Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 18 минути , dimitrov6 каза:

 

ж.png

Това се опитвах да кажа - и без промоцията на Лауда може да се намерят двупосочно  билети Соф - Майорка под 40 евро.Друг е  въпроса колко е подходящо да се ходи след октомври там.

 

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 40 минути , bad kid каза:

Не става ли за плаж си е губене на отпуска и пари Майорка

 

Друго  си е да ти  замирише на море било без плаж, а  мисля има и други интересни неща за 2-3 дни. 

 

Настървението към тия 1€ -  ви полети и  оня  "черен петък"  ми навява асоциации с ония банани от промоциите на веригите преди години. Няма връзка , но това изниква пред очите ми :)   Хайде купи 2-5-10 , колкото ти трябват , ама ей така за спорта щото е без пари и може да летиш , може да не летиш не го разбирам.

 

  • Харесвам 4
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 13 минути , stanimir каза:

 

Друго  си е да ти  замирише на море било без плаж, а  мисля има и други интересни неща за 2-3 дни. 

 

 

 

има какво да се види, но пак има разход за нощувки, транспорт на острова...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, iMari каза:

Това се опитвах да кажа - и без промоцията на Лауда може да се намерят двупосочно  билети Соф - Майорка под 40 евро.Друг е  въпроса колко е подходящо да се ходи след октомври там.

 

Хич не е подходящо, вали, мъгливо е и не е приятно.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 1 час, stanimir каза:

 

Друго  си е да ти  замирише на море било без плаж, а  мисля има и други интересни неща за 2-3 дни. 

 

Настървението към тия 1€ -  ви полети и  оня  "черен петък"  ми навява асоциации с ония банани от промоциите на веригите преди години. Няма връзка , но това изниква пред очите ми 🙂   Хайде купи 2-5-10 , колкото ти трябват , ама ей така за спорта щото е без пари и може да летиш , може да не летиш не го разбирам.

 

Стенк, аз също мисля като теб и хич не ги и гледам.

До сега, само два пъти съм купувала евтини билети по десетина евро. И после, като им накича места, багаж и приорити, почвам да се чудя: " абе, що ги ручах тия жабета..."

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 16 минути , AlexandraKo каза:

Стенк, аз също мисля като теб и хич не ги и гледам.

До сега, само два пъти съм купувала евтини билети по десетина евро. И после, като им накича места, багаж и приорити, почвам да се чудя: " абе, що ги ручах тия жабета..."

Моят опит с купуване на евтини билети е трагичен.Миналата години купих от билетите на Уиз за по 6лв до Меминген и до Варна.Оказа се,че с Меминген сме нацелили точно Октоберфест и цените на всичко друго са десетократно по-високи от обикновенно.Отказахме се и заради лични причини.За Варна-погледнахме полетите на Бг ер за същият ден,оказаха се в много по-удобни часове и си летяхме с тях.:laugh:

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Балеарите не са Канарите, ноември е абсолютно безсмислено да се ходи.

Все едно да се отиде на Златните по това време, ами няма никой, с изключение на няколко целогодишно работещи хотела. Природа също няма много за гледане както в Тенерифе примерно.

Ако  хотели и кола се намери за без пари може би да има смисъл, но пак ще е насила.

Извън столицата, която се вижда за 1 ден не виждам какво може да се прави  по това време.

  • Харесвам 4
  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Alexander каза:

Балеарите не са Канарите...

Затова по-добре си вземете от евтините билети до Берлин и после на Канарите.

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/7-night-stay-at-well-rated-apartment-in-gran-canaria-cheap-flights-from-berlin-for-just-e108/

 

Моите покупки от 1евровите билети бяха удачни всичките - две ходения до Милано (едното беше разходка до езерото Маджоре, другото до Лигурия) и едно ходене до Братислава с цялата рода - баби, дядовци, внучета...Нито полети смениха, нито закъснения имаше, нито разочрования от каквото и да е естество. Но трябва да се купува умерено, да се планира добре (в стил "на това копче да му зашием балтон") и човек да не се хвърля да пазарува, само защото са "без пари".

И друго съм си мислела - не се ли попрецакахме сами себе си - имам предвид магеланскарта общност, като напазарувахме безогледно от тези билети и много не се летяха - в крайна сметка блокираха се места, които биха се ползвали де факто пак от нас - пътешествениците - е, не по 1 евро, но на нормално ниска цена и с много повече мисъл и практичност. Та май колкото спечелихме, толкова и загубихме (средностатистически магелански погледнато)

  • Харесвам 18
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 18 часа, bad kid каза:

Не става ли за плаж си е губене на отпуска и пари Майорка. Има какво да се види, но пак има разход за нощувки, транспорт на острова...

