Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

По-скоро исках да изразя удивление, но такава тема няма 🙂 
 
Мобилният ми оператор Three Mobile ми е изпратил по куриер на домашния ми адрес една огромна кутия с вино и селекция от много специален шоколад - бях оставила импулсивно позитивен коментар в страницата им във Facebook в отговор на мрънкачите англичани (понякога се удивлявам как може хората само черно да виждат!). И наистина съм изключително доволна от тях - имам неограничен интернет в над 75 страни в света (моят личен план е с неограничен интернет и затова), което е огромно, мега удобство. Оставих им една градивна критика с препоръка за партньорите им във Виетнам само. Те са ми намерили акаунта по името и DHL доставили пакета на комшиите, докато ме няма...
 
Просто онемях 🙂 
 
IMG_4462.thumb.jpg.e42dc759328b9852d667c3e2195cc27a.jpg
 
IMG_4464.thumb.jpg.65b51cfa9ca02dac0bb105235326a156.jpg
 
IMG_4465.thumb.jpg.7b6a069a876c39783a45669faff395ef.jpg
 
Връзка към коментар
преди 43 минути , Tonyco каза:

Да взема и аз да се похваля. 

След 12 г. събрах всички 100 печата от "100 Национални Туристически Обекта"

Първите 60 - 70 печата бяха събрани за първите 1 - 2 години, след това сериозен застой и бавно събиране на останалите.  Както са казали хората, по-добре късно от колкото никога !!!

Получих грамота и 3-те значки наведнъж. Участвам и през 2020 в томбола за лек автомобил. До този момент 11 човека са си взели значките. Казаха ми, че средно годишно са около 200 - 250 човека с всички 100 печата.

Последния печат си го взех от връх Шипка, макар и да съм ходил десетки пъти, не си носех книжката и този път специално затова минах от там. Бяха много учудени, че това ми е последния печат, никой преди мен не беше финиширал при тях 😁 Уикенда въртях с мотора да си припомня как е през проходите на балкана, Беклемето, Твърдица - Елена, Шипка и малко предбалкан 😉 

 

photo6.jpg

photo27.jpg

photo32.jpg

photo34.jpg

photo35.jpg

photo36.jpg

photo37.jpg

Това за теб не е никаква похвала. :wink:

Ще чакаме снимки от колата. Стискам палци.

----------

Ако питаш мен, не е добра идея да си публикуваш и трите имена. Вероятно нямаш представа, колко много хора, колко много неща могат да разберат за теб.

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Tonyco каза:

Да взема и аз да се похваля. 

След 12 г. събрах всички 100 печата от "100 Национални Туристически Обекта"

Първите 60 - 70 печата бяха събрани за първите 1 - 2 години, след това сериозен застой и бавно събиране на останалите.  Както са казали хората, по-добре късно от колкото никога !!!

Получих грамота и 3-те значки наведнъж. Участвам и през 2020 в томбола за лек автомобил. До този момент 11 човека са си взели значките. Казаха ми, че средно годишно са около 200 - 250 човека с всички 100 печата.

Последния печат си го взех от връх Шипка, макар и да съм ходил десетки пъти, не си носех книжката и този път специално затова минах от там. Бяха много учудени, че това ми е последния печат, никой преди мен не беше финиширал при тях 😁 Уикенда въртях с мотора да си припомня как е през проходите на балкана, Беклемето, Твърдица - Елена, Шипка и малко предбалкан 😉 

 

photo6.jpg

photo27.jpg

photo32.jpg

photo34.jpg

photo35.jpg

photo36.jpg

photo37.jpg

Да не забравиш за томболата, че ако не се появиш един-два месеца след тегленето на наградите, нищо няма да получиш. Аз още си чакам отпреди 5 години тостера! 😬😭😠

А никога през живота си не съм имал тостер и си беше чудесна награда, която спечелих, но така и не оползотворих. И затова сега от инат не си купувам тостер. Казаха ми да си гледам работата, даже не по особено вежлив начин. В резултат на което аз пък извадих по-новия вариант на книжката със стоте обекта (дето вместо печати се лепят марки)... Бях отишъл да ми дадат сребърна значка, че бързо ги бях насъбрал над 50... Вместо това ритуално си я скъсах пред тях книжката. И другата книжка, дето се лепят марките са платен членски внос в туристическия съюз. Оттогава насетне не съм им член. Барем да си вършеха работата и да стопанисваха, както трябва...

Извинявам се, това беше за темата "Искам да се оплача". 😕

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 1 час, ven62 каза:

Това за теб не е никаква похвала. :wink:

Ще чакаме снимки от колата. Стискам палци.

