Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

След като чашите са празни, вече не е блажено. Прилича на типична пражка кръчма. Бил съм в U krále Brabantského, но едва ли е тя. 

Наздраве! Точно в 10-ката. Нищо интересно не мога да кажа за мястото, освен, че като бяхме там чухме да звучи "Море сокол пие". Ти cи, @Zaro

Връзка към мнение

Наздраве! Точно в 10-ката. Нищо интересно не мога да кажа за мястото, освен, че като бяхме там чухме да звучи "Море сокол пие". Ти cи, @Zaro

Подозрителнооооо, да не сте пили и пели заедно, аааааааа? ;) ;) ;) ;) Веднага признавайте! ;) ;) ;)

Само дано Заро не е ходил скоро нейде на мач, че ше се наложи да хващам плетката...

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

Наздраве! Точно в 10-ката. Нищо интересно не мога да кажа за мястото, освен, че като бяхме там чухме да звучи "Море сокол пие". Ти cи, @Zaro

Аз имам страхотни спомени от мястото, защото изпихме ... сливовицата. А е кръчмата си е кръчма. Имаше ли сервитьор на име Мартин?

 

Да пуска някой друг, аз съм на интересното мероприятие "среща на родителското настоятелство" на едно училище.

 

Довечера ще изкопая мои снимки от там.

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

.... само пушек и миризма на сяра.

е, тва го има и на пернишкия ТЕЦ :P

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да пуска някой друг, аз съм на интересното мероприятие "среща на родителското настоятелство" на едно училище.

 

 

OK

Аз бях подготвила това:

 

DSC_8897.JPG

Връзка към мнение

Новият парламент на Грузия в Кутаиси. Ама има замесен японец - много известен японски архитект, негово дело е павилионът Фуджи на Експо 70 в Осака, който също е кръгъл. В Япония, близо до Осака  има почти същия кръгъл стадион. Освен това, участва също и в проектирането на закрития стадион в Сингапур. Кавагучи се казва японският архитект и кръглите сгради са му навик ;) ;) ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/Namihaya_Dome

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

това не е замъка Уиндзор ? еее, вие само в тая темата ли стоите, бе ;)

 

Нямам нищо против да продължиш вместо мен :). Очаквам с нетърпение загадката ти... :)

Връзка към мнение

о, в никакъв случай не беше заяждане :) просто се зарадвах, че познах нещо, а се оказа , че съм закъсняла :) Woman in white, мерси ;)

 

я да видим ще познаете ли това от кое място е

 

1917020_1165237924267_5144507_n.jpg?oh=6

Връзка към мнение

Вътре в часовниковата кула в Прага, с онзи интересния часовник? Абе не се сещам къде точно съм влизал, ама съм бил там

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Вътре в часовниковата кула в Прага, с онзи интересния часовник? Абе не се сещам къде точно съм влизал, ама съм бил там

Ааааа, много добре се сещаш! Там е.

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

neuromancer, разкошна ти е загадката!Това  един театър в Буенос Айрес, който е превърнат в книжарница Ел Атенео, това било втората най-красива книжарница в света. Първата е доминиканска църква в Холандия. Някъде имаше кафене, ама вече не помня зад сцената ли, долу ли, в подземието :wacko:И какъв точно  беше театърът, също не помня. Ама е някъде в центъра.Извън протокола: сърцето ми остана в Буенос Айрес, за мен това е най- красивият град от всички, дето съм виждала. Ееееех, младини :lol:

 

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
 

ама вече не помня ...не помня. 

 

 така че, е много трудно да се забрави, ако си го видял. Поне за мен е така.

 

Аз да напомня, че:

- първо, тук в магеланци по принцип се уважаваме, внимаваме с тона, за да не обидим някого.

- второ, обикновено изчакваме отговора на другия - в случая автора на загадката да потвърди какво е имал предвид, да си разкаже историята и т.н. и чак тогава пускаме своята.

Връзка към мнение

 

 

 

 

 

Аз да напомня, че:

- първо, тук в магеланци по принцип се уважаваме, внимаваме с тона, за да не обидим някого.

- второ, обикновено изчакваме отговора на другия - в случая автора на загадката да потвърди какво е имал предвид, да си разкаже историята и т.н. и чак тогава пускаме своята.

Имаш право и много  моля за извинение, ако съм те обидила :) В никакъв случай не съм искала да засегна никого. Приемам  забележката ти напълно.

А сложих следващата загадка, защото преди това се забавих, поради спирането на нета.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Извинявам се за забавянето, тук е сутрин :-)

AlexandraKo e права, това книжарницата Ел Атенео в Буенос Айрес, построена е за театър, после е била кино до около нач. на XXI век, и сега е книжарница.

Всъщност са верига книжарници и само тази е толкова интересна

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Благодаря, AlexandraKo, много мило от твоя страна. Но в момента нямам намислена. Всички подготвени ги изразходих. Трябва да си прегледам снимките за идеи.

Връзка към мнение

Извинявам се за забавянето, тук е сутрин :-)

AlexandraKo e права, това книжарницата Ел Атенео в Буенос Айрес, построена е за театър, после е била кино до около нач. на XXI век, и сега е книжарница.

Всъщност са верига книжарници и само тази е толкова интересна

Защото си като  на театър, имаше си и сцена, и завеси, а пък можеш да си купиш книга. Май и музика имаше.neuromancer, ти там ли живееш?

Благодаря, AlexandraKo, много мило от твоя страна. Но в момента нямам намислена. Всички подготвени ги изразходих. Трябва да си прегледам снимките за идеи.

Добре, сега ще потърся нещо.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Защото си като на театър, имаше си и сцена, и завеси, а пък можеш да си купиш книга. Май и музика имаше.neuromancer, ти там ли живееш?

 

Не, в Бело Оризонте, Бразилия
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.