Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Искам да се похваля, че сутринта в Люксембург обърках автобуса и се озовах във Франкфурт вместо Шарлероа. Франкфурт - София в момента струва 400 евро. В такива случаи съм благодарен, че имам безплатен фул флекс билет с уиз (а.к.а. жокер за спасяване от собствена простотия), и дайнърс карта, с която да изчакам полета докато ям нутела и зяпам самолети 3 часа. 

  • Харесвам 7
  • Шок 2
  • Смея се 15
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 13 минути , stormbringer каза:

Емоциите, задачите, безсънието и новите неща са много тези дни, затова малко се позавабих, но все пак - Лора, 14.08.17,  3.350кг., 50 см

Емоциите, задачите, безсънието и новите неща са много тези дни, затова малко се позавабих, но все пак - Лора, 14.08.17,  3.350кг., 50 см

Честито! Жива и здрава да е Лора !

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Южноафриканска виза - получена!

 

Отделно приятелят ми от Кейптаун (с когото делихме каюта на антарктическия круиз) вече ни е спретнал подобаваща програма за цялата седмица - хем доста натоварена, хем супер интересна. Друго си е местен човек да те развежда. Нямам търпение вече :dancing:

  • Харесвам 25
  • Браво 18
Връзка към мнение

Здравейте! Искам да се похваля, че вече съм женен ;)  След като една част от медения ни месец мина по "нашите ширини" мога да кажа, че вече съм бил във всички страни от Балканския полуостров. Малка, но стъпка напред!

  • Харесвам 23
  • Шок 1
  • Браво 20
  • Смея се 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 минути , Пътувко каза:

Здравейте! Искам да се похваля, че вече съм женен ;)  

Честито! Да имате щастлив брак, изпълнен с много пътешествия! И, разбира се, да се радвате на малки магеланчета!:)

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 56 минути , Пътувко каза:

Здравейте! Искам да се похваля, че вече съм женен ;)  След като една част от медения ни месец мина по "нашите ширини" мога да кажа, че вече съм бил във всички страни от Балканския полуостров. Малка, но стъпка напред!

Оооооо, каква хубава новина! Честито, да сте живи и здрави, много да се обичате и да сте щастливи.

А колкото до малката стъпка напред - за къде си се разбързал - имате поне още 50 години да пътувате.:))))

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
На 19.8.2017 в 14:48, stormbringer каза:

Емоциите, задачите, безсънието и новите неща са много тези дни, затова малко се позавабих, но все пак - Лора, 14.08.17,  3.350кг., 50 см

Емоциите, задачите, безсънието и новите неща са много тези дни, затова малко се позавабих, но все пак - Лора, 14.08.17,  3.350кг., 50 см

Ауууу,как съм пропуснала най-най-най - хубавата новина на света - раждането на новия човек!

Да е жива и здрава Лора,  да расте умна, красива, с късмет и с  вкус към хубавите пътешествия!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 3 часа, Пътувко каза:

Здравейте! Искам да се похваля, че вече съм женен ;)  След като една част от медения ни месец мина по "нашите ширини" мога да кажа, че вече съм бил във всички страни от Балканския полуостров. Малка, но стъпка напред!

Защо си мисля, че това трябва да е в секция "искам да се оплача" :lol:

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, Пътувко каза:

Здравейте! Искам да се похваля, че вече съм женен ;)  След като една част от медения ни месец мина по "нашите ширини" мога да кажа, че вече съм бил във всички страни от Балканския полуостров. Малка, но стъпка напред!

Честити бъдете много години! Радвайте се на живота и един на друг.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 16 минути , Гост каза:

Как да не се похваля какви домати отгледах тази година в Англия :) 

 

IMG_2512.thumb.JPG.41945b9dcfd8b2e0ddad285dc54a5b3f.JPGIMG_2446.thumb.JPG.3afd05ada2b617b9fe8b82a6423c9fcd.JPGIMG_2513.JPG.150bb4085ea47193af41d705aa0e66e3.JPGIMG_2451.JPG.6df222e1de721354f4c7b83679baffca.JPG

Като видях домата се сетих, за нещо, за което не би трябвало в девет сутринта :blush:, но ... моля те, похвали се по-късно и какви салати можеш да правиш.

  • Смея се 7
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 6 минути , Doctor Who каза:

Като видях домата се сетих, за нещо, за което не би трябвало в девет сутринта :blush:, но ... моля те, похвали се по-късно и какви салати можеш да правиш.

Е какво толкова... в момента все накъде по света е късна вечер :)

  • Харесвам 2
  • Браво 2
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 5 минути , Doctor Who каза:

Като видях домата се сетих, за нещо, за което не би трябвало в девет сутринта :blush:, но ... моля те, похвали се по-късно и какви салати можеш да правиш.

Веднага! Това е от измерения домат по-горе... И аз се сетих за същото неприлично за 7 сутринта :lol:

 

IMG_2454.thumb.JPG.d45867c69744b9b0cdab3eb091e73080.JPG

Връзка към мнение
преди 6 минути , Георги Матеев каза:

Е какво толкова... в момента все накъде по света е късна вечер :)

Да, идеята ми е позната и неведнъж прилагана, но след минути ми предстои среща с хора от страната на изгряващото слънце...:)
 

Edit:  ... служебна среща ...

Редактирано от Таньо
  • Смея се 4
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 50 минути , Георги Матеев каза:

Е какво толкова... в момента все накъде по света е късна вечер :)

преди 46 минути , Doctor Who каза:

 ...след минути ми предстои среща с хора от страната на изгряващото слънце...:)
 

Е тъкмо де - сега слънцето там започва да залязва :biggrin:

 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, Гост каза:

Как да не се похваля какви домати отгледах тази година в Англия :) 

 

IMG_2512.thumb.JPG.41945b9dcfd8b2e0ddad285dc54a5b3f.JPGIMG_2446.thumb.JPG.3afd05ada2b617b9fe8b82a6423c9fcd.JPGIMG_2513.JPG.150bb4085ea47193af41d705aa0e66e3.JPGIMG_2451.JPG.6df222e1de721354f4c7b83679baffca.JPG

Много ти завиждам,моите домати са ужасни и си отиват.Но са био ,както предполагам и твоите?

Връзка към мнение
преди 26 минути , searus каза:

Ъмм, може ли малко разсад?

Това са отгледани от семенца :) Подозирам хибридни, обаче - тоест, няма да събирам семена от доматите. Мисля да си купя нови от България по Коледа и да направя разсад напролет. Или пък да опитам и с тези... ;) 

преди 17 минути , chandni каза:

За мен готови домати, моля... :lol:

Хахахахахахаххаахххх

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.