----------

Ако питаш мен, не е добра идея да си публикуваш и трите имена. Вероятно нямаш представа, колко много хора, колко много неща могат да разберат за теб.

То да ти кажа, друг Антон Конакчиев не мисля, че има принципно, та с второ и без второ име ... все тая 🙂

преди 1 минута , master_of_germs каза:

Да не забравиш за томболата, че ако не се появил един-два месеца след тегленето на наградите, нищо няма да получиш. Аз още си чакам отпреди 5 години тостера! 😬😭😠

А никога през живота си не съм имал тостер и си беше чудесна награда, която спечелих, но така и не оползотворих. И затова сега от инат не си купувам тостер. Казаха ми да си гледам работата, даже не по особено вежлив начин. В резултат на което аз пък извадих по-новия вариант на книжката със стоте обекта (дето вместо печати се лепят марки)... Бях отишъл да ми дадат сребърна значка, че бързо ги бях насъбрал над 50... Вместо това ритуално си я скъсах пред тях книжката. И другата книжка, дето се лепят марките са платен членски внос в туристическия съюз. Оттогава насетне не съм им член. Барем да си вършеха работата и да стопанисваха, както трябва...

Извинявам се, това беше за темата "Искам да се оплача". 😕

Сложил съм си напомняне за догодина 🙂

Връзка към коментар
преди 7 минути , Tonyco каза:

То да ти кажа, друг Антон Конакчиев не мисля, че има

Там е работата! Някой да не вземе да направи още един. По твой образ и подобие.

А и според мен в България само Чайка Бележкова е в един екземпляр. Всички други си имаме съименници.

Ако спечелиш колата и после не си я получиш, освен книжката, да не забравиш да си разкъсаш и ризата, ей! :grin:

  • Смея се 2
Връзка към коментар
14 minutes ago, Goal & Boss said:

Там е работата! Някой да не вземе да направи още един. По твой образ и подобие.

А и според мен в България само Чайка Бележкова е в един екземпляр

Винаги може да си промени името и така да си отвори път за развитие .. както от Сталинка, стана Кристалина 🙂 ... ии къде отиде 😉 

Връзка към коментар
преди 25 минути , Tonyco каза:

То да ти кажа, друг Антон

Махнах снимките с имената ти - аз също мисля, че е по-безопасно да не споделяш трите си имена в нета.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 18 часа, Mary каза:

Махнах снимките с имената ти - аз също мисля, че е по-безопасно да не споделяш трите си имена в нета.

Щом така си преценила, добре. 🙂 Аз лично притеснения нямам, те имена, ЕГН, номер на Л.К. и т.н. ги има къде ли не. НАП им източиха личните данни, ние сме се запритеснявали за форума 😂🤣 

В началото на работната ми кариера, след казармата, с две думи "Имало едно време", работех в данъчното за един месец и правех справки в Есграона, тоест връчват ми едно тесте с некоректни платци и аз имам достъп до всички Българи така да го наречем, и почвам да издирвам по ЕГН, родословно дърво, роднини и т.н. до девето коляно ги разнищвах. 😁 Та още тогава се разнищих сам 😅 и друг с моите 2 имена не открих, та смея да твърдя, че съм единствен. Сега докато пиша темата реших да си гугълна двете имена и оле, излизат ми трите имена на втора страница в класиране от едно състезание "Лудогорски Маратон", и не само моите, ами и на още 30 + човека 🙂 Също така и в избирателните списъци, дето висят по стените ни има трите имена, не знам дали и ЕГН-тата не са там даже, освен адресите по место живеене 😁 

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 18 часа, georgebg каза:

Винаги може да си промени името

Името  и месторождението са неща, които човек няма как да си избере сам, но поне името в последствие може да промени.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, edbloom каза:

Тази сутрин в 06:22 ч се появи първото бебе, на запознали се в magelanci хора - София 🙂 Кръстено е на любимият ми град 🙂

Честито! Да е най-прекрасното бебе на света и много, много радост да ви носи! :wub:

Баш магеланка е това бебе! :smile: Да имате много пътувания заедно и да ѝ предадеш обичта към пътешествията и любимата ти Барса!

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Честито, Яни! Поздрави на Маринка! ❤️💐Прекрасно име за магеланско бебе! Нека е здрава малката София, да има много късмет и да бъде заразена с любов към живота и приключенията напът! 🍀🎈🎉

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 10.10.2019 г. в 12:20, Фичо каза:

но поне името в последствие може да промени.

И месторождението може. Примерно от Шумен на Коларовград😉

 

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.