Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

On 7/19/2017 at 1:38 PM, Mary said:

Маскирането е задължително!

Приемаме идеи за маскировка или поне магазин за такава с нормални цени.

Като начало мога да ти заема маската ми от моето посещение на карнавала. Ако решиш - свиркай :)

 

IMG_8467.JPG

  • Харесвам 13
Връзка към мнение
преди 4 часа, violeta каза:

Като начало мога да ти заема маската ми от моето посещение на карнавала. Ако решиш - свиркай :)

 

IMG_8467.JPG

Много благодаря за предложението! Засега  продължавам с търсенето да си купя не само маска, но ако не харесам нищо, ще се възползвам с удоволствие! :) 

 

Чудна си, Вили! :) 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)
преди 3 часа, Mary каза:

Много благодаря за предложението! Засега  продължавам с търсенето да си купя не само маска, но ако не харесам нищо, ще се възползвам с удоволствие! :)

Тука едно време можеше да се вземе под наем костюм от театъра.

Еееех, младини, младиниии!

 

DSC05583.thumb.jpg.c229ef41a6f3cf67b8e1ef1e8cde9876.jpgDSC05590.thumb.jpg.7810afd853af01145f8257134bd30822.jpg

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 31
Връзка към мнение

Някак си от нищото се сдобихме със самостоятелна виличка на брега на лаго Маджоре за Нова Година /по-конкретно моя рожден ден/.

А после и с билети на доста приятна цена. Та явно ми/ни/ е писано след посрещането в Рим на  миналата да посрещам/е/ и тая в Италия.

  • Харесвам 25
Връзка към мнение
Преди 1 час, Тони каза:

Някак си от нищото се сдобихме със самостоятелна виличка на брега на лаго Маджоре за Нова Година /по-конкретно моя рожден ден/.

А после и с билети на доста приятна цена. Та явно ми/ни/ е писано след посрещането в Рим на  миналата да посрещам/е/ и тая в Италия.

Еее, супер! Честито!:)

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
На 7/21/2017 в 22:56, oli_mali каза:

Rainy, Mary - добре, че се похвалихте за карнавалчето. И аз боднах едни билети за откриването му - 26/01 - 29/01 в момента с Раян от София са на цена от 30 евро двупосочен. Айдеее магеланска инвазия във Венеция :) Кой е следващия?!?

Аз самият много се колебая дали да взема билети за 26-29 Януари или за 2-5 Февруари. Тук е цялата програма на карнавала, според вас откриващият уикенд ли ще е по-интересен или следващия?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , Георги Матеев каза:

Аз самият много се колебая дали да взема билети за 26-29 Януари или за 2-5 Февруари. Тук е цялата програма на карнавала, според вас откриващият уикенд ли ще е по-интересен или следващия?

Когато ние ще сме там! :):):) 

Шегувам се, разбира се, но много ще се радвам да се видим там. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 3 минути , Mary каза:

Когато ние ще сме там! :):):) 

Шегувам се, разбира се, но много ще се радвам да се видим там. 

Радостта би била взаимна и това принципно доста накланя везните в посока на 2-5 Февруари :) Но все пак колебанието си остава - в кой от двата уикенда ще е по-интересна програмата, ти как мислиш?

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 5 минути , Георги Матеев каза:

Радостта би била взаимна и това принципно доста накланя везните в посока на 2-5 Февруари :) Но все пак колебанието си остава - в кой от двата уикенда ще е по-интересна програмата, ти как мислиш?

Принципно всеки уикенд ще е хубав. 

Предполагам за първите дати лудницата ще е по-голяма, но вероятно и доста повече костюми. :) 

Връзка към мнение
преди 3 часа, Mary каза:

Принципно всеки уикенд ще е хубав. 

Предполагам за първите дати лудницата ще е по-голяма, но вероятно и доста повече костюми. :) 

На 04.02 е кулминацията - спускането на ангела.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 7 часа, Георги Матеев каза:

Аз самият много се колебая дали да взема билети за 26-29 Януари или за 2-5 Февруари. Тук е цялата програма на карнавала, според вас откриващият уикенд ли ще е по-интересен или следващия?

Аз мисля, че по-голяма програма от @Mary и мен няма да има... :blush::biggrin:

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 37 минути , Гост каза:

Аз мисля, че по-голяма програма от @Mary и мен няма да има... :blush::biggrin:

Обещаваш ли :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Да се похваля и аз, че след предстоящото пътуване Братислава/Освиенцим/Краков/Прага/Пилзен/Карлови Вари, Брно, заради което се сдобихме с Wizzair Discount Club, от преди малко вече сме и с билети за Копенхаген по 20€ return за Октомври и ще финализирме годината с Коледни базари в Брюксел! :wub: 

 

След което започваме да събираме сили за предстоящия тур в Латинска Америка и Португалия в началото на следващата година! :wub::girlwacko:

Редактирано от chandni
  • Харесвам 10
Връзка към мнение
преди 29 минути , chandni каза:

Да се похваля и аз, че след предстоящото пътуване Братислава/Освиенцим/Краков/Прага/Пилзен/Карлови Вари, Брно, заради което се сдобихме с Wizzair Discount Club, от преди малко вече сме и с билети за Копенхаген по 20€ return за Октомври и ще финализирме годината с Коледни базари в Брюксел! :wub: 

 

След което започваме да събираме сили за предстоящия тур в Латинска Америка и Португалия в началото на следващата година! :wub::girlwacko:

Извинявай, би ли дала връзките от Братислава нататък. Дъщеря ми много настоява да я заведа в Освиенцим, а на мен ми хареса продължението. Благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 8 минути , Цвете каза:

Извинявай, би ли дала връзките от Братислава нататък

Връзките са с rent-a-car от Budget през rentalcars.com - цена за 9 дни 199.43 лв + 42 € Cross border такса, застраховка ще купим от world wide insurer.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Август ще започне с Кино за пътешественици!
"Моят Буда е пънкар","Исландия наведнъж","Да нагазиш в Ниагара"и "Открий отново Индия"!

20479904_10209848234831446_9025564600501117543_n.jpg

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

И аз да се похваля...

През лятото на 2012г. след куп неприятности от всякакво естество реших да зарежа дългогодишната си кариера в телекомуникационните гиганти и да направя от хобито си професия. Наех помещение в квартала и си направих сервизче за лаптопи - дейност, която ми е приятно да извършвам. И така, лечка полечка, днес станаха 5 години, в които стопанската ми микро-инициатива съществува успешно. През повечето време работих сам. Определено е много по-трудно да си едновременно управител, инженер, портиер, чистач, логистик-хамал, търговец, customer support и т.н. Който не се е занимавал със собствен бизнес, не може да го разбере. Но пък е много по-интересно и удовлетворяващо, а и ми дава възможност да съм по-близо до семейството си.

Пожелавам успех и безпроблемно бъдеще на всички себеподобни :drinks:

  • Харесвам 43
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.