Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2014


Препоръчани мнения

И въпреки, че не съм натрупала стаж тук  :)  времето за заминаване в Доминиканската република наближава и бих искала отново да отбележа, че с най-голямо удоволствие мога да бъда преносител на знамето и участник в инициативата да обиколи света  :)

 

Очаквам окончателното решение на Старейшините!  :rolleyes:

 

Оставам и с обещанието за подробен репортаж от карибската ваканция  :)

 

Ами за момента си в резерв, защото знамето е записано за

03.11 - 07.11, в Исландия, Рейкявик

10.11 - 14.11, в Франция, Париж

Хвърляй по някой поглед на тази тема, защото понякога плановете магелански се променят. Аз гледам да актуализирам графика своевременно.

Със или без знаме ще чакаме репортажите, а може и снимки от микромагелански доминикански сбирки.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Ами за момента си в резерв, защото знамето е записано за

03.11 - 07.11, в Исландия, Рейкявик

10.11 - 14.11, в Франция, Париж

Хвърляй по някой поглед на тази тема, защото понякога плановете магелански се променят. Аз гледам да актуализирам графика своевременно.

Със или без знаме ще чакаме репортажите, а може и снимки от микромагелански доминикански сбирки.

 

Според теб не е ли по-добре знамето да отиде до Доминикана по принцип? По-екзотично звучи. Така или иначе Емил ще ходи до Исландия догодина, а Париж е сравнително честа дестинация.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Според теб не е ли по-добре знамето да отиде до Доминикана по принцип? По-екзотично звучи. Така или иначе Емил ще ходи до Исландия догодина, а Париж е сравнително честа дестинация.

Доминикана е чудесно. Ако и Mary е съгласна, ще преправя графика.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз си мисля, че с предимство трябва да бъдат по- екзотичните дестинации. Според мен не е правилно да прилагаме принципа първият заявил се по време е пръв по право.

 

 

Редактирано от mililia
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря много за доверието и подкрепата! За мен ще бъде истинско удоволствие да се включа в инициативата! 

 

Оставам на разположение за уточняване на всички подробности около получаването и връщането на знамето. както и за допълнителни изисквания и правила, които трябва да спазя!

 

До скоро :-)

Редактирано от Stef Ikonomova
Връзка към мнение

Оставам на разположение за уточняване на всички подробности около получаването и връщането на знамето. както и за допълнителни изисквания и правила, които трябва да спазя!

Просто установи контакт с човека, от когото трябва да вземеш знамето и с лични съобщения се разберете.

Изискванията и правилата ще намериш на първата страница на темата.

И да направиш хубави снимки. :)

Връзка към мнение
Георги Матеев

Оставам на разположение за уточняване на всички подробности около получаването и връщането на знамето.

 

Като гледам графика знамето ще трябва да го върнеш на мен. Драсни ми лично съобщение като се прибереш от Доминикана и ще се разберем :)

Връзка към мнение

Актуализирах графика

02.10 - 22.10, AlexandraKo, Южна Корея и Япония - Знамето е у нея, драсни и лично съобщение как ви е удобно да го размените след 22ри.

03.11 - 15.11, Stef Ikonomova, Доминикана, съответно като се върнеш се разбираш с Георги Матеев

25.11 - 31.01.2015, Георги Матеев, САЩ...

 

Хубаво време пожелавам, за приятни преживявания и хубави снимки.

Връзка към мнение

Радвам се, че и аз скоро ще имам шанс да се докосна до реликвата на Магеланци - знамето. :) Очаквам с нетърпение срещата със Stef Ikonomova и знамето!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Имаме отново леки размествания в графика

 

02.10 - 22.10AlexandraKoЮжна Корея и Япония - Знамето е у нея

26.10 - 23.11, Valley, Непал

25.11 - 31.01.2015Георги Матеев, САЩ...

 

Искам да отбележа някои неща:

 

- Съвсем разбираемо да има засичащи се дати, в такива случай действаме предимно в интерес на знамето. За това и всяко назначаване на знаменосец е предпоследно. 

- Отговорник по графика е cck. Понеже се случва на всеки от нас да е претоварен, а решаването на ребуса с графика не винаги е лесна задача, то ако забележите някоя неправда и смятате, че знамето трябва да замине в друга посока от назначената, то пуснете му едно лично съобщение с мнението си. Нека да е лично, а не публично, за да не стават излишни конфликти във форума. 

- Когато пускате заявка нека да е максимално изчистена и да има само фактология - дати, дестинация, евентуално обекти, които смятате да посетите. Действаме само в интерес на знамето и не искаме инициативата да се превръща в предизборна кампания.

- Пускайте си заявките, дори датите ви да изглеждат запълнени. Промени се правят постоянно и може точно вашата резерва да стане титуляр и да се представи като Козмин Моци на вратата :)

 

Да помоля за извинение, че се наложиха такива резки завои в последната седмица, да се надяваме че няма да има подобни за в бъдеще, или пък ако има ще са рядкост. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз да се изкажа, въпреки, че не  трябва -   знамето трябва да ходи, не който го е заявил първи ( ама хората се притесняват, че вече е заето), а където е най- екзотично...

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Знаменосците ни през 2014:

 

14.01 - 10.02, stefanrusev, Мианмар и Индонезия
20.02 - 22.03, Tedy, Австралия и Нова Зеландия
23.03 - 13.04, ruwenzogy, Япония
16.04 - 22.04, royak, Иран
02.05 - 12.05, mililia, Кабо Верде
19.05 - 25.05, Георги Матеев, Израел и Йордания
30.05 - 02.06, Георги Матеев, Украйна
05.06 - 12.06, Георги, Нидерландия

14.06 - 21.06, Emil Chakalov, Норвегия
22.06 - 23.06, Emil Chakalov, Дания

24.06 - 27.06, Георги Матеев, Прага

28.06 - 29.06, Тони, Сърбия, Ниш

06.07 - 09.07, Костов, Италия, Флоренция/Пиза

15.07 - 19.07, Георги Матеев, ОАЕ, Дубай

22.07 - 25.07, Георги Матеев, Италия, Рим

08.08 - 11.08, maik, Малта

14.08 - 17.08, Mary, Германия, Берлин

20.08 - 24.08, Mary, Италия, Милано

03.09 - 13.09, Bronco и Георги Матеев, Пхенян, Северна Корея

16.09 - 24.09. ElenaS - Мароко, Маракеш / Агадир / Paradise Valley

02.10 - 22.10, AlexandraKo, Южна Корея и Япония 

26.10 - 23.11, Gamina и Valley, Непал

 

Благодарности на всички (и на включилите се като резерв) за желанието, снимките, геокодирането и изобщо всичко за да се получи тази галерия.

 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Ееее, страхотнооо! :) Толкова е хубава тази идея за знамето, браво! Направо му завиждам, колко много места е видяло за 1 година! ;) ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.