Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2014


Препоръчани мнения

Георги Матеев

Според настоящият график трябва да предам знамето на Nikolaysto. Писах съобщение преди 2 дни, но засега няма отговор.

 

Nikolaysto, ако случайно четеш тази тема - моля те погледни си личните и драсни обратно за да се доразберем.

Връзка към мнение

в мен е вече. само дето аз на 8ми съм в малта, а не на 4ти. не знам какво съм бляла като съм писала по-преди; 
още сега ще пиша на Mary, защото ние се връщаме на 11ти, а тя заминава на 14ти и имаме 2 дни време за стъкмистика; 

Връзка към мнение

Малко става рехав графика, има дупки от по няколко дни през август и септември, никой ли няма доброволец? :)

 

Вчера можехме да го разходим до рилските езера, но пусто късно се сетихме...

Връзка към мнение

мисля на 12ти октомври да ходя до Австрия и Германия за шест дни. Ако няма  никой за тогава може да ме пишете :)

Редактирано от mu_ry
Връзка към мнение

Аз мога да се запиша за резерва, но никому не пожелавам отмяна в пътешествието  :P

15.09 - 19.09 - Швеция и Дания

Връзка към мнение

знамето вече е в Mary, която ще го разходи до германия и после до италия.

за отчета да кажа, че снимах знамето на о-в гозо (виктория и на оранжевия плаж рамла), на о-в комино (синята лагуна), в самата малта на фестивала във виторосA, в столицата валета, старата столица мдина, на неделния рибен пазар в марсашпок при  шарените лодки, на скалите блу рото, и изобщо - снимки има и карфици набодени из малта също ще има. ще кача всичко довечера, че сега съм в офиса;

Редактирано от maik
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

тва знаме в Париж май не е ходило :Д и на 26-29.09 е свободно като гледам. Ако взема, че го затрия нещо и му направя дубликат ще разберете ли хах :Д


а, сега видях, че ще ходи през ноември там :D не се натискам изобщо :))

Връзка към мнение

моля някой мод да каже дали успях да кача снимките на знамето в малта. снощи се борих значително време и от моя гледна точка би следвало да съм успяла, и кадрите сега би следвало да чакат одобрение. така ли е, моля; 

Връзка към мнение

моля някой мод да каже дали успях да кача снимките на знамето в малта. снощи се борих значително време и от моя гледна точка би следвало да съм успяла, и кадрите сега би следвало да чакат одобрение. така ли е, моля; 

 

Всичко е наред, само една снимка - тази от площада в 7 сутринта няма координати. Ако искаш я качи пак, ако искаш ще караме без нея :) Одобрени са в галерията, би трябвало да се появят и на картата съвсем скоро. 

Връзка към мнение

...Ако искаш я качи пак, ако искаш ще караме без нея :)

готово. качих я пак.

гледам, че съм изтървала едно G в Blue Grotto, и май не мога да редактирам, нали?

Връзка към мнение

готово. качих я пак.

гледам, че съм изтървала едно G в Blue Grotto, и май не мога да редактирам, нали?

 

Ти също можеш, но и ние можем. Гледам, че сега всичко е оправено :)

Връзка към мнение

Колко струва изработката на знамето?! И за колко време става?!

Мисълта ми е, че на 2-ри септември летя за Исландия за 8 дни, а знамето е заето. Пък 2015 е далече, когато Emil Chakalov се е записал :)

Връзка към мнение

Погледнах, че до момента в Барселона не е било знамето. Има запис за 2015. Моите дати 29.10 - 03.11.2014 са свободни. Ако ме одобри Основателя ще го взема.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Колко струва изработката на знамето?! И за колко време става?!

Мисълта ми е, че на 2-ри септември летя за Исландия за 8 дни, а знамето е заето. Пък 2015 е далече, когато Emil Chakalov се е записал :)

 

Знамето е само едно, имаше дълга дискусия по въпроса, така решихме накрая с леко тоталитарен привкус :)

 

Погледнах, че до момента в Барселона не е било знамето. Има запис за 2015. Моите дати 29.10 - 03.11.2014 са свободни. Ако ме одобри Основателя ще го взема.

 

cck е координатора на знамето, не вярвам да има проблеми :)

Връзка към мнение

тва знаме в Париж май не е ходило :Д и на 26-29.09 е свободно като гледам. Ако взема, че го затрия нещо и му направя дубликат ще разберете ли хах :Д

а, сега видях, че ще ходи през ноември там :D не се натискам изобщо :))

 

Записах те, няма лошо в различните гледни точки от Париж. Знамето е за това - да се разхожда щом е свободно :)

 

Погледнах, че до момента в Барселона не е било знамето. Има запис за 2015. Моите дати 29.10 - 03.11.2014 са свободни. Ако ме одобри Основателя ще го взема.

 

Добавих те в списъка.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Давам заявка за 03-07 ноември за Исландия - Рейкявик и околности.

 

Виждам, че Lesy се прибира от Барселона на 03 ноември. Ако с нея се разминаваме (аз излитам в 12:05 на обяд) - сложете ме в резервите.

Връзка към мнение

На 02.11 през нощта се прибирам. Ще го предам до обед на 03.11.

Редактирано от lesy
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Разгледах датите и се застъпвам с

17.09 - 25.09, Георги Матеев, Гърция, Миконос / Санторини

и с резервата 15.09 - 19.09noshtna_ptica - Швеция и Дания,

но ако все пак нещо се промени (в което не съм много убедена), но все пак бих искала да "резервирам" Магеланското знаме от дати  16.09.-24.09. - Мароко, Маракеш / Агадир / Paradise Valley (и ако стигне времето из дюните).

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

На мен лично Мароко ми звучи по-екзотично от Гърция, Швеция и Дания и може би ще е по-добре Елена да вземе знамето тогава. Kак мислите? Аз съм ОК с всички варианти.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ееее, разминаваме са малко за Мароко, а можеше да пием по питие там. Аз обаче летя от там към Барселона на 13, жалко.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ееее, разминаваме са малко за Мароко, а можеше да пием по питие там. Аз обаче летя от там към Барселона на 13, жалко.

Много жалко,дам!

Щеше да бъде интерестно да се запозная в Мароко с някой от магеланската компания :)

Следващият път :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.