Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2014


Препоръчани мнения

И аз мисля, че знамето трябва да ходи на по-екзотични места като начало, а след това там, където не е било. Няма значение, че вече има записали се за дадени дати. Според мен първите записали се нямат предимство, затова всеки желаещ да си каже времето и мястото, пък модератори и координатори ще решат на кой да го дадат ( винаги ще има малко субективизъм, ама да не вземем да се сърдим накрая...)  Така , че казвайте си, а не гледайте, че вече има записали се...

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Готово, нека ElenaS да ни разведе из Мароко.

Знамето е свежа идея, без състезателен характер, борба чак едва ли ще има :) Записвайте се повече и нека има още знаменосци като Жоро.

Плановете се сменят и резервите също са от значение.


Един въпрос от мен: По колко снимки от един град да кача в картата?

Гледам повечето са сложи само по една...

 

Ами стига да са интересни и от различни обекти - нека са повече, нали това е идеята :)

Връзка към мнение

Готово, нека ElenaS да ни разведе из Мароко.

Знамето е свежа идея, без състезателен характер, борба чак едва ли ще има :) Записвайте се повече и нека има още знаменосци като Жоро.

Плановете се сменят и резервите също са от значение.

Ооо страхотно :)

Аз съм от феновете да се снима навсякъде (за спомен,за идеята,за момента).

На кого трябва да си дам адреса? Та когато дойде времето, знамето да е надлежно прибрано в багажа ми  :)

Връзка към мнение

Ооо страхотно :)

Аз съм от феновете да се снима навсякъде (за спомен,за идеята,за момента).

На кого трябва да си дам адреса? Та когато дойде времето, знамето да е надлежно прибрано в багажа ми  :)

 

Разбираш се с предишния знаменосец, обикновено има малка почивка знамето и това е най-бързия начин :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И какво сега, тия дето не сме в България горим, ако искаме да го снимаме на ново място  :mellow:

Редактирано от Plovdivian
Връзка към мнение

И какво сега, тия дето не сме в България горим, ако искаме да го снимаме на ново място  :mellow:

 

Ми я кажи по-детайлно какъв е казуса и да видим дали може да го разрешим :)

Връзка към мнение

Здравейте!

 

Съвсем нова съм - този пост са първите ми думи тук :)  и все пак се чувствам надеждна и пътуваща до Доминикана 03-15,11,14г.  :) При решение на Старейшините тук с най-голямо удоволствие ще го разходя до Пунта Кана. 

 

Запознах се с графикът му и видях, че е резервирано, все пак реших да маркирам желанието си!

Връзка към мнение

Здравей и добре дошла

 

Запознах се с графикът му и видях, че е резервирано, все пак реших да маркирам желанието си!

 

Здравей и добре дошла. Добавих те в резервите.

Както и друг път е ставало ясно - графиците са променливо нещо, така че хвърляй по някой поглед на темата като наближи момента :) Ще чакаме и репортажи.

Връзка към мнение

Здравейте!

 

Съвсем нова съм - този пост са първите ми думи тук :)  и все пак се чувствам надеждна и пътуваща до Доминикана 03-15,11,14г.  :) При решение на Старейшините тук с най-голямо удоволствие ще го разходя до Пунта Кана. 

 

Запознах се с графикът му и видях, че е резервирано, все пак реших да маркирам желанието си!

 

Няма да е зле да понатрупаш "стаж" в останалите теми също, ако случайно се подаде дупка за знамето. До ноември имаш време :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Може ли да се пиша втора резерва за периода 06-29 октомври? 

Бих могла да го разходя из Непал, в случай че пътуванията и на титуляра, и на резервата се отменят (което в никакъв случай не им пожелавам). 

Връзка към мнение

Може ли да се пиша втора резерва за периода 06-29 октомври? 

Бих могла да го разходя из Непал, в случай че пътуванията и на титуляра, и на резервата се отменят (което в никакъв случай не им пожелавам). 

 

Добавих те в резервите.

Връзка към мнение

Ще пътувам до Луната, но гледам, че баш на тези дати знамето е резервирано, така че нека Киро ме пише дълбока резерва пък каквото сабя покаже... :P

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ще пътувам до Луната, но гледам, че баш на тези дати знамето е резервирано, така че нека Киро ме пише дълбока резерва пък каквото сабя покаже... :P

Нещо тази дестинация не ми е достатъчно екзотична. :P  Че кой не е виждал Луната?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нещо тази дестинация не ми е достатъчно екзотична. :P  Че кой не е виждал Луната?

 

Аз именно заради това предлагам Киро да ме запише дълбока резерва. Още повече, че ще пътувам до тъмната страна на Луната... ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз именно заради това предлагам Киро да ме запише дълбока резерва. Още повече, че ще пътувам до тъмната страна на Луната... ;)

 

За тъмната страна имаме пенополиуретанов вариант на знамето с дръжка в черно и искрящо (като меча на Вейдър), наподобяващо саморазгъващ се джедайски меч с екран върху него. Но този вариант на знамето е таен и би се използвал само за тъмната страна на Луната, като за Марс има друго предвидено, но това е друга тема :)

Така, че друже ти си фаворит, а не резерва за следнащото ходене до Луната.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре де, защо трябва знамето да е едно? Според менИ, си има нужда поне от още едно - персонално за магеланец Матеев, че на него си му трябва постоянно. Та да могат и другите се вреди, че да го пипнат и се понадуят гордо. Щото хем е приятно, хей така, като се рееш по света, да си имаш една мъничка искричка гордост с тебе си, хем си е радост, когато ти се доверят и ти го дават,хем си е голяма отговорност. Как мислите по тоз въпрос?

Връзка към мнение

Абе, тук се стремим повечко да пътуваме, отколкото да мислим. ;)  Иначе и според мен знамето трябва да е едно, нещо като "one Ring to rule them all". Иначе става едно страшно мазало и скоро идеята ще заприлича на масовка от спартакиада по време на близкото ни минало. Така мисля аз, де, не претендирам за изчерпателност в тази посока. Иначе, аз имам едно наум от гледна точка на вида на "магеланския тотем" и когато трябваше си казах мнението. Сега вече е късно за нови изявления, гледам инициативата набира популярност и явно се харесва на магеланци... :P

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Винаги се разбирате на лични съобщения с предишния в списъка. Дали ще се видите някъде, дали ще се праща по куриер и т.н.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Актуализирах графика. Ако се засечете супер. И да питам ElenaS какво стана последно със знамето - към AlexandraKo или Gamina отиде?

Връзка към мнение
Георги Матеев

Между другото гледам това засичане:

 

03.11 - 07.11, Георги Матеев, Исландия, Рейкявик
10.11 - 14.11, Mary, Франция, Париж
 
03.11 - 15.11, Stef Ikonomova, Доминикана
 
Не е ли по-добре знамето да отиде до Доминикана? Така или иначе Емил ще ходи до Исландия догодина, а Париж е сравнително честа дестинация.
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Един път да се запиша и пътуването ми няма да се осъществи. Отпишете ме за Барселона 29.10-03.11.2014г.

Връзка към мнение

И въпреки, че не съм натрупала стаж тук  :)  времето за заминаване в Доминиканската република наближава и бих искала отново да отбележа, че с най-голямо удоволствие мога да бъда преносител на знамето и участник в инициативата да обиколи света  :)

 

Очаквам окончателното решение на Старейшините!  :rolleyes:

 

Оставам и с обещанието за подробен репортаж от карибската ваканция  :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.