 

Не съм съгласен, че задължително е губене на време, както винаги всичко е въпрос на гледна точка.

 

Имам няколко колеги и приятели живеещи там и ме канят от години, но все в сезона - когато цените са потресаващи, та сега се получава идеално за мен. Допълнително съм мотивиран от нулевия си интерес към плажове, липсата на тълпи/високи температури, както и от мотото "защо пък да не скокна до Палма за кулинарен туризъм и кръгче на острова". Пък каквото и да говорим времето там ще е по-добро от София (14-15 градуса и 6 дъждовни дни за месеца не звучат като апокалипсис). Отделно, че връзките на полетите са перфектни с по 3 часа транзит в Берлин и в двете посоки, без нужда от допълнителни нощувки:

 

15 Nov, thu
SOF 10:00 - SXF 11:20
SXF 15:05 - PMI 17:50

 

17 Nov, sat
PMI 10:40 - SXF 13:35
SXF 16:35 - SOF 19:50

 

Относно разходите.

 

Два двупосочни билета София-Палма-София струваха точно €23.94 (благодаря на rumbo.fr за допълнителното намаление).

Наем на кола за 2 дни струваше... €3 (благодаря на economycarrentals.com).

Хотелът е на практика безплатен (благодаря на Orbitz и техните orbucks).

 

Тоест 2 дни градско-островна почивка за двама човека ще ни струват общо €27 + разходите за бензин (макс €15) и храна.

 

По-скъпо би излезнало да отида до Банско за 2 дни с кола 🙂 

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 22
  • Браво 9
  • Смея се 4
Връзка към мнение

Категорично съм  'за' при тези условия, но не и ако нощувките и разходът за транспорт са почти колкото лятото. 

За лятото също се намират билети по около 60 евра без румбо и сие, а спането не е чак толкова скъпо..

Връзка към мнение
преди 53 минути , Георги Матеев каза:

 

Не съм съгласен, че задължително е губене на време, както винаги всичко е въпрос на гледна точка.

 

Имам няколко колеги и приятели живеещи там и ме канят от години, но все в сезона - когато цените са потресаващи, та сега се получава идеално за мен. Допълнително съм мотивиран от нулевия си интерес към плажове, липсата на тълпи/високи температури, както и от мотото "защо пък да не скокна до Палма за кулинарен туризъм и кръгче на острова". Пък каквото и да говорим времето там ще е по-добро от София (14-15 градуса и 6 дъждовни дни за месеца не звучат като апокалипсис). Отделно, че връзките на полетите са перфектни с по 3 часа транзит в Берлин и в двете посоки, без нужда от допълнителни нощувки:

 

15 Nov, thu
SOF 10:00 - SXF 11:20
SXF 15:05 - PMI 17:50

 

17 Nov, sat
PMI 10:40 - SXF 13:35
SXF 16:35 - SOF 19:50

 

Относно разходите.

 

Два двупосочни билета София-Палма-София струваха точно €23.94 (благодаря на rumbo.fr за допълнителното намаление).

Наем на кола за 2 дни струваше... €3 (благодаря на economycarrentals.com).

Хотелът е на практика безплатен (благодаря на Orbitz и техните orbucks).

 

Тоест 2 дни градско-островна почивка за двама човека ще ни струват общо €27 + разходите за бензин (макс €15) и храна.

 

По-скъпо би излезнало да отида до Банско за 2 дни с кола 🙂 

Да, аз мисля да я направя тази схема, с още един ден престой в Берлин за бирички и вурстчета 😀 и връщане в неделя вечерта, сега навивам още двама-трима приятели 🍻

Тъкмо ще си упражнявам малко еспаньола в Палма 🇪🇸

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 19 минути , VanIvanov каза:


🍻

Тъкмо ще си упражнявам малко еспаньола в Палма 🇪🇸

Обаче за престоя си в Майорка трябва да си смениш аватара с нещо такова 

 image.png.1aa7d3005e4775ae2d353f0630f03100.png  :grin:

 
понеже Надал е роден на острова :grin:

 

