Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 13 минути , AlexandraKo каза:

А за бакшишите - ще видим, кой-кого👹

 

Репетирайте австралийски акцент, от тях знам, че са вдигнали ръце и дори не поставят въпроса. 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 13 минути , T.E.Lawrence каза:

Репетирайте австралийски акцент, от тях знам, че са вдигнали ръце и дори не поставят въпроса. 😄

Еее, чак до там, няма да стигаме.:yahoo:Който си го заработи, ще си го получи.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Е стига де, бива ли така сега, хората от това живеят и въобще не е редно да ходите и да увеличавате бедността в другите държави... замислете се... seriously!  

 

20% + три до пет лукчета, ако искате да вкарате фолклорен елемент, е задължително според мене.

 

:grin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Adventurer каза:

Е стига де, бива ли така сега, хората от това живеят и въобще не е редно да ходите и да увеличавате бедността в другите държави... замислете се... seriously!  

 

20% + три до пет лукчета, ако искате да вкарате фолклорен елемент, е задължително според мене.

 

:grin:

Ми, де да знам, че не било редно:crazy:

 

  • Смея се 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, FlyTraveler каза:

Ето трите ми кадъра, изложени на Моста на влюбените до НДК, София. Изложбата ще продължи до 26-ти септември. Ако минавате наблизо, хвърлете едно око, ще има много, много други кадри от различни автори.
 

 

70917891_2479200218839384_8377529398147940352_n.jpg

 

Тюююх, тююх! Що не рече преди два дни, щях да имам още едно културно преживяване!

Остава ми успокоението, че си гледам от тези чудесни снимки, тук, във форума.:thank_you:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, AlexandraKo каза:

Тюююх, тююх! Що не рече преди два дни, щях да имам още едно културно преживяване!

Остава ми успокоението, че си гледам от тези чудесни снимки, тук, във форума.:thank_you:

A, аз пуснах събитието, но преди два дни май я е нямало изложбата още... Тук ще си гледаме един на друг снимките. 🙂 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

След Алекс да се похвалим и ние, аз @Monika_Koko, @Katrin Petkova се сдобихме с боливийски визи от Консулството в Мадрид.

След два неуспешни опита в Лондон и Милано /консула отсъстваше/, днес в последния момент взехме заветните визи. Служителят беше супер любезен и пускаше майтапи, докато оформяше документите. 

Доволни сме! 

  • Харесвам 11
  • Браво 4
Връзка към мнение

Предполагам не всички летят до Ла Пас , но най-лесно и удобно се вади виза на летището , необходими са само снимки и билет за излизане от страната.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, stanislavpp каза:

Предполагам не всички летят до Ла Пас , но най-лесно и удобно се вади виза на летището , необходими са само снимки и билет за излизане от страната.

На летището визите се плащат 95$.

Само предварително взетите визи за група 2 са безплатни. 

преди 1 час, bobole4e каза:

Как точно става? Аз имам път към Мадрид края на октомври , а ще пътувам януари за Боливия, дали пък да не се пробвам:huh:

Попълваш формуляра в официалния сайт, прикрепваш към него документите и със същите документи +документи за влизане и излизане от Боливия и отиваш рано сутрин в Консулството. Визите са отделно от другите услуги и стават бързо. Консулката е жена и щом се появи служителите почват да си вършат работата усърдно. 

В Милано също са услужливи, но искат предварително уговорена среща. Аз отидох там първо, но консула отсъстваше, просто мал шанс и не успях да взема визи. 

В Лондон са изключително некомуникативни. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
11 hours ago, домосед said:

Возих се в небето на пътнически самолет марка Сухой. 

 

IMG_20190917_112117.thumb.jpg.893a09c06248e49143d8dba678d47c51.jpg

Ти и още 2-3-ма сте неруснаците, които са се возили на редовен търговски полет на такава машина 🙂  (шегувам се, разбира се)

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 13 часа, домосед каза:

Возих се в небето на пътнически самолет марка Сухой. 

 

IMG_20190917_112117.thumb.jpg.893a09c06248e49143d8dba678d47c51.jpg

Съдбата обича смелите! :grin:

  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 20 часа, домосед каза:

Возих се в небето на пътнически самолет марка Сухой. 

Цял полет без да пееш на микрофон 😱

Връзка към мнение

Имаме визиииииииии за Щатите 🥰  Ще направим едно круизче пролетта. Благодаря още веднъж на всички, които помагат в другата тема 🥰

  • Харесвам 9
  • Браво 5
Връзка към мнение
преди 42 минути , Eva eva каза:

Имаме визиииииииии за Щатите 🥰  Ще направим едно круизче пролетта. Благодаря още веднъж на всички, които помагат в другата тема 🥰

Честито!

И аз вчера си получих паспорта с десетгодишна виза.

  • Харесвам 6
  • Браво 4
Връзка към мнение

Дойде и моят ред да се похваля с две значими събития. На 21.08.2019 се появи новият ни член на семейството - малкият магеланчо Лъчезар. Вече дори два пъти посети София, тъй като спечелих зелена карта от лотарията, минахме всички процедури и сега си чакам паспортите с визите.

  • Харесвам 14
  • Браво 13
Връзка към мнение

Аз да се похваля с един спечел бас 😄 С една приятелка си говорехме за готвене и стана дума за уок тиганите. Аз и обясних за какво ги ползвам. Но тя не ми повярва, че имам. И аз и казах хайде на бас. Облогът беше еднопосочен билет до Нова Зеландия. Разбира се го спечелих (аз се хващам на бас само когато 101% съм сигурен 😄 ). Чакам си го. 🙂 😄 

  • Харесвам 5
  • Шок 3
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 2 минути , Граф Вронски каза:

Чакам си го.

Реагирах с шок, защото се римува с уок 😎

  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 1 час, Граф Вронски каза:

Аз да се похваля с един спечел бас 😄 С една приятелка си говорехме за готвене и стана дума за уок тиганите. Аз и обясних за какво ги ползвам. Но тя не ми повярва, че имам. И аз и казах хайде на бас. Облогът беше еднопосочен билет до Нова Зеландия. Разбира се го спечелих (аз се хващам на бас само когато 101% съм сигурен 😄 ). Чакам си го. 🙂 😄 

Търси сега друг сигурен бас за връщането, че може да е повече от отиването. 😄

  • Харесвам 2
  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 1 час, Граф Вронски каза:

Аз да се похваля с един спечел бас 😄 С една приятелка си говорехме за готвене и стана дума за уок тиганите. Аз и обясних за какво ги ползвам. Но тя не ми повярва, че имам. И аз и казах хайде на бас. Облогът беше еднопосочен билет до Нова Зеландия. Разбира се го спечелих (аз се хващам на бас само когато 101% съм сигурен 😄 ). Чакам си го. 🙂 😄 

Браво!

А билета на приятелката - ти ли ще го купиш.

Много внимавай да не стане така, че тоя тиган да бъде използван не по предназначение.:wink:

 

  • Смея се 4
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

 

преди 59 минути , T.E.Lawrence каза:

Търси сега друг сигурен бас за връщането, че може да е повече от отиването. 😄

Търся, ама тегава работа. 😄

преди 46 минути , ven62 каза:

Браво!

А билета на приятелката - ти ли ще го купиш.

Много внимавай да не стане така, че тоя тиган да бъде използван не по предназначение.:wink:

 

А, не, споко, тя е само приятелка. Засега няма опасност. 😄 

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.