Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

1 час и 20 мин. прикачване на Доха осъществимо ли е?

Щом полета се изпълнява само от Qatar Airways-според мен абсолютно осъществимо.

Връзка към коментар

И за Япония и Корея изглеждат много добре цените :)

Недей,че при тази цена ми се приходи яко за вишните. За съжаление другата година ми е заета до октомври и за сега само ви завиждам за супер ппрмото. Без план веднага щях да гепна нещо за ушите . Ох, мъкоо, мъкооо. На печелившите, честито !

Редактирано от luba_rizova
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Istanbul - Bali - Istanbul / 385 EUR / 9 Jun - 23 Jun 2016 / http://tickets.com.tr през www.momondo.ie /

 

Не съм правил резервация, но през сайта на турците изглежда да става.

http://www.momondo.ie/flightsearch/?Search=true&TripType=2&SegNo=2&SO0=BUD&SD0=BKK&SDP0=05-06-2016&SO1=BKK&SD1=BUD&SDP1=15-06-2016&AD=1&TK=ECO&DO=false&NA=false#Search=true&TripType=2&SegNo=2&SO0=IST&SD0=DPS&SDP0=09-06-2016&SO1=DPS&SD1=IST&SDP1=23-06-2016&AD=1&TK=ECO&DO=false&NA=false

Редактирано от adonchevski
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Зависи кой къде му е удобно. През София Бали се намира на около 520 евро :)

 

Как ме сърби пръстчето да натисна онова София - Токио / Сеул - София за 380 евро в най-хубавия сезон , ама пусто време нямам грам :(

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Стандартно, винаги могат да паднат едни 70тина евро от официалните цени, ако ги намериш в правилната търсачка.

С мулти-ситито е по-трудно, но не невъзможно :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Зависи кой къде му е удобно. През София Бали се намира на около 520 евро :)

 

Как ме сърби пръстчето да натисна онова София - Токио / Сеул - София за 380 евро в най-хубавия сезон , ама пусто време нямам грам :(

 

Това изглежда сууупер добре....

Връзка към коментар

14-24.04 Нямаме време за повече за съжаление.

Времето не е толкова малко , но е леко късничко за сакурата в Токио и Киото....

Редактирано от ruwenzogy
Връзка към коментар

Дискусията за Япония да продължава в съответния форум, моля :)

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Моля за малко помощ. Аз съм много нов и смотан магеланец, не ги чактисвам промоциите явно. София - Токио за 400 евро от 15 януари до 15 април опитвам, но не намирам. И за Осака същата промоция за същия период много ме вълнува за 450 евро, но като въведа датите други цени ми излизат.

Sofia (SOF) Osaka (KIX) Economy 06 Nov 2015
days_left_star.gif Only 2 days left 15 Jan 2016
30 Jun 2016 450 EUR Details Book

 ето на това съм фърлила око. Някой може ли да помогне на льохман като мен? И през търсачки премятате, и още смъквате... :blush:  явно съм зле...

 

lesy идеално ви е времето. Тъкмо за цъфтежа в Йошино.

Редактирано от samuraika
Връзка към коментар

Май се ориентирах. Не е само за полети след 15 януари, има и за ноември евтини дати. Благодаря ви хора мили! :thankyou: Ако някой ми подскаже и търсачка през която да отлюспя още някое и друго евро ще черпя!

 

Ъ, нищо не съм намерила...зарадвах се на половината цена (само отиване), като си избера полет и на връщане и ми излиза по 700 евра...или е изчерпана промоцията или аз не търся като хората.

 

Разбрах. Промоцията е за едномесечни билети, а аз търся тримесечен. Като задам по-дълго връщане и ми преизчислява и цената на отиването. Тюх.

Редактирано от samuraika
Връзка към коментар

Не знам за кои дати точно гледаш тези цени, ето например за дати 08.12 - 09.03 София - Токио 525 евро, при плащане с Виза Кредит (цената е намерена през kayak.it). Може да си поиграеш на kayak.it с други дати, да видиш, ще откриеш ли по-добра цена. Вчера гледах 380 евро да речем за 31.03-10.04.

post-157-0-55239000-1446629843_thumb.jpg

Редактирано от vllaaddo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако някой ми подскаже и търсачка през която да отлюспя още някое и друго евро ще черпя!

В тази тема има много информация от отлюспване до изкормяне на евра :

rumbo/edreams/budgetair 23-69 eur отстъпка от билети
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не знам за кои дати точно гледаш тези цени, ето например за дати 08.12 - 09.03 София - Токио 525 евро, при плащане с Виза Кредит (цената е намерена през kayak.it). Може да си поиграеш на kayak.it с други дати, да видиш, ще откриеш ли по-добра цена. Вчера гледах 380 евро да речем за 31.03-10.04.

Ами 525 до Токио не са 450 до Осака...каквато е промоцията на Катар, но само за едномесечни билети. Пробвам тези каяк, но не ми излизат особенно по-добри цени от други търсачки. Явно дългосрочните билети са по-трудни...

 

Румбо са достатъчно съмнителни за мъжа ми да каже НЕ. Ама търся, не се предавам!

Връзка към коментар

По горе написах, че не закупих директно от сайта на катарците, а от Gotogate минавайки през Jetcost. fr. Единствено с Виза Електрон дебитна карта ми даде тази цена. Поискаха и да създам защитен код на картата и не ме пусна докато не го направих.

 

От къде идва тази разлика в цената?  Не че се оплаквам :) Притеснявам се да няма нещо скрито.

Редактирано от thumper
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.