Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2014


Препоръчани мнения

05.06 - 12.06, Георги, Нидерландия

 

Гледам, че знамето ще е в пауза тогава, така че ще го разходя из ниската земя, макар и пътуването ми да е предимно "служебно".

Чи ти не си ли на "служба" в magelanci.com, аз все си мислех, че това работиш ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Знам че съм нов и няма голям шанс да получа реликвата, но с гордост бих развял флага на някое от пътуванията, които планирам със семейството:

 

5.6 – 8.6       Севрна Италия ( Милано, Венеция и др.)

29.7 – 5.8    отново Дубай

 

Резерва  1.5 – 5.5       Истанбул

Резерва 20.5 – 26.5  Елзас (Колмар, Кайзерсберг и др.)

С Герорги Матеев ще сме заедно при първото ми ходене в Дубай - може една обща снимка да направим - въпреки че не е точно това идеята.... ;) 15.7 – 22.7 Дубай

 

Почти всяка седмица съм в Шумен... Може да го щракна пред Мадара или на паметника „Създатели на Българската държава“

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ами ние колкото и да внимаваме там нищо не зависи от нас, така че просто ще проверим дали слуховете за бау-бау са истина или са преувеличени ;)

 

Във всеки случай, по-вероятно е вас да ви хранят с бау-бау... На оня полуостров имат традиции в това отношение. И рецепти също  :biggrin:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Георги Матеев

Давам заявка за 27 Ноември - 25 Януари. Периодът е доста дълъг, но за сметка на това знамето ще обиколи градове и места като Ню Йорк, Ниагарски водопад, Лас Вегас, Гранд Каньон, Лос Анджелис + още много места в Калифорния, Маями, Форт Лодърдейл, Орландо (и повечето увеселителни паркове като Дисниленд, Юнивърсал и тн), Кейп Канаверъл + още много места във Флорида, Синт Мартен, Сейнт Китс и Невис, Сейнт Винсент и Гренадини, Барбадос, Мартиника, Американски Вирджински острови, Бахамски острови, Чичен Ица (пирамидите на маите), Канкун, Хавана, Мадрид.

 

С един удар - цяло стадо зайци :)

 

Пишете го в графика, ако прецените че не е проблем знамето да отсъства 2 месеца от страната.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Аз мога да го заведа в Южна Корея и в Япония за времето 02-22октомври 2014. Ако ми се гласува доверие.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ако няма да отсъства по-дългосрочно по това време, може да го взема на 28.06 и да го върна на следващия ден. Разбира се, ако му се гледа волейбол...Че нашите играят със Сърбия в Ниш. Знам, че е близо, но пък ще се снима с момчетата.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Гледам, че през август е рехаво... :)

Ако няма по-далечни и желани дестинации, мога да разходя знамето в Берлин - 14.08-17.08 и след това в Милано и околностите 20.08-24.08.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

2-6ти юни - швеция, дания;

4-8ми август - малта;

4-8ми декември- берлин;

1-6ти февруари '15- барселона

ако върша работа, свиркайте;

 

Първите 3 ги добавих в резерв, в сучай че се промени на накого графика, за февруари 2015та никой още не се е записал, така че ти си! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Да, така е. Записах те. И може магеланска среща да си направите с Iva_a, ако е там по това време :)

Освен среща и снимка пред знамето!:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

...Че нашите играят със Сърбия в Ниш. Знам, че е близо, но пък ще се снима с момчетата.

И да се стягат момчетата, че нещо ...[emoji45]
Връзка към мнение

Да, така е. Записах те. И може магеланска среща да си направите с Iva_a, ако е там по това време :)

 

Освен среща и снимка пред знамето! :)

Ще се постарая и за двете  :)

Връзка към мнение

Ако плановете за януари в Йемен се осъществят няма да можем да вземем знамето, но дотогава има време. Все пак не е от най-посещаваните държави.  :)

Връзка към мнение

Погледнах картата на знамето.Мисля,че не е актуализирана скоро.

Към Георги Матеев-вземи си една асистентка да качва снимки,че ти с тези темпове на пътуване,едва ли ще успееш.Адмирации за албума от Чернобил!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Погледнах картата на знамето.Мисля,че не е актуализирана скоро.

Към Георги Матеев-вземи си една асистентка да качва снимки,че ти с тези темпове на пътуване,едва ли ще успееш.Адмирации за албума от Чернобил!

Тъй като аз съм човека който за сега ще предава знамето на Георги Матеев, и имайки предвид неговите пътешествия без край, си представям следната картина при даването на знамето: Аз в излитащ самолет показан до кръста през илюминатора крещя " Жореееееееееее дръж" Той в кацащ също показан до кръста крещи " Давааааааааааай че следващия самолет ме чака" :lol: 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
Георги Матеев

Ако плановете за януари в Йемен се осъществят няма да можем да вземем знамето, но дотогава има време. Все пак не е от най-посещаваните държави.  :)

 

Сокотра е наистина рядко посещавана и доста екзотична дестинация. Ако преди отпътуването ми на 27 Ноември плановете за Йемен са вече сигурни, може би все пак ще е по-добре вие да вземете знамето тогава. На мен и без това ще ми е съвестно да го задържа цели 2 месеца... Пък аз за разнообразие ще снимам магеланския ключодържател, който wilks ми подари :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сокотра е наистина рядко посещавана и доста екзотична дестинация. Ако преди отпътуването ми на 27 Ноември плановете за Йемен са вече сигурни, може би все пак ще е по-добре вие да вземете знамето тогава. На мен и без това ще ми е съвестно да го задържа цели 2 месеца... Пък аз за разнообразие ще снимам магеланския ключодържател, който wilks ми подари :)

Жоро, има много време. Като дойде есента ще стане ясно дали или.  :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.