Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2014


Препоръчани мнения

Това знаме няма ли дубликат?Някоя девойка не може ли да се наеме да извезе второ такова?

За мен дати няма.Всички са хукнали да скитат в началото на май.И аз така.

Ако все пак се освободи м/у 29.04 и 6.05 със сигурност ще побия знамето на върха на минарето на Алказар в Севлиля и на минарето на джамията в Кордова.

Писах те в резерв, плановете са динамични на всички и резерва е важен.

Просто хвърляй поглед на първото мнение в темата - там отразявам промените в графика.

Връзка към мнение

Здравейте!

С ruwenzogy се разбрахме за предаването на знамето - ще го взема от летището на 13 април вечерта и ще го разходим до Иран. После ще трябва да го предам на следващия, но вече съм във връзка и обсъждаме. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Между другото виждам, че 8 юни е свободна дата. По работен график ще съм в Янина, Гърция, а пък виждам, че Гърция още я няма на картата. Ще дам по-точна информация за точните дати на престоя ми скоро, но просто го вмъквам, ако представлява интерес.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте!

С ruwenzogy се разбрахме за предаването на знамето - ще го взема от летището на 13 април вечерта и ще го разходим до Иран. После ще трябва да го предам на следващия, но вече съм във връзка и обсъждаме. :)

Ти ще разходиш знамето,ще го развееш,но спретни един кратък пътепис за Иран!!Така както Алеко е писал за Чикаго.И чакаме снимки от Аятолах Хомейни Еърпорт,от Шираз,Исфахан...и т.с.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ти ще разходиш знамето,ще го развееш,но спретни един кратък пътепис за Иран!!Така както Алеко е писал за Чикаго.И чакаме снимки от Аятолах Хомейни Еърпорт,от Шираз,Исфахан...и т.с.

Тя, royak, си пише домашното, т.е. пътеписите. Няма нужда от напомняне. :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Тя, royak, си пише домашното, т.е. пътеписите. Няма нужда от напомняне. :P

 

Каквото видим и преживеем, ще разкажа. Сега се пека на друг огън обаче, наближава премиерата на книгата ми с пътеписите, но оставям на Георги да оповести новините и изненадите. :)

Редактирано от royak
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Ауууу, айде бе Основателю, оповестявай ги!! Викни глашатея да ни извести... така обичам изненадите!

 

Браво, royak! Само така.. кажи кога, къде и да се изтупаме магеланци на премиерата.. :P :P :P

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ауууу, айде бе Основателю, оповестявай ги!! Викни глашатея да ни извести... така обичам изненадите!

 

Браво, royak! Само така.. кажи кога, къде и да се изтупаме магеланци на премиерата.. :P :P :P

 

Ами не смея да издавам тайните изненади на Георги. Мога да кажа само, че премиерата ще бъде на 29 април от 18:30 в студентския дом /на гърба на коня срещу парламента/. Зала "Галерия". Книгата се казва "Да последваш тюлена монах". Има страница във фейса. 510 стр. с над 300 снимки. Повече подробности се надявам да пуснем скоро. Зависи от Основателя. :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Да внеса едно уточнение. Гледам срещу името ми пише Флоренция и Рим, само че аз в Рим няма да ходя. Ще посетя Флоренция и Пиза и там ще развея магелански байрак :lol: Даже съм решил къде да са снимките. За Пиза ясно но за Флоренция няма да кажа, като се върна ще видите ;)

Връзка към мнение

Ами не смея да издавам тайните изненади на Георги. Мога да кажа само, че премиерата ще бъде на 29 април от 18:30 в студентския дом /на гърба на коня срещу парламента/. Зала "Галерия". Книгата се казва "Да последваш тюлена монах". Има страница във фейса. 510 стр. с над 300 снимки. Повече подробности се надявам да пуснем скоро. Зависи от Основателя. :)

Пфу....баш тогава рано сутринта летя за Мадрид.Да запазиш 1 бройка!!

Сериозно!!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами не смея да издавам тайните изненади на Георги. Мога да кажа само, че премиерата ще бъде на 29 април от 18:30 в студентския дом /на гърба на коня срещу парламента/. Зала "Галерия". Книгата се казва "Да последваш тюлена монах". Има страница във фейса. 510 стр. с над 300 снимки. Повече подробности се надявам да пуснем скоро. Зависи от Основателя. :)

И аз няма да мога да присъствам, за съжаление. Но искам автограф! Та - ще трябва да дойдеш на някоя магеланска сбирка след премиерата. Успех!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Пфу....баш тогава рано сутринта летя за Мадрид.Да запазиш 1 бройка!!

Сериозно!!

 

И аз няма да мога да присъствам, за съжаление. Но искам автограф! Та - ще трябва да дойдеш на някоя магеланска сбирка след премиерата. Успех!

 

Май не е мястото на тази дискусия тук. Георги ще почиства тази вечер темата :) , та ви предлагам да я продължим другаде.

Връзка към мнение

Аз да си кажа каквото имам да кажа, а той да почиства после  :P

Георги, май друго имахте предвид под "магеланска библиотека". Скоро ще трябва рафтче с книги на магеланци  ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Между 03.09.2014 и 13.09.2014 аз и Георги Матеев бихме желали да занесем знамето на Ким Чен Ун. 

Вие да внимавате с това знаме там, че да не станете храна на някое бау-бау :lol:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Вие да внимавате с това знаме там, че да не станете храна на някое бау-бау :lol:

Ами ние колкото и да внимаваме там нищо не зависи от нас, така че просто ще проверим дали слуховете за бау-бау са истина или са преувеличени ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ами ние колкото и да внимаваме там нищо не зависи от нас, така че просто ще проверим дали слуховете за бау-бау са истина или са преувеличени ;)

 

То постоянно ще бъдете охранявани, така че не виждам проблем. Питате гида/пазача първо дали може, после се снимате :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

05.06 - 12.06, Георги, Нидерландия

 

Гледам, че знамето ще е в пауза тогава, така че ще го разходя из ниската земя, макар и пътуването ми да е предимно "служебно".

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.