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към мнение

image.png.ddd33ee8d3b94e549bd2bb66aab669fe.png

Моля, споделяйте добрите комбинации! 🙂

From Germany, Austria or Switzerland

September 2018 – February 2019

Berlin – Palma de Mallorca – Berlin
Dusseldorf – Alicante – Dusseldorf
Dusseldorf – Malaga – Dusseldorf
Dusseldorf – Palma de Mallorca – Dusseldorf
Dusseldorf – Ibiza – Dusseldorf
Dusseldorf – Tenerife – Dusseldorf
Dusseldorf – Gran Canaria – Dusseldorf
Dusseldorf – Fuerteventura – Dusseldorf
Dusseldorf – Lanzarote – Dusseldorf
Dusseldorf – Faro – Dusseldorf
Dusseldorf – Heraklion – Dusseldorf
Dusseldorf – Rhodes – Dusseldorf
Dusseldorf – Corfu – Dusseldorf
Dusseldorf – Kos – Dusseldorf
Dusseldorf – Marrakesh – Dusseldorf
Vienna – Palma de Mallorca – Vienna
Vienna – Ibiza – Vienna
Vienna – Malaga – Vienna
Vienna – Paphos (Cyprus) – Vienna
Vienna – Chania (Crete) – Vienna
Vienna – Santorini – Vienna
Vienna – Kalamata – Vienna
Vienna – Brindisi – Vienna

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 5
  • Браво 3
Връзка към мнение

Преди 9 години ходих в Палма де Майорка и по стечение на обстоятелствата беше декември. Не съм била с нагласа за плажове, защото няма как по това време на годината, но видях доста неща и хич не го смятам за изгубено време. Още го свързвам с разходката до пещерата Амс,  до Валдемоса и до Ла Гранха, които тогава много ми харесаха. 

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
преди 11 минути , Яничка каза:

Преди 9 години ходих в Палма де Майорка и по стечение на обстоятелствата беше декември. Не съм била с нагласа за плажове, защото няма как по това време на годината, но видях доста неща и хич не го смятам за изгубено време. Още го свързвам с разходката до пещерата Амс,  до Валдемоса и до Ла Гранха, които тогава много ми харесаха. 

Не е ли много ветровито,дъждовно,мъгливо?Пазя ужасни спомени от Малта през зимата и нейното шашаво островно време и това ме спира.А уреден ли е публичният транспорт или става само с кола?май вече спамя темата:blush:

За да не е съвсем спам - гледам,че от Берлин до Билюнд излизат полети за 1,99 евро,както предположих Раян тепърва ще залагат на свръх ниски цени за да си върнат клиентите.Едва ли да е единствената дестинация:smile:

Редактирано от Мари Николова
Връзка към мнение
преди 5 минути , iMari каза:

Не е ли много ветровито,дъждовно,мъгливо?

Беше хладно, но не и много студено, предвид, че беше декември преди Коледа. Не ни е валяло дъжд. Имат метро, но не съм го ползвала. Бях намерила някаква българка, която тогава ни развеждаше с колата си.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

В момента май работят по сайта и намаляват цените,за няколко дестинации в рамките на няколко минути падна цената.Може би е добре да се изчака.:smile:

Връзка към мнение
преди 1 час, iMari каза:

Не е ли много ветровито,дъждовно,мъгливо?Пазя ужасни спомени от Малта през зимата и нейното шашаво островно време и това ме спира.А уреден ли е публичният транспорт или става само с кола?май вече спамя темата:blush:


:smile:

 

 

Уреден е транспортът, да

https://www.tib.org/en/web/ctm

Иначе аз съм ходил в Малта началото на декември и времето беше супер, но то е ясно, че е на късмет

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И без тази промоция се намират билети за по 50 евро двупосочно до Тенерифе през януари, което е къде по-добра дестинация откъм време

Връзка към мнение
Преди 1 час, Ivko каза:

И без тази промоция се намират билети за по 50 евро двупосочно до Тенерифе през януари, което е къде по-добра дестинация откъм време

Примерни дати можеш ли да дадеш

Връзка към мнение

Може ли да помогнете за комбинация до Маракеш или Фез  от София  за дати 29.03-7.04.2019 . Нищо не мога да докарам  на добра цена.

Максимум с едно прекачване 🙂

Редактирано от liliya
Връзка към мнение
преди 2 часа, liliya каза:

Може ли да помогнете за комбинация до Маракеш или Фез  от София  за дати 29.03-7.04.2019 . Нищо не мога да докарам  на добра цена.

Максимум с едно прекачване 🙂

Мисля, че още е рано да очакваш добри цени за тези дати.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.