Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Добавих поредния своеобразен диамант на бляскава и неповторима грандиозност към и без това немалката ми корона на самото величие, метафорично казано: според Дуолинго-то вече знам 200 думи на испански!

  • Харесвам 8
  • Шок 1
  • Браво 8
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 6 часа, Брани каза:

Добавих поредния своеобразен диамант на бляскава и неповторима грандиозност към и без това немалката ми корона на самото величие, метафорично казано: според Дуолинго-то вече знам 200 думи на испански!

Малееее, полиглот, такъв!

Почваме да звавиждамееее!

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, AlexandraKo каза:

Малееее, полиглот, такъв!

Почваме да звавиждамееее!

Е чак сега ли!

На мен хиляди хора ми завиждат откакто се помня.

За величието!

😛

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 29 минути , Брани каза:

Е чак сега ли!

На мен хиляди хора ми завиждат откакто се помня.

За величието!

😛

Ми, не сме се усетили до сега:)))))

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , vlady каза:

новата ми брандирана кредитна карта

 

IMG_20191115_211458.jpg

Извинявай, може ли да си дръпнеш палеца по-нагоре, че не се вижда добре и не можем да придобием цялостна представа за визията на картата...? :girl_crazy:

  • Харесвам 1
  • Смея се 19
Връзка към коментар
преди 4 часа, stanimir каза:

CVС - то обаче е само в app-a 😉

А и може да се сменя след всяка онлайн покупка. Това е най-хубавото на Bunq.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Изнервих се на промоцията на Себу пасифик. Трябваше да направя компромис и с дата, и с час да я хвана. Мислих, мислих и я пропуснах от мислене. Те след два дни пуснаха нова за всички дати и часове, които ми харесват и си купих билети. 😄

  • Харесвам 11
  • Браво 7
Връзка към коментар

Искам да се похваля и аз!

Поради икономичния режим, който си самоналожих (само!) тази година поради ред причини, ми останаха 18 дни ОТПУСКА! Знам, че сам по себе си този факт не е за хвалене. Точно. Тук. Но нека погледнем от другата страна на монетата. Да. От нея! Това означава, че до края на юни ще имам за изразходване още едни 18 дни отпуска! Скай из дъ лимит фур ми!

  • Харесвам 12
  • Браво 3
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 8 минути , Брани каза:

Искам да се похваля и аз!

Поради икономичния режим, който си самоналожих (само!) тази година поради ред причини, ми останаха 18 дни ОТПУСКА! Знам, че сам по себе си този факт не е за хвалене. Точно. Тук. Но нека погледнем от другата страна на монетата. Да. От нея! Това означава, че до края на юни ще имам за изразходване още едни 18 дни отпуска! Скай из дъ лимит фур ми!

Ауууу, завижд, завиииижд!:))))))

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Хайде и аз да се похваля -

Сряда бях на интервю за виза САЩ и днес си получих паспорта с 10-годишна такава... само дето нямам хартисала отпуска като @Брани 😉, но за 10 години белким намеря 2 седмици за там....

  • Харесвам 15
  • Браво 8
Връзка към коментар
преди 16 часа, Брани каза:

Искам да се похваля и аз!

Поради икономичния режим, който си самоналожих (само!) тази година поради ред причини, ми останаха 18 дни ОТПУСКА! Знам, че сам по себе си този факт не е за хвалене. Точно. Тук. Но нека погледнем от другата страна на монетата. Да. От нея! Това означава, че до края на юни ще имам за изразходване още едни 18 дни отпуска! Скай из дъ лимит фур ми!

