надясно. Не забравяй, че това е персонален имейл от GalaHotels до Натали, в който явно са й пратили удобен директен линк към нейния акаунт за да си завърши резервацията. В нормална ситуация външен човек няма как да се докопа до този линк и съответно да се логне в чуждия акаунт. Въпреки това ще им драсна един профилактичен мейл за да обърна внимание, при наличието на такъв директен линк системата им би трябвало да иска въвеждане на парола още един път като допълнителна мярка за сигурност.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

 

Натали, забелязвал съм и друг път, че GalaHotels често изкарват определен тип стаи (economy или единични), които в други търсачки не се появяват въобще - явно не всеки хотел пуска най-евтините си стаи да се продават през всички платформи. Многократно съм резервирал точно такива стаи и досега не съм спал в мазе :) В случая от мнителност просто си изпуснала една добра оферта, но не е края на света. За в бъдеще в подобни ситуации резервирай смело, не мисля, че ще имаш какъвто и да е проблем.
 

 

По принцип в нормална ситуация няма да споделяш такива линкове наляво и надясно

В случая, явно съм пропуснала офертата, но не мога да се оплача и от тази,която намерих.За в бъдеще ще знам!

А относно линка, незнаех, че ще се появи моят профил.

Връзка към мнение

Аз за първи път резервирах с тях за Истанбул и като цяло съм доволна, но пристигнахме по-късно (към 7 вечерта) и ми дадоха стая с прозорец към стени на комин (не знам как се казва точно, но почти като без прозорец, представете си вътрешен двор с размерите на комин). Оплаках се на рецепцията и ми смениха стаята без проблем, но на следващия ден, с много по-хубава. И все пак ми направи неприятно впечатление, при положение, че плащаш стаята предварително.

Редактирано от Мрън
Връзка към мнение
Георги Матеев

Има ли активни кодове или ваучери за гала хотел? Във фейса нямат нищо, само връщат 3%.

 

За съжаление в момента нямат активни кодове.

 

Аз за първи път резервирах с тях за Истанбул и като цяло съм доволна, но пристигнахме по-късно (към 7 вечерта) и ми дадоха стая с прозорец към стени на комин (не знам как се казва точно, но почти като без прозорец, представете си вътрешен двор с размерите на комин). Оплаках се на рецепцията и ми смениха стаята без проблем, но на следващия ден, с много по-хубава. И все пак ми направи неприятно впечатление, при положение, че плащаш стаята предварително.

 

Кофти, но проблема в случая е дошъл от хотела, а не от резервационния портал. И на практика за хотела няма огромно значение дали стаята е платена предварително или не.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Всъщност вероятно колкото по-късно пристигнеш, толкова по-голяма вероятност има да ти дадат лоша стая, те сигурно остават последните... Другата вероятност е ъпгрейд до по-скъпа, ако са свършили от твоите, а по-скъпите не са се продали.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами според мен има значение, че си платил всичко предварително, все пак ако си платил само една нощувка или някакво капаро е по-вероятно да се откажеш от останалите нощувки ако не ти хареса стаята, а така, като си платил предварително (в моя случай и non-refundable) нямаш много избор. Това ми беше мисълта.

Връзка към мнение

Тъкмо изчетох цялата тема, която неясно как до момента ми е убягвала. Къде да следя за промокодове ако реша да сменя хотела в Банкок с някой 5 звезден през галахотелс?

Връзка към мнение

Тъкмо изчетох цялата тема, която неясно как до момента ми е убягвала. Къде да следя за промокодове ако реша да сменя хотела в Банкок с някой 5 звезден през галахотелс?

Този видя ли го ?

65 долара двойна стая 5* в Банкок
Връзка към мнение

Видях го. Изчетох де що има отзиви и стигнах до извода, че за момента няма да се възползвам. С новото име и като 5 звезди хотелът работи от април, обаче за момента е все още далеч от тази класа. Сигурно до ноември нещата ще се пооправят, но не ми се рискува. Иначе местоположението му не е лошо.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Имам Member Rewards, но не виждам поле, където да ги добавя, за да ги използвам при новата резервация (има само поле за въвеждане на ваучер, но не е това)

Връзка към мнение

Имам един въпрос, запазих два хотела в Милано и в Болоня през този сайт, но не можах да видя някъде да пише колко е city tax, която ще дам на място. Още не можах да намеря дали пише някъде check in и check out time.

Видях информацията, която ме интересуваше в други сайтове, но се чудех дали ги има тези неща някъде на страницата и аз да не виждам  :sarcastichand:

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Търся хотели в Амстердам през този сайт, но определено booking ми дават по-богат избор и не по-лоши цени, не знам защо е така.

 

ПП: Нито ми спешно, нито важно, просто реших да видя дали не мога да помогна на приятел, но май няма да успея :)  Няма фиксирани дати, идеята беше за август, но винаги може да се промени.

Редактирано от Lyubina
Връзка към мнение

Търся хотели в Амстердам през този сайт, но определено booking ми дават по-богат избор и не по-лоши цени, не знам защо е така.

 

Просто няма гаранция, че винаги този сайт ще по-евтин спрямо букинг. И по-рано в темата пише, че за някой хора работи, за други не :)

 

Ако желаеш пусни във форум Бенелюкс отделна тема, с малко повече подробности относно приятеля ти (размер на група, ориентировъчен бюджет, евентуално изисквания за район). В амстердамския магелански пътеводител също съм отбелязал някои базови неща за настаняването там. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, благодаря, вече го прегледах. Ако се наложи, ще питам пак. За сега нямат дати, така че ще търсим да изпадне нещо читаво. А знаеш, че от тук (където сме) до Амстердам се стига лесно и сравнително бързо, така че транспорта ще го мислим като му дойде времето. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.