Откога Империята разрешава ОТПУСК! 😮 Нещо гнило има тука 😕

Ама, за да не е спам, на мене ми остават 28 дни неизползван отпуск за 2019 г. При това имам изрична писмена забрана от ръководството да ползвам дори един ден отпуск до края на годината, че съм председател на една комисия по инвентаризация и трябва да съм наличен по всяко време да разписвам документи. 😄 Не ми стигат всичките студентски книжки и картони, дето трябва да подписвам в края на годината.  Тендовагинитът ми е сигурен 😄 Anger is the path to the dark side 😉 Anger leads to hate; hate leads to suffering... Честно, имаш късмет, че не съм подал CV за работа при Императора, като нищо ще ти взема 'ляба 😄

(A трицифреният брой неизползвани дни - компенсации, които ми се дължат за извънредни дежурства, хич няма и да ги споменавам, за да не се сдухаш съвсем.

Обаче си прав, скай из дъ лимит 😉

  • Харесвам 3
  • Шок 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги каза:

Днес подписах нов трудов договор и започвам нова работа от понеделник. Своеобразен завършек на един доста турбулентен период от живота ми, в който към края едва издържах натоварването на работата на смените и за пръв път влезнах в болница (за щастие - фалшива тревога). 

 

За съжаление късам тотално с авиацията и вече съм изцяло в IT сферата. Ще видим какво ще донесе бъдещето. 

Успех!

Спокойствие на новото работно място! Това става все по-важно с годините. 

Казвам го от опит. Понякога се налага да се откаже човек от някои цели, за да запази здравето и комфорта си.

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Боби премина от детския клас по колоездене в любителския клас с новото си колело CUBE Aim RACE 27.5 черен мат с 16 инчова рамка, което получи авансово за рождения си ден през Януари.  Колелото е с геометрия и компоненти като за Крос-Кънтри каране и се надявам да си подобри уменията в гората и по малките пътечки през идния сезон. Вчера след като го изкарахме от магазина станаха факт и първите 52 км. Официално вече е с по-хубаво колело от моето 😂 Аз пък също така вчера чукнах и 10 000 км на байка ми DRAG ZX PRO 2017.

20191124_111601.jpg

20191124_111642.jpg

SJCM0478.jpg

SJCM0481.jpg

SJCM0482.jpg

  • Харесвам 18
  • Браво 11
Връзка към коментар

Да не спамим в темата за Черния петък с билетите, затова тук. Най-бързата в момента и една от най-добрите wordpress теми  astra я предплагат с 30% намаление. Ако вече си купил лиценз за година, ти предлагат, освен намалението, да ти приспаднат и тази сума. Така доживотния лиценз и съпорт в момента е на цената на стандартния двугодишен. Съпортът им е просто брутално добър, помогнаха ми безплатно с допълнителни скриптове, без да им влиза в работата. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 22.11.2019 г. в 13:28, master_of_germs каза:

Откога Империята разрешава ОТПУСК! 😮 Нещо гнило има тука 😕

Ама, за да не е спам, на мене ми остават 28 дни неизползван отпуск за 2019 г. При това имам изрична писмена забрана от ръководството да ползвам дори един ден отпуск до края на годината, че съм председател на една комисия по инвентаризация и трябва да съм наличен по всяко време да разписвам документи. 😄 Не ми стигат всичките студентски книжки и картони, дето трябва да подписвам в края на годината.  Тендовагинитът ми е сигурен 😄 Anger is the path to the dark side 😉 Anger leads to hate; hate leads to suffering... Честно, имаш късмет, че не съм подал CV за работа при Императора, като нищо ще ти взема 'ляба 😄

(A трицифреният брой неизползвани дни - компенсации, които ми се дължат за извънредни дежурства, хич няма и да ги споменавам, за да не се сдухаш съвсем.

Обаче си прав, скай из дъ лимит 😉

Не ти трябва - голямо текучество е при него. Само аз се позадържах ... 🙂

  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , Брани каза:

Не ти трябва - голямо текучество е при него. Само аз се позадържах ... 🙂

Да, де, ама с мене вървят и безплатно милиарди микроби... много по-лесно се клонират, да ти кажа, и това води до оптимизация на разходите 😉

488993238_microbelord.jpg.9c1e8d5ee3394228f3be678a0dceb4e1.jpg

  • Харесвам 1
  • Браво 